Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 22. 1. 2021 21:13

Jsem na tom stejně, nabídka žádná. Vloni kolem Vánoc byla aspoň 10% vratka za platbu v restauracích...
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 1. 2021 13:10

Ja za tu jejich IT asistenci v z nich dostal loni nový HDD s obnovenými daty ze starého poškozeného HDD.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlkoslav 23. 1. 2021 15:58

Delitzsch píše:MirekM: Kritikou banky to není, používat takový parametr by technicky nezvládli. Prostě se snaží povzbudit neaktivní klienty, věrní je nezajímají.

Nebude to ještě jednodušší? Třeba to neposílají těm, kteří kartu "nevyužívají". Což se snadno pozná z toho, že neplatí poplatek za využití úvěrového rámce :lol:
U mě by to sedělo.
vlkoslav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 23. 1. 2021 16:08

Také neplatím poplatek, nabídku jsem ale nedostal.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 23. 1. 2021 16:10

Však to je to, co píše vlkoslav. Neplatíš poplatek, nedostaneš nabídku. To u mě taky sedí.
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlkoslav 23. 1. 2021 16:11

No šak! Nepoužíváš - nabídku nedostaneš!
vlkoslav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 23. 1. 2021 16:32

Ja neplatim poplatek (vzdy splacim KK pred koncem mesice) a nabidku (pojisteni na 1 rok zdarma) jsem loni dostal a vyuzil, ale letos jiz nabidka neprisla.
Naposledy upravil Zedna1 dne 24. 1. 2021 14:38, celkově upraveno 1
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 1. 2021 16:41

Pokud by bylo podmínkou zařazení do soutěží/akcí skutečně placení měsíčních poplatků za kreditku, tak to ať si to klidně nechají, za těch 600 Kč ročně ty akce mnohdy ani nestojí :)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 23. 1. 2021 17:26

Tohle je hloupé… rozumím segmentaci klientů, kde některé drží splácený úvěr a některé výhody a odměny, ale to se většinou dělá oddělenými produkty. Když klient neví, za co je zvýhodněn/odměňován, tak ho to k ničemu nemotivuje.

Leda že to nebylo kvůli segmentaci/motivaci klientů, ale byl to docela malý pilotní projekt (ať už testovali chování uživatelů karet, nebo snad spíš kolik je stojí škody z toho pojištění, a tedy kolik by byla vhodná komerční cena, než je nabídnou všem za peníze) a výzkum svůj účel zkrátka splnil.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 1. 2021 17:40

Pak někdo ale dostal i druhé kolo "výzkumu" (pojištění i na 2021) a jiný ne, jak se zde lze dočíst... Totéž dělení u bonusových akcí kolem Vánoc.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 23. 1. 2021 17:53

Kartu využívám doplna, kartu splácím předem a nic za ní neplatím. A přesto mi každý rok chodí prodloužení pojištění a vánoční akce. Tak tím to asi nebude.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 1. 2021 18:37

Tvá kreditka je cobrand či čistá? Já mám Euronics (nově už tedy bude pak převydaná na Datart) a už rok mi nabídka nepřišla žádná :(.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 23. 1. 2021 19:54

Mám čistou a druhou Alzu. Je pravda, že dříve mi chodili akce i na alzu, ale to se poslední dobou neděje. Všechny akce mi minulý rok přišlo na čistou HB! kk.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 24. 1. 2021 12:06

Mně v listopadu přišla akce na Datart - při nákupu nad 6000 Kč mi vrátí 500 Kč, což se taky stalo. Kreditku pravidelně nuluji před koncem období - mám KK Datart.
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 1. 2021 17:51

Jako to zde pročítám neobdržení nabídek není spojeno s neplacením poplatku za KK ani s plným využíváním KK a maximální měsíční vratkou.
Je zde někdo, kdo dostal poslední dobu nějakou nabídku a při tom platí KK HB přes Curve a zrealizuje nějaký GBIT z KK HB na jinou kartu připojenou na Curve?
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka