Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 1. 2020 09:35

@drkarel popsal nálepku dokonale, já už jen doplním, že jí lze užít jen u kamenných obchodníků, platby na netu a v bezkontaktních bankomatech má natvrdo zakázané bez možnosti povolení. Jediný nastavitelný denní limit 0-5 tisíc je proto ten pro platby v obchodech.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 27. 1. 2020 10:20

Prosimte, ktera nalepka (ktere banky) umi internetove platby!?
Pokud vim, tak zadna (takze proc to tu zminujes???)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 1. 2020 11:04

Třeba nálepkou od CS na internetu běžně platím
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 1. 2020 14:56

Jak se platí nálepkou na internetech? CVV je stejný jako na kartě?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 1. 2020 15:11

Pokud má nálepka CVV tak má svoje vlastní napsané na průvodním dopise ale zřejmě je to výsada jen nálepek od CS a ostatní to nemají.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 1. 2020 15:57

Nálepky normálně CVV nemají. Takže ty od ČS ano?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 1. 2020 16:05

nedohledal jsem - je bonus při dobití Revolut přes CRV (pak příp. gbit na jinou)? Už si musím udělat nějaký soupis u které KK za co je a za co není. (Pokud už to někde není aktuálně shrnuto).
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 1. 2020 16:37

Lafayette16 píše:Nálepky normálně CVV nemají. Takže ty od ČS ano?
Ano nálepka od CS má číslo a CVV napsané na průvodním dopise a na internetu funguje jako běžná karta. Již několik let ji tak používám.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 1. 2020 16:50

Tak jsem ještě psal do Hello Bank, jestli by nešla má druhá KK převést na Mototechna KK, když ta první (původně EON) nejde. Nebo jsem navrhl, že bych jednu zrušil a nově požádal o KK Mototechna. Odpověď "žádná varianta není možná, kdyby byla, informoval bych Vás o ni." OMG
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod linas 27. 1. 2020 17:04

Dotaz ke splacení KK HB před generováním výpisu: posíláte tam přesně tolik, kolik jste vyčerpali, nebo to zaokrouhlíte na korunu nahoru tak, jak to dělá HB, když vygeneruje výpis?
Asi o nic nejde, ale člověk nikdy neví...
linas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schwarzie 27. 1. 2020 18:05

Ja posilam zaokrouhlene na stovky, aby karta byla o par desetikorun prebita.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 1. 2020 18:12

Také pošlu vždy o fous víc
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod linas 27. 1. 2020 18:26

Dobře, děkuji Vám za odpovědi, bude ze mě tedy též zaokrouhlovač :)
linas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 1. 2020 19:41

já posílám o jednotky tisíc více, nemusím pak řešit jestli můžu poslední den použít
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 1. 2020 20:08

A1rh- píše:nedohledal jsem - je bonus při dobití Revolut přes CRV. .

Ne, MCC kód 6012 je cca od loňského jara u kreditek HB ve výlukách odměn a ani Curve na tom nic nezmění, ta MCC předává.

-- 27. 1. 2020 20:17 --

Jinak i nálepky ke kreditce Poštovní spořitelny uměly net platby (přes celé číslo a CVC z průvodního dopisu, tak jak to je zde výše popsáno od @peter23p pro ČS), fakt to nebyla taková vzácnost. Píšu o tom ale v minulém čase, protože čím dál víc bank nálepky buď už zrušila (právě třeba PS ty ke kreditkám zrušila hromadně už nějak 1-2 roky zpět, v podobné době jsem rušil celou PS kreditku), nebo je zpoplatňuje, aby je klienti zrušili sami (nově třeba RB). Trend je v mobilních platbách, no. Ale ne každý má (a chce) NFC technologii v mobilu, to už je ale jiný příběh.
minarjo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka