Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 9. 2019 09:44

MirekM: Tak minarjo ti psal navíc o způsobu pro výpočet úroků při čerpání úvěru se vratky neuvažují. Na to ses neptal, tak tě to možná zmátlo :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 27. 9. 2019 13:29

Twisto mi vratku zpracovalo tak, ze ji zapocetlo proti mesicnimu vypisu a ten stornovalo a pripsali na kartu rozdil ... coz me prijemne prekvapilo :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod boby.f 27. 9. 2019 13:37

To minarjo - mirekM a wit.cz diky za krásné :-D vysvětlení co se o tomto už napsalo řádků
boby.f
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 9. 2019 14:07

@boby.f: To chce klid. Přece nás učili, že opakování je matka moudrosti ... :-D

@wit.cz: Maš pravdu, zmátlo. Hodil jsem do jednoho pytle výši splátky a částku pro výpočet úroků. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod boby.f 27. 9. 2019 16:25

Nemyslel sem to ironický možná sem to taky blbě napsal ale minarjo zdatně sekunduje místním "top" Karlovi, patrikovi, a již sporadicky fremantlemu jehož příspěveky jsou perfekt. By jste nevěřili kolik lidí to temito 3 příspěvekami pochopili
Dik
boby.f
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 9. 2019 17:59

Já bych se taky OT přidal k pochvale minarja, aby mu nepřišlo, že jsou tu jen lidi, kteří mu nadávají.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 29. 9. 2019 12:08

Tak jsem byl dnes v Datartu a kreditka mi byla schválena s úvěrovým rámcem 40 000 Kč (zboží jsem nakoupil za 18 000 Kč - použil jsem slevu 10 % z bene+ kuponu), musel jsem doložit dvě poslední výplatnice (ty jsem měl připravené). Jak jsem psal, žádnou kreditku Hello zatím nemám. Takže tisícovka (+2 tisíce sleva) je "doma" :-).

P.S. Pro Zdeňka: ne, opravdu nikde vybrané zboží nebylo nebylo levnější, takže si můžeš ušetřit příspěvek o tom, jak je Datart předražený :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 9. 2019 15:31

je akce 1000kc na zalozeni datart karty ?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 29. 9. 2019 18:08

Ano, zítra ale končí.

Dnes jsem se tam byl ptát na to jestli jde za to nakoupit dárkové poukazy v hodnotě 10.000 Kč a ani to neprošlo. Údajně jen "fyzické zboží".
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pan Jan 30. 9. 2019 08:17

Plány ohledně bankomatů a poboček. https://www.penize.cz/debetni-karty/409 ... atim-neumi
Pan Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 1. 10. 2019 20:19

Další hello soutěž:
https://www.hellosoutez.cz/

Akorát se tam nejde registrovat, píše to, že je daný email již registrován (asi z předchozí soutěže). Jenže i po zadání hesla z minulé soutěže se mi nepodařilo přihlásit..
Jinak "výhra" 222 Kč po dobu 6 měsíců za splácení kreditky je nám, co hradíme v bezúročném období úplně na nic, protože se nevztahuje na úhradu splátky v bezúročném období, takže tato "výhra" je podpora v zadlužování..Jako vážně nechápu, proč toto nazývají "výhrou"..Možná někdo, kdo jim hradí ty vysoké úroky z kreditky bude mít radost, že si sníží úrok o 222 Kč...

"Odměna 222 Kč měsíčně za splácení Hello kreditky z běžného účtu Hello bank!
– po dobu 6 měsíců. Odměnu ve výši 222 Kč vyplatíme výherci automaticky v každém měsíci v období leden– červen 2020 za podmínky, že v předchozím měsíci uhradí řádně předepsanou minimální měsíční splátku Hello kreditu ve výši alespoň 1 500 Kč z běžného účtu Hello bank!
Splátka musí být řádně hrazena přímo z Hello účtu výherce a pod správným variabilním symbolem. Nárok na odměnu vzniká, když je předpsaná a uhrazená minimální měsíční splátka alespoň 1 500 Kč. Je-li minimální měsíční splátka nižší než 1 500 Kč, případně není-li vůbec stanovena, nárok na odměnu nevzniká (za minimální měsíční splátku se nepovažuje úhrada v bezúročném období). Odměna bude vyplacena na Hello účet výherce."
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 10. 2019 20:29

jsem si vzpomněl že mám ty lístky do kina do konce října.
tadle soutěž nic moc. horší jak šátek z kola štěstí. s tím si můžu aspoň něco utřít.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 10. 2019 20:50

Mně se tam tedy přihlásit údaji z minulé soutěže podařilo, i v emailu o soutěži který mi dnes přišel jsem měl uvedeno, že už registrovaný jsem z minulé soutěže, tak stačí se jen přihlásit stejnými údaji.
Jinak souhlas, těch 222 Kč je podpora v tom, aby se nesplácelo v bezúročném období či dokonce před koncem měsíce, neboli jen pro ty, co Hello bank odvádějí jak poplatek za vedení, tak i tučné úroky.
Ale výhra toho kola by nemusela být špatná :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 10. 2019 01:23

Ve FAQ na hellosoutez.cz je k aktuální soutěži i tato otázka/odpověď:
Mohu soutěžit, když nemám Hello kreditku?
Tato soutěž je jen pro klienty s Hello kreditkou, ale nebojte – ani vy o dárek nepřijdete. Stačí se v říjnu nebo listopadu stavit na naší pobočce, kde si na kole štěstí můžete i vy vytočit ten svůj.

Tedy to vypadá, že i pobočkové Kolo štěstí je zpět. Jen z toho není patrné, zda je pro všechny klienty, nebo jen ty bez kreditky, zda je točení něčím podmíněné a jaké výhry na něm budou. Neví někdo víc?
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 10. 2019 06:50

I já se přihlásil se starými údaji bez problémů.
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka