Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 7. 2019 17:04

Odpoledne jsem nálepkou ke KK již zaplatil nejenom v Lidlu a Albertu, ale i v Kauflandu na Vršavě - něco před 15 hodinou, taktéž u samoobslužné pokladny, jako opakovaně neúspěšně v Kauflandu na Čepkově.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 7. 2019 12:10

Kdy ma banka cut-off na odchozi platby? Ve 14h?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 7. 2019 13:34

Ve 13:30h. Přehled D+0 napříč bankami najdeš třeba zde:
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/do ... f6b220ee8/
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod mirekd11 27. 7. 2019 11:17

Ahoj.Tak vypadá to že Hello bank zatím zvyšovat úrok nebude.Přesunujete prostředky na spořáky od Monety popř. Creditas když ted mají ty 2 %.?? :-) :hm
mirekd11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 27. 7. 2019 11:21

Už mám od začátku přesunuto, holt výhodnější podmínky vyhrávají.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 7. 2019 12:16

Taky mám od začátku přesunuté. Větší úrok za rozumných podmínek má pro mne význam. HB tak bohužel přišla nejen o moje peníze, ale i o provize z plateb kartou. Když mám peníze jinam tak je tam používám i pro placení kartou. Vypadá to, že HB asi spíše čeká na to než ČNB začne zase snižovat úrokové sazby aby pak mohla pohotově na to zareagovat snížením toho současného úroku a měla to jak i zdůvodnit.
Nic proti HB. Účty jsem u této banky nezrušil a pokud zase někdy bude mít lepší úrok oproti konkurenci tak jsem ochoten zvážit přesun peněz zase zpět.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mirekd11 27. 7. 2019 12:27

Vídím to tak že na konci měsíce po připsání úroků šup na Creditas :-)
mirekd11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 7. 2019 12:46

mirekd11:
A proč až na konci měsíce a ne hned?
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mirekd11 27. 7. 2019 13:10

jenom slovíčkaření.Převod provedu v pondělí.tzn. že 29 = konec měsíce(tedy skoro je 31) :-D
mirekd11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 27. 7. 2019 14:08

ja mam rad debetku hb, nebudete tomu verit ale mam na ni rad ty tri vybery z atm, jasne drsim na ni malo, většinou na vyber z atm a prave nejlepší sporeni je neutrácet a se 3 vyberama v mesici si musim dost dobře rozmyslel na co to využiju.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 7. 2019 15:54

Já zase karty kterékoliv banky na výběry příliš nepoužívám a to i když je mám zdarma. Občas samozřejmě něco málo vyberu, ale ne vždy každý měsíc. Hotovosti až tolik nepotřebuji když platím tam kde se dá kartou nebo převodem z účtu.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod zeim 31. 7. 2019 12:35

V říjnu mi končí Alza karta, můžu čekat, že ji převydají? Docela bych to bral.
Za zrušenou Eonku mám HB kreditku, ale ta je bez poplatku jen do konce 2019. Co pak dál?
Nějak jsem si na ty dvě kreditky od HB zvyknul a rád bych pokračoval.
zeim
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 7. 2019 12:49

podle mého názoru normálně převydají. Kdyby skončila spolupráce, přehodí to na klasickou HB kreditku (to by mohlo být zajímavé, třeba by pak šlo žádat o další cobrand :D ).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod paty07 31. 7. 2019 14:03

Prošel jsem posledních pár stránek, ale nenašel jsem na svůj dotaz odpověd. Jaké cobrand KK má ted hello v nabídce? Jaké mají výhody? Snad mi k ČSOB ještě i něco daj. :mrgreen:
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 31. 7. 2019 14:13

Dosla mi SMS, ze mi vypisy zacnou nove chodit elektronicky a usetrim tim 30Kc za papirovy vypis. Mam to reklamovat? Doted chodily papirove vypisy zadarmo :)
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka