Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 20. 11. 2019 22:41

Jojo taky email nedošel, ale dnes stejná SMS. Nabiju si Revolut. Chtěl bych poukázku do Kauflandu a ne ten Rohlík. Dá se to nějak ovlivnit?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pabloson 21. 11. 2019 00:43

taky me email ani sms se s poukazkou na rohlik neprisla...

le mam jen alza kartu a nove asi tyden i tu (ne)slavnou mototechnu

kazdopadne to byl porod ji vybavit... v ackach me nechali dlouho cekat a chovali se jak kolotocari, tak sem to po hodine cekani kdy vyvolaj muj listecek vzdal postezoval si terce v hello foru a s ni a dalsima jejima kolegama to po chatu+emailu+postou zaridil

jinak pisou v dopisu co sem k ni dostal ze moznost bonusu 4% cashback az 500 za pumpy + 1% cashbacku az 500 je jen do konce roku a ze o pripadnem prodlouzeni budou informovat (s cimz tak nak nepocitam, le sem rad a pocitam aspon ze bude aspon tech 150 mesicne za 1% )
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rufss 21. 11. 2019 02:53

Milos píše:Vypadá to, že ten poukaz na 500Kč nakonec budou nabízet asi všem :tleskani Když to před několika dny posílali e-mailem, tak mi nic nepřišlo, ale dnes mi přišla tato SMS:

Vrhnete se do viru slev Black Friday s Hello kreditkou XXXXXX a pred Vanoci Vam posleme e-mailem poukaz 500 Kc na nakup v Kauflandu, nebo na Rohlik.cz. Staci od 15. 11. do 6. 12. 2019 nakoupit, vybrat z bankomatu, nebo prevest na ucet celkem alespon 5 000 Kc.

SMS prisla vcera take, mam tri kreditky (Alza, Mall, Hello), prisla jen k te Hello.
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekM. 21. 11. 2019 08:59

Hlavní kritik HB opět nic. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 21. 11. 2019 11:05

Jestli tě to potěší, mně taky nic
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 21. 11. 2019 11:29

Já taky nic - ani mail, ani SMS. Kreditku využívám aktivně. Reklama Na hory s Bankem mi přišla, takže v nesouhlasu s komerčními sděleními problém nebude.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 11. 2019 11:39

Vždyť už zde padlo, že Hello bank losovala, nemohli to dát všem, kde by tolik voucherů vzali :). Pokud jste nevěřili mně, když jsem to zde psal, zde to máte černé na bílém od jejich pracovnice Terky (klíčovou pasáž cituji):
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post41272
Terka.HB na fóru Hello spolu píše:Abychom odpověděli na nejžhavější téma, akce „poukázka za čerpání“ je marketingová nabídka distribuovaná našim vybraným klientům.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 21. 11. 2019 12:17

Píše "vybraným klientům", nic o losování ;)
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 21. 11. 2019 13:18

Ach jo, zase ty minarjovy domněnky a hypotézy prezentované jako hotová věc. "Vybraní klienti" obvykle znamená klienti určitého segmentu nebo splňující určité marketingové charakteristiky, nikoli "vylosovaní klienti".
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 21. 11. 2019 13:41

S losováním to nemá nic společného, mám kartu asi 2 dny a dostal jsem to taky (logicky jsem se do žádného losování neregistroval).
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 11. 2019 16:44

Že Vás to tak trápí. :) Já vždycky dostanu h... (když to není pro všechny) a prostě jsem usoudil, že jsem na blacklistu.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 11. 2019 17:46

No čím byli klienti vybraní nás nemusí zajímat, z našeho pohledu byli nějakým klíčem vylosovaní (losem zde nazývám jakoukoliv formu výběru, která není exaktně určitelná) a tím to pro nás končí, ať už to nazveme výběr nebo los :). HB určitě nemá důvod ani povinnost klíč výběru (zda losování, každá X-tá kreditka či jinak) sdělovat. Mně šlo tou citací z Hello spolu hlavně o to, že tuto nabídku na voucher zkrátka HB učinila pouze některým klientům, ne všem, jak by si zde mnozí asi přáli (způsob výběru mě nezajímá).
@libol:
Nene, zde žádná registrace nebyla třeba, HB vybírala nějakým klíčem ze všech kreditek.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 21. 11. 2019 22:22

Mně nejde o těch 500 Kč, ale o princip u několika aktivních jedinců v Hello fóru, kteří dělají zadara bance zpětnou vazbu a banka, když má možnost je odměnit v rámci odměňovací akce, se na ně z vysoka vy...
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 22. 11. 2019 00:20

algoritmus bude spíše o nepoužívaní karty, než aktivit na fóru
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 11. 2019 07:48

Podle nějakého algoritmu e-maily a SMS posílali i některým, kteří využívají KK naplno.

Terka mohla místo superslušných komunikací a pochval na HB fóru raději těm několika aktivním jedincům za zpětnou vazbu bance odměnu vyřídit. Mimo jiné se na HB fóru opakovaně dušovala, jak je zpětná vazba pro banku důležitá a jak si této zpětné vazby banka váží ...

PS: od doby vynalezení peněz je možné pochválit i jinak než slovně, zvláště pokud nejde o charitativní organizaci, ale "těžký byznys". :-)
MirekM.
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka