Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tocassido 21. 12. 2019 21:09

Je to tak jak je popsáno výše. Blokuje to nějaká aplikace. U mě to byla Always on edge. Bude to aplikace, která bude mít právo dělat úpravy v systému. V nastavení aplikací vynuťte ukončení. Aplikaci si nastavte a pak už jen restartujte telefon a vše funguje jak má.
tocassido
Návštěvník

Odeslat příspěvekod varad 22. 12. 2019 10:57

Bohužel přístup do appky blokují i když používáš aplikace pro automatické doplňování hesel jako je LastPass nebo 1Password.
varad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tulum 22. 12. 2019 11:17

y2key píše:Nedorazily už někomu odměny z Kola štěstí? Vyhrál jsem lístky do kina a zatím nic.

Mně ty vyhrané lístky (jsou to dárkové poukázky do Cinema city s platností do 30.06.) dorazily na poštu teď v pátek, je to pod hlavičkou od Paribas, takže narozdíl od té poukázky Kaufland/Rohlík si to zastřešují sami.
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod jerry666 22. 12. 2019 11:51

Netušíte náhodou někdo, jakým způsobem detekuje App HB roota? V Magisku mám změněné jméno balíčku, app samozřejmě v Magisk Hide. Všechny ostatní bankovní app jedou, vč. Google Pay. Jen tahle hlásí detekován root... Díky.
jerry666
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 12. 2019 13:15

varad píše:Bohužel přístup do appky blokují i když používáš aplikace pro automatické doplňování hesel jako je LastPass nebo 1Password.

Používám správce hesel Sticky Password a aplikace funguje bez problémů.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod varad 22. 12. 2019 14:37

mojmax píše:
varad píše:Bohužel přístup do appky blokují i když používáš aplikace pro automatické doplňování hesel jako je LastPass nebo 1Password.

Používám správce hesel Sticky Password a aplikace funguje bez problémů.

Máš pravdu. Jinak u LastPass není problém samotná přítomnost aplikace. Problém je, když je povolená v Settings -> Accessibility -> Services. Sticky Password toto asi nepotřebuje a řeší si to nějak jinak.
varad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powery 22. 12. 2019 17:13

Taky mi to nějaká aplikace blokuje, ale nevím která :(
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 12. 2019 17:41

To snad nemyslí vážně s tou mobilní aplikaci aby si klienti sami museli hledat co konkrétně jim tu aplikaci blokuje. Tím i omezují využití mobilu když některé aplikace kvůli jejích aplikací se nemůžou používat. Mají to tak udělané asi záměrně kvůli bezpečnosti, ale nic by se nemělo přehánět natolik aby to způsobovalo nějaké problémy. Mobilní aplikace od jiných bank mi fungují bez problémů a tak by snad mohla fungovat i ta od HB. Docela dobře si to s tou aplikaci, ale i se stránkami Hello spolu naplánovali na dobu těsně před svátkami kdy se dá předpokládat, že do konce roku se už asi nikdo nebude obtěžovat aby se tím zabýval a něco s tím udělal.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod antonsek 22. 12. 2019 18:54

Buďte rádi, že neblokují ty, co mají facebook, to je totiž největší bezpečnostní riziko, hlupáci z facebooku.
https://www.krimi-plzen.cz/a/pozor-na-vir-ve-facebooku-okrade-vas/

-- 22. 12. 2019 17:55 --

Urokovy turista píše:Dneska rovnou z pošty s plastovou kartičkou do Kauflandu a nákup za 590,- jsem kartičkou zaplatil a doplatil zbytek platební kartou. Žádná předchozí aktivace nebyla nutná.

Co když bude nákup pod 500 Kč? Tak zbytek propadne?
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 12. 2019 19:10

Tak ho utratíš příště. Čéče nevím, jak je to možný, že Tě vždycky poznám podle prvního příspěvku. Tvoje dotazy jsou d...specifické.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 12. 2019 23:46

vlazy píše:To snad nemyslí vážně s tou mobilní aplikaci aby si klienti sami museli hledat co konkrétně jim tu aplikaci blokuje. Tím i omezují využití mobilu když některé aplikace kvůli jejích aplikací se nemůžou používat.

U mne to bylo taky nastavení Settings -> Accesibility -> Services, a všechny apky tam vyjmenované musí být Off.
Nicméně i pak vždy appka HB spadne, když zadávám podruhé nový pin při jeho vytváření.
yndezit
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 12. 2019 09:48

Sečteno a podtrženo: soudruzi z NDR udělali v app někde chybu. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 12. 2019 09:52

Ve čtvrtek zaplacená kreditka, samozřejmě dodneška bez jakéhokoliv zaúčtování.. Jsem nesmírně rád, že ten hnůj hned 2.1.2020 zruším.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 23. 12. 2019 10:39

powery píše:Taky mi to nějaká aplikace blokuje, ale nevím která :(

Tak už jsem přišel na to, která aplikace to dělá. Jde o Cube ACR na nahrávání hovorů. Když jsem vypnul Nastavení -> Chytrá asistence -> Usnadnění -> Stažené služby -> Cube ACR App Connector, tak aplikace HB šla normálně nainstalovat a zapnout i s biometrickým přihlášením. Po opětovném zapnutí ACR se dá do HB přihlásit, ale vyskočí stejné okno jako na začátku a po stisknutí OK se aplikace zavře. :hm
powery
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka