Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 11. 2018 10:41

chrudimi píše:V nastavení, jak je přehled "Denní limity plateb", je v pravém horním rohu ikona tužky, pokud ne, zkusil bych jiný prohlížeč nebo počkal aspoň den po aktivaci.
Dík tak tu ikonu v chrome nemám :hm zkusil sem firefox a tam normálně je. Teď když to porovnávám tak celé zobrazení v chrome je nějak nekompletní chybí některé grafika. :hm
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 7. 11. 2018 10:54

peter23p píše:Dík tak tu ikonu v chrome nemám :hm zkusil sem firefox a tam normálně je. Teď když to porovnávám tak celé zobrazení v chrome je nějak nekompletní chybí některé grafika. :hm

A já na to koukám v Chrome :-D Buď teda problém starší verze, já mám 70.0.3538.77 nebo konflikt s nějakým doplňkem, případně nastavením zobrazení nebo prostě jen skvrny na slunci ;-]
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 11. 2018 10:58

Doplňky mám vypnuté ale asi mám starší verzi.

Jinak víše napsaná rada s odepsáním na výherní email opravdu funguje. Před hodinou jsem jim posílal číslo založeného účtu a teď už přišla odpověď.
Dobrý den,

přednostně velice gratulujeme k vaši výhře!

Částka na váš bankovní účet se připíše v co nejkratší možné době. Zpracováváme postupně jednotlivé výhry, může to vše pár dní trvat. Poprosím o vaši trpělivost než se částka připíše.

Mějte se hezky
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 11. 2018 13:34

já mám taky starou verzi prohlížeče v PC a taky tužku tam nemám, nevím jak se to tam nastavilo, možná operátorka mi to nastavila, když jsem jí tam volal že bych chtěl poslat 55 a 55 táců, tak mi to možná zvedla na 400 k kdysi a vysvětlila :
přes mobil s Chrome je limit 100 tisíc, ale když si člověk dá zobrazit verzi pro PC tak jde přes stránku v mobilu poslat víc než 100 tisíc právě do toho limitu 400k.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 11. 2018 13:48

já měl limit na mobilní bankovnictví 50 000Kč, defaultní limity jsou polovinou max limitů. Já si to otevřel ve firefoxu a oba limity si nastavil na max takže 400 a 100. Ale koukal sem že i vtom chrome se to dá nastavit i bez zobrazené tužky, jen člověk musí vědět kam kliknout. V určitém místě vedle částky limitu se při přejetí změní ukazatel myši jak najede na neviditelné tlačítko.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 7. 11. 2018 14:43

Nevolali vam take dnes z HB?
tomaslany
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 7. 11. 2018 14:44

Volali, ale nestihl jsem to zvednout. Co chtěli? ;-)
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 7. 11. 2018 14:50

Take jsem to prave nestihl. Doufam, ze jsem tim neprisel o tu odmenu 200 Kc za zalozeni BU.
tomaslany
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 11. 2018 14:54

A máte už založeno? Pokud ano tak jim stačí odpovědět na ten výherní mejl a napsat číslo nového účtu, volat už pak není potřeba.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 7. 11. 2018 14:56

Také mi volali, ale zrovna jsem šel na jednání, slečna říkala, že to není nic důležitého a že to počká, později přišla smskou nabídka hello půjčky, ale mohlo to souviset i s těmi dárky, dnes mi rovněž přišel mail, abych si vyzvedl svůj dárek, ačkoli jsem to dávno už udělal :-D
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 7. 11. 2018 18:00

Několik dní po založení SÚ mi z HB také volali..
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 7. 11. 2018 18:00

Několik dní po založení SÚ mi z HB také volali..
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 11. 2018 19:04

To je opravdu banka 21.století. Včera založen běžný a spořící účet pro nového klienta, vše řádně odesláno, včetně plateb na ověření se splatností D+1 a doteď svítí čeká se ověření platby. To jako, že tam pak pošlu 300 tisíc a budu mít obavy, kde jsou??
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 7. 11. 2018 19:14

To je v pořádku. V HB běží čas pomaleji. Zapomeňte na to, co znáte odjinud. Ale zase má jiné přednosti... :-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 11. 2018 19:38

Tak já si nemůžu stěžovat, zakládal sem teda jen běžný protože přes žádost na webu to najednou se spořícím nejde a kvůli výhře jsem potřeboval běžný i když ho nebudu využívat.

Dokumenty a ověřovací platba z Air odeslány včera v 15:00 a dnes ráno v 7:00 účet ověřen a aktivní. Během 2min sem si dozaložil spořící a poslal na něj peníze a někdy kolem 13:00 byly připsané.

-- 7. 11. 2018 21:12 --

eR99 píše:Několik dní po založení SÚ mi z HB také volali..

Jen tak pro zajímavost, souhlasil si při zakládání s marketingovým oslovováním?
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka