Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Schwarzie 26. 12. 2019 08:15

Kalendarni mesic
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 26. 12. 2019 10:03

Účetní období je skutečně kalendářní měsíc. Ale platby provedené poslední den v měsíci se zaúčtují až do měsíce následujícího (holt rozdíl mezi provedením platby a zaúčtováním platby).
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 12. 2019 10:58

Ani to nemusí být pravidlem - už několikrát se mi u určitých platebních bran stalo, že platba v den provedení byla týž den i zaúčtovaná (a to konkrétně i u HB!) - a ta platba v poslední kalendářní den se objevila ještě v předešlém výpisu - záleží teda spíše na obchodníkovi, resp. jeho platebním terminálu nebo platební bráně.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 26. 12. 2019 21:43

Po dnešní aktualizaci mi mobilní aplikace pro Android vždycky po zadání poslední číslice PINu spadne.
Hello spolu je samozřejmě offline.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 26. 12. 2019 21:54

https://www.hellobank.cz/poradna/servis ... o-aplikace

Samozřejmě je to pro naši bezpečnost...
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 12. 2019 23:07

Lenka_2 píše:Po dnešní aktualizaci mi mobilní aplikace pro Android vždycky po zadání poslední číslice PINu spadne.
Hello spolu je samozřejmě offline.

Na Google play vidím jen verzi 2.2 z 18. 12. 2019.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 26. 12. 2019 23:29

Mně se právě neobjeví ta hláška, že mám nějakou závadnou aplikaci. Prostě to jen tak bez varování spadne (Aplikace se zastavila).
Na Google Play mi to tvrdí, že mám dnes zaktualizováno na verzi 2.2. V aplikacích mi to ale ukazuje, že mám verzi 2.1.0. Asi se ta aktualizace korektně nedokončila.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 27. 12. 2019 04:34

Vymaž data aplikace.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 27. 12. 2019 11:23

Od nového roku sice může být všechno jinak, ale ta Mototechna KK dává kromě těch 4% na čerpačkách ještě 1% všude ? Pokud tam bude odměna 500 Kč v příštím roce a kreditku v hello bank převedou z klasické na Mototechnu (tak jak tady na fóru už někdo psal), tak je to asi jasná volba.

Jinak v té "bance" asi před Vánocemi fakt zhasli a rozsvítí až po novém roce. 21.12.2019 převedeny peníze ze spořícího účtu na účet kreditní karty a dosud nic nepřipsalo.
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 27. 12. 2019 14:14

Odinstalováno, znovu nainstalováno a už to fachá, i ta biometrie. Akorát to od přiložení otisku po naběhnutí aplikace na můj vkus dost dlouho trvá.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 27. 12. 2019 16:47

Výborná aplikace s max limitem 100k na den. Tak to je mazec, to si ani neprevedu peníze na karty. Takže k ničemu. Podobně limit měla airbank, tam tode aspoň zmenit na infolince na vyšší hned, případně na pobočce nekam k milionů.
Tady ta parodie na banku s limity 100k aplikace/ 400k ib to je fakt něco.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 12. 2019 17:11

Tak 99% klientů HB se do těchto limitů vejde, stejně jako pro většinu klientů je bonus 150,- Kč měsíčně na KK naprosto dostačující, protože rozhodně neutratí více... :-) HB se mění, ale dědictví úvěrové společnosti se zatím nezbavila.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 12. 2019 17:55

Poněkud nicméně žasnu i nad tím, že i to navýšení na maximální limit IB 400 tisíc Kč se u žabožroutů provádí rovněž přes IB, čili tím samým kanálem a bez jakéhokoli dodatečného ověření (k čemu pak vůbec nastavitelný limit v IB je?)... :hm

Vzhledem k tomu co zjevně považuje HB! za bezpečnostní riziko (provoz určitých typů aplikací současně se smartbankingem) jsou taková opatření minimálně na zamyšlení.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 12. 2019 10:53

Včera měli v HB expresní účetní den, kterým dohnali předvánoční zpoždění. Byly zaúčtovány (a dnes ráno se to i projevilo na zůstatku a historii) platby, které dorazily na sběrný účet kreditky v pondělí 23.12. i v pátek 27.12. :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 28. 12. 2019 11:42

To je fakt ústav na baterky!
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka