Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 1. 3. 2018 20:51

Také nějaké poukazy ještě vykoupím (tento týden využiju poslední od uživatele suram). Jen předem říkám, že neriskuju následnou nefunkčnost poukazu, takže peníze posílám určitě až v den tankování
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 1. 3. 2018 22:18

Rad68 píše:Tak navýšení úroků na 0,6, což začíná vypadat slušně, byť to ještě není úplně top.

Dle info na jejich strankach maji urok 0.6%
- na beznem uctu do 100 000
- na sporicim uctu do 300 000

Tedy celkem 400 000, vse bez podminek a bez vypovedni doby, to je na ten nas cesky specificky bankovni trh slusne.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 2. 3. 2018 08:57

Jo, ale neslušné je to, že na webu píšou "Od 1. března jsme pro vás připravili více radosti ze zhodnocení vašich financí. Navýšili jsme úrok na běžném i spořicím účtu z 0,3 % rovnou na 0,6 %! Co se ale nemění, je fakt, že Hello účet i Hello spoření u nás máte i nadále zdarma a bez podmínek."

Už tam ale nenapíšou to omezení na 100 a 300 tisíc korun, což považuji za nefér.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 2. 3. 2018 09:25

On se vždycky najde někdo, kdo bude věčně nespokojený, že...
Oni sice zvýší úrokovou sazbu, ale zase nenapíšou bla, bla...
Každopádně já na jejich stránkách vidím hned pod touto větou cca 10 cm níže (záleží na velikosti monitoru) toto:
"Úrok 0,6 % ročně do 100 000 Kč"
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 3. 2018 09:25

Jejich stávající většinová klientela takové zůstatky nemá.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 3. 2018 16:45

Máte v IB v přehledu produktů kreditní kartu? Dneska jsem ho zapl a nikde nevidím, nepředpokládám, že by ji mohli bez upozornění zrušit :-D. Cool karty jsem nabil zatím 2x.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 4. 3. 2018 17:01

taky jsem to před půl hodinou neměl, teď už to vidím, ale zas mi nešlo před chvilkou nabít CK
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod martiina.m 6. 3. 2018 21:54

Nevíte někdo, zda jsou možné u Hello on-line převody mezi BÚ a SÚ v IB? Díky.
martiina.m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Martina Chaloupková 7. 3. 2018 09:03

Už zřejmě pochopili, že je potřeba něco přidat... https://zpravy.aktualne.cz/finance/hell ... 1f6b220ee8
Martina Chaloupková
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 15. 3. 2018 08:08

Proc je dobre si to konto zakladat?.Je ta poukazka pro novy klienty a plati pro vsechny nebo to vyskoci jen nekomu?Konto jinak neni nicim zajimave.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 3. 2018 17:45

Co nabízí HelloBank navíc či zajímavého než běžná "...ční banka"?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 15. 3. 2018 18:24

No tu SMS poukazku na PHM, ale pouze nekomu.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LorcanToG 15. 3. 2018 20:30

Jedinečné na BÚ HelloBank je hlavně to, že ho mají úročený 0,6% p.a. stejně jako spořák bez nějakých podmínek ala placení kartou! Což pro ty, co nemají žádné úspory asi nic neznamená, ale pro ty, kteří mají narváno v Air Bank "po střechu" z toho vyplývají zajímavé možnosti ;-)
Co se týče poukázky na PHM za založení BÚ - mám KK Euronics a tahle nabídka na mě vyskočila v internetbankingu, posléze dokonce přišla nabídka i poštou. I podle ostatních v diskuzi ji dostali jen uživatelé kreditek a to ještě jen někteří.

Suma sumárum - HelloBank nabízí slušný běžný účet vedený zdarma, který je úročený jako spořák, tři výběry kartou měsíčně z jakéhokoli bankomatu zdarma, jinak to je asi vcelku srovnatelné s ostatními ala Air nebo Equa. Záleží na každém, zda se mu hodí do "portfolia účtů" nebo ne :-)
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 15. 3. 2018 20:39

LorcanToG
.. mám KK Euronics.

Nevíš, zda s KK EURONICS je vratka i u Datartu či na Kasa.cz?
(Do konce roku takto fungovala KK E-On.)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod LorcanToG 15. 3. 2018 20:45

To netuším, prodejnu Euronics mám v blízkém městě, takže to je vždy první volba. Tak snad někdo jiný s touto KK má více zkušeností.....
LorcanToG
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka