Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 3. 2019 17:29

PULPANM píše:při dnešních "okamžitých" převodech je bú kvůli debetní kartě a možnosti vybrat peníze ze sú via bú zbytečnost.
Zbytečnost by to možná byla kdyby to fungovalo mezi více bankami a ne prozatím pouze mezi třemi.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 3. 2019 18:05

Keby ich aspon vsetci prijimali, vsak ano
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod fiasky 19. 3. 2019 21:27

Tak těch 200 Kč za splácení kreditek z BÚ Hello bank je za každou kartu. Ptal jsem se na dobu trvání akce a prý zatím do konce roku. Podmínkou je splatit na jednu kartu alespoň 2500 Kč. Při menší částce je odměna nižší.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod powery 19. 3. 2019 22:29

Kde bych našel podmínky?
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod fiasky 20. 3. 2019 00:09

Asi cíleně oslovují ty, co nemají běžný účet, nikde jsem podmínky nenašel.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 20. 3. 2019 10:21

alfas123 píše:Keby ich aspon vsetci prijimali, vsak ano

Tak pokud nepotřebuješ prachy ze SÚ o víkendu tak je to jedno, včera jsem ládoval prachy na Hello z RB a Creditas a za 3 hodiny tam peníze byly připsány, opačně to bude zřejmě podobný.
Nemám bú ani v Creditas/Hello a ani karty tam či tam.
Prostě jen převádím.
Ale v Hello mám peněz daleko víc, (1,5% vs 1%), tak možná zřídím bú hello s kartou.
Otázka je, jestli se nepochlapí Creditas/Richee a nezvednou úroky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 3. 2019 20:04

Fungují vám stránky HELLO SPOLU (https://spolu.hellobank.cz)? Ještě dnes odpoledne tyto stránky normálně fungovaly, ale nyní večer už nejdou.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 20. 3. 2019 20:38

blokuje mi to avast, po vypnutí štítů taky nenaběhne.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 20. 3. 2019 20:49

Ve FF ne, v Chromu ano.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 20. 3. 2019 21:07

Mne to neslo v nicem. GCh, MF, Avastbrowser, Edge.. Ale uz to jde
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 3. 2019 21:11

Je to asi nějaký problém s certifikátem. Ve Firefoxu mi to píše mj., že "Při spojení s spolu.hellobank.cz nastala chyba. Certifikát partnera byl zneplatněný." a nejde to ani v IE. Zkusil jsem to v Chrome a tam to jde.

-- 20.3.2019, 21:37:25 --

Ve firefoxu to jde, ale pouze pokud se vypne ověřování certifikátů, jinak to stále nejde.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 20. 3. 2019 22:21

taky mi to nejde (macbook) google, firefox
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 20. 3. 2019 23:54

Kolik min musim na hb kreditce protocit, aby se mi vratili poplatky za miti kreditku v ten mesic?
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 3. 2019 00:50

@evelista:
Vůbec nic, poplatek za Hello kreditku je (při správném splacení) nulový, bylo to zde zmíněno už mnohokrát. Podminkou je mít nulový dluh (tedy zůstatek minimálně ve výši úvěrového rámce) na konci měsíce, kdy je generován výpis - pak je splátka ve výpisu také nulová, systém bere kreditku jako nevyužívanou (myšleno úvěrově nevyužitou, tedy že nebude žádná splátka čerpané částky) a poplatkem 50 Kč jí nezatíží.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfabetagama 21. 3. 2019 10:18

fiasky píše:Tak těch 200 Kč za splácení kreditek z BÚ Hello bank je za každou kartu. Ptal jsem se na dobu trvání akce a prý zatím do konce roku. Podmínkou je splatit na jednu kartu alespoň 2500 Kč. Při menší částce je odměna nižší.

Není tam ale náhodou podmínka splatit kreditku, která byla minulý měsíc úvěrově využita a byl u ní zaplacen poplatek za vedení?
alfabetagama
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka