Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Smurfik 16. 3. 2019 09:05

drkarel: Ono se asi jedná o reakci na toto:
Tomáš Marný píše:V tom případku musí být ČEZ kreditka, ke které mám k dispozici akorát SSMky s platbami a zůstatkem, naprostý pravěk...

Taky si nemyslím, že by to byl IQákův záměr, prostě chybička, stane se to každému, ale jde o ty jeho reakce, prostě qokot.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 3. 2019 09:45

Jj, vím, na co reaguje Kolemjdoucí. Reakce je jasná, jen mám pocit, že i reakce vyplývala z toho, že to udělal záměrně. On i TM občas (tak v 5 %) reaguje normálně. :) Těžko to teď posoudit, ale jednak mám pocit, že už to takto v minulosti použil, druhak (taky gramaticky nesmysl - nejlépe to dotáhnout do treťjaka) já to taky občas používám (záměrná narážka na SSM) a často i jinak narážíme s kolegy/přáteli na doby minulé či i na něco jiného. Zcela určitě je to záležitost určité generace - musela být v roce 1989 alespoň v pubertě.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 16. 3. 2019 09:56

Jo ták, to měl být tedy vtip? Ha, ha, ha :-)
Mimochodem já jsem v SSM byl, ale kvůli svazačkám.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 3. 2019 10:10

Já tam byl taky, ani nevím proč. Tak nějak z blbosti. Svazačky se daly … i bez stranické příslušnosti, takže to asi měl být taky vtip, protože ani jako výmluva to není dobrý. :) (… abych si taky rejpnul, k tomu mám totiž dost blízko.)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 16. 3. 2019 18:12

Někdo tam byl kvůli holkám, jiný kvůli blbosti a IQák tam nebyl, protože jej nechtěli už ani tam, každopádně jsme OT.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 3. 2019 22:30

Je potěšující, jak vám moje osoba nedá spát... Možná kdybyste přemýšleli i o jiných věcech stejně tak intenzivně jako o SSMkách, tak jste nemuseli dojebat ani CK, ani odměny na Hello kreditce.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 3. 2019 05:42

A jaký odměny Ti někdo dojebal? Že Tys taky točil? Zřejmě nějak IQácky, že se mezi ostatní nepočítáš :) :oboze
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 17. 3. 2019 06:37

Jasne ze tocil, sam to tu zminil (hlavne ze se predtim navazel do ostatnich tocicu ze by meli jit radsi vybirat popelnice). On ma proste nejaky mindrak a pomaha mu na to delat blbce z ostatnich.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 3. 2019 11:00

Od rána nešla appka, ani touch ani heslo, po přeinstalování to už jde.
Máte ke spořícímu účtu i bú ( pro snadnější přesun peněz) ?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 3. 2019 12:45

Appka pro Android normálně šla, kolem 8:30-9:00 i teď, takže nějaký problém musel být jen u nakouslého jablíčka nebo jen u tebe :).
BÚ si tu asi hodně lidí zřídilo před pár měsíci, kdy za to dávala Hello bank odměnu za prasknutý pouťový balónek :) (akce k jejich narozeninám), a to 200 nebo 400 Kč. Potřeboval bys ho snad jedině proto, abys mohl v HB platit trvalé příkazy či inkasa, nebo když bys chtěl debetní kartu - jinak na jednorázové operace stačí spořicí.
Naposledy upravil minarjo dne 19. 3. 2019 15:51, celkově upraveno 1
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 3. 2019 15:12

Díky taky myslím, že při dnešních "okamžitých" převodech je bú kvůli debetní kartě a možnosti vybrat peníze ze sú via bú zbytečnost.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 19. 3. 2019 15:43

Navyseni uveroveho ramce na KK je vskutku problem.
To jsem necekal. Pry jim to system nenabizi a nemuzou s tim nic udelat, mam si zase zavolat za mesic.
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 3. 2019 15:53

Přesně tak. Ke snížení úvěrového rámce stačí jeden email a udělají to hned. Ale zvýšení je skoro jednodušší jako nová žádost o novou kreditku se zrušením té staré, to už zde padlo :(
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 19. 3. 2019 16:06

Já to zkoušel jednou nebo dvakrát a bez úspěchu. A to i s dokládáním příjmu.
Pak mi jednou volala slečna/paní se skvělou nabídkou (asi, už si nepamatuji) úvěru, což jsem zdvořile odmítl.
Pak udělala chybu - zeptala se, co by pro mne ještě mohla udělat. Jen aby řeč nestála jsem ji řekl, že stávající rámec 30 kKč je málo (neprotáčím, ale přesto), že by to chtělo zvýšit alespoň dvakrát.
Řekla jasně, někam mne přepojila a na základě mého ústního prohlášení o příjmu mi to okamžitě zvýšili na 60kKč :-)
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod olousek 19. 3. 2019 16:09

Navyšoval jsem rámec dvakrát, stačil telefonát na infolinku. Dotázal jsem se na kolik můžou zvednout bez dokládání a bylo. Jednou jsem musel asi měsíc počkat, tvrdili, že lze zvednout po půl roce od založení/ změny.
olousek
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka