Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod smartguy 2. 1. 2020 10:34

Od 1.1.2020 bude mít Mototechna karta odměnu 4 % na nákup pohonných hmot (až 500,- Kč zpět za měsíc)
+ Kromě této výhody si můžete ve svém Hello bankingu ještě zvolit jednu z odměn - jeden výběr měsíčně zdarma z ATM nebo 1 % ze všech nákupů (až 150 Kč měsíčně).

Správně tedy je 1% max. 150 Kč za běžné platby + 4% max. 500 Kč za tankování
smartguy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MP007 2. 1. 2020 10:47

Já si požádal o konverzi KK Hello na Mototechnu, nějaké administrativní záležitosti proběhly telefonicky a e-mailem. Naposled jsem od nich dostal 18.12. e-mail, že věc řeší příslušné pracoviště a mám vyčkat na vyrozumění. Tak uvidím, jestli se dočkám nebo to budu urgovat.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 2. 1. 2020 10:52

smartguy píše:

Platby na benzince - nákup známky je co?
blackwork
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 1. 2020 10:56

no to záleží jen na tom, jestli ji koupíš na benzince! :lol:
(pokud ano, tak samozřejmě vratka)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 2. 1. 2020 10:57

drkarel píše:Co mám informace, klient s HB KK stále může získat Mototechnu jen přes jejich fórum a pracovnici centrály. Sám jsem ji takto získal a probíhá to tak, že se zažádá o druhou standardní KK, která je vydána (ale ani nejde aktivovat) a hned po vydání ji paní konvertuje na Mototechnu. Proces jsem absolvoval z velké části dálkově (skeny), originál jsem pak donesl osobně na pražskou pobočku při podpisu smlouvy (lze ale poslat poštou, což proces asi mírně prodlouží).

Lze i konvertovat stávající standardní na Mototechnu.

Problém je pouze v tom, že u klientů se standardní KK systém nepustí žádost o Mototechnu, ačkoliv je prý pravidlo, že jeden klient může získat 1 standardní KK a 1 partnerskou KK.

Vědět to tak dvakrát nestárnu o pět let v AAA v Olomouci >:-(
Jo to je určitě i díky mě - stěžoval jsem si na AAA hodně vehementně a několikrát :tleskani

-- 2. 1. 2020 10:59 --

ROlda78 píše:no to záleží jen na tom, jestli ji koupíš na benzince! :lol:
(pokud ano, tak samozřejmě vratka)

Samozřejmě bych neřekl - Moneta platila jen za PHM ...

Už někdo kupoval letošní dálniční známku???
blackwork
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 2. 1. 2020 11:25

smartguy: Jaký je zdroj téhle informace? Je to něco, co se dá považovat za oficiální nebo je to pořád jenom něčí domněnka?
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 2. 1. 2020 11:34

cz01 píše:
antonsek píše:Já jí odmítl aktivovat. Tohle ať si nechají.

Nějaký specifický důvod?

Já se ani nedivím, skoro všechno je ve výlukách, materiál nehradí, na staré věci se to nevztahuje, nepoužitelné.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 1. 2020 11:47

blackwork píše:
ROlda78 píše:tak samozřejmě vratka
Samozřejmě bych neřekl - Moneta platila jen za PHM ...
tak možné je všechno, ale plánuju ji kupovat na Molce a platit Mototechnou
(pokud se tu nedozvím, že je to blbost)
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod MP007 2. 1. 2020 12:01

Koukal jsem zpětně do výpisů a Moneta mi vracela na benzinkách z veškeré útraty, občerstvení apod. Lze předpokládat, že Mototechna to bude dělat obdobně.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 1. 2020 12:10

ROlda78 píše:to nebude, opět pin dle "matice"

Ale v SMS musí přijít ten seznam polí, kde je PIN, ne?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 2. 1. 2020 12:13

Já můžu potvrdit, že bonus je za cokoliv, co zaplatíte na pumpě, takže i za známku bude.
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 2. 1. 2020 13:00

MP007 píše:Koukal jsem zpětně do výpisů a Moneta mi vracela na benzinkách z veškeré útraty, občerstvení apod. Lze předpokládat, že Mototechna to bude dělat obdobně.

tak mě za LPG ne ! >:-(

uvidím co Mototechna ...

-- 2. 1. 2020 13:06 --

smartguy píše:Od 1.1.2020 bude mít Mototechna karta odměnu 4 % na nákup pohonných hmot (až 500,- Kč zpět za měsíc)
+ Kromě této výhody si můžete ve svém Hello bankingu ještě zvolit jednu z odměn - jeden výběr měsíčně zdarma z ATM nebo 1 % ze všech nákupů (až 150 Kč měsíčně).

Nějaká výhoda v těch výběrech? Já si vezmu to procento ...
blackwork
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Matlal 2. 1. 2020 13:16

MP007 píše:Já si požádal o konverzi KK Hello na Mototechnu, nějaké administrativní záležitosti proběhly telefonicky a e-mailem. Naposled jsem od nich dostal 18.12. e-mail, že věc řeší příslušné pracoviště a mám vyčkat na vyrozumění. Tak uvidím, jestli se dočkám nebo to budu urgovat.

Nebyl bych si tak jisty ze ti ji prevedou. Ja se na to ptal telefonicky 31.12. a bylo mi receno ze to mozne neni.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 2. 1. 2020 13:51

Ta výhoda ve výběrech nebyla špatná, když se dalo vybírat neomezeně a člověk potřeboval vybírat v zahraničí. Kdyby nechali ty výběry třeba 3, tak to ještě pochopím, ale takhle není moc o čem - procento z plateb je lepší volba.
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 1. 2020 15:38

minarjo píše:Tak pro nedočkavé: Hello odměny už přičteny! ... i restaurace 20% ze soutěže
někde na fóru (když ještě fungovalo) Terka psala, jak reklamovat nepřipsané odměny v soutěži "restaurace", nevíte jak to bylo? mám pocit, že nějaký mail tam uváděla :hm
ROlda78
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka