Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 16. 10. 2017 18:47

Už někomu schválili založení nového BÚ po zaslání platby, funguje to?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 10. 2017 18:56

Ano, mně to fungovalo - posílal jsem platbu D+0 z ČSOB, podle historie transakcí dorazila do HB! v 7:00 hod. (takže dal bych bance i malé bezvýznamné plus za to, že zjevně u platebních příkazů v historii zobrazuje i čas provedení) a kolem 14:00 hod. přišel mail o aktivaci účtu s potvrzením o výrobě platební karty (měla by dorazit poštou do 5 dnů)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 16. 10. 2017 19:22

Díky moc za informaci!

Škoda, že v ČR nemají s pořízením účtu spojenou žádnou akci. V Belgii nabízí buď 50,- euro odměnu, anebo neobyčejnou čepici... :-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 16. 10. 2017 19:49

fremantle píše:Ano, mně to fungovalo - posílal jsem platbu D+0 z ČSOB, podle historie transakcí dorazila do HB! v 7:00 hod. (takže dal bych bance i malé bezvýznamné plus za to, že zjevně u platebních příkazů v historii zobrazuje i čas provedení) a kolem 14:00 hod. přišel mail o aktivaci účtu s potvrzením o výrobě platební karty (měla by dorazit poštou do 5 dnů)...

tak to mam smulu, jako ostatne ve vsem, co se kdy tykalo cetelemu. mne dorazila platba do HB (dle IB) v 10:00 a ucet ani za 11hod. neni aktivni.
okolo 16:00 jsem tam volal a bylo mne receno, ze dokumenty jsou nahrane v poradku, prichozi platbu z registrovaneho uctu tam vidi, ale schvaleni uctu - aktivace pry muze trvat i 2 dny. chtel jsem zalozit i sporici a je potreba znovu nahrat dokumenty a poslat platbu z registr. uctu.
davam bance velke vyznamne minus
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 10. 2017 20:34

Další přednost Hello bank:

Systém půjčování kol Rekola: Nově můžete jezdit úplně ZDARMA! Když kolo vždý vrátíte do 15 minut, výpůjčku za vás zaplatí Hello bank! (Platí ve všech městech mimo Kladno).

Určitě to mnozí z vás využijí, až si pojedou vyzvednout výhru v estébácko-udavačské loterii Babišenka.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 16. 10. 2017 21:11

@Patrik
Zkus to v ruznych prohlizecich (IE,Firefox,Chrome,Opera,...), pripadne i na ruznych OS (Windows,Android,Linux,Apple).
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 16. 10. 2017 21:23

xls píše:Jinak když tu s tou bankou přišli (i když to zatím dost zvrtali), tak myslím, že se budou snažit nějakým způsobem nabrat ovečky, nejdřív třeba na kecy, když to nebude fungovat, tak přitlačí třeba vylepšením podmínek.

To teda neni moc na co, jako proc bych si to mel zalozit ted? Kreditky mam, ucet nabizi 3x vyber vsude to ma treba i mBank, pujcka tak urok nic moc to uz i ta mBank dava 4,9%, kurz primej asociace je na kredince.
Mozna pro nekoho ta debetka, pokud nema sanci ziskat ani tu Alza kartu.
btw na vsechny vybery stejne pouziju Equa a je klid. Bankam se uz moc nechce davat nic navic.

-- 16. 10. 2017 22:28 --

btw vam se nekomu libej ty kreditky Hello? Me se teda moc nelibi ani debetka i kdyz je cerna tak ani kreditka kde je videt bila :(
Doufam ze co nejdyl me vydrzi puvodni Cetelem kk.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod netlik 16. 10. 2017 22:00

Tomáš Marný píše:Další přednost Hello bank:

Systém půjčování kol Rekola: Nově můžete jezdit úplně ZDARMA! Když kolo vždý vrátíte do 15 minut, výpůjčku za vás zaplatí Hello bank! (Platí ve všech městech mimo Kladno).

Určitě to mnozí z vás využijí, až si pojedou vyzvednout výhru v estébácko-udavačské loterii Babišenka.

Co je to za prednost? Na webu Rekola je uvedeno, ze prvnich 15 minut je zdarma automaticky. Pro vsechny.
netlik
Diskutér

Odeslat příspěvekod jutae 17. 10. 2017 03:17

I v Kladne?
jutae
Návštěvník

Odeslat příspěvekod netlik 17. 10. 2017 04:57

V Kladně to neplatí, alespoň dle jejich webu. Viz též příspěvek TM.
netlik
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 17. 10. 2017 09:10

Už jde stáhnout appka pro Android.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 17. 10. 2017 09:33

ucet ani po 25hod od pripsani platby z registr. uctu neni aktivni. po dvou telefonatech, vcera odpoledne a pred chvili, to stale resi. zakladal jsem pres net Zuno, AIR ,mbank i creditas, ale tohle jsem nezazil.
navic se uz cca hodinu nelze prihlasit do IB, stale se jen toci modre kolecko.
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 17. 10. 2017 09:46

Mě to také stálo na "točícím se kolečku", ale stačilo se proklikat přes hlavní menu nahoře.
I když se točí, tak je člověk už přihlášenej.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 17. 10. 2017 09:49

jo dik, timto zpusobem to funguje. vcera to jeste fungovalo normalne
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kolous007 17. 10. 2017 10:01

Název účtu Hb! ukládá v nějakém divném kódování. Zkuste si poslat peníze do jiné banky. V názvu účtu jsou na místech písmen s diakritikou jen otazníky. Zvláštní.
kolous007
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka