Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 9. 2020 21:19

To jsi možná jen narazil na prodavačku, která ho neuměla a tímto to chtěla zamaskovat. Totéž se mi stalo asi před rokem, jedna prodavačka nejprve chvíli přemýšlela, pak si asi uvědomila že si nevybaví jak se cashback dělá, tak mě bezostyšně zalhala, že po aktualizaci pokladen to už není funkční. Prostě výmluva "aby měla klid", jinde to šlo a u nich u jiné pokladní jindy pak také (v tu chvíli tam ale byla sama na jedné pokladně a neměla se s kým poradit, asi proto ten kec).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 26. 9. 2020 10:02

Ne opravdu tomu tak je, v obchodech, kde jeste nenasadili novy system, maji cashback zakazan, rekli mi to ve dvou obchodech v ruznych mestech, kde s tim drive nebyl problem.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 9. 2020 20:42

Kdyz obchodnik vraci platbu zpatky na HB kreditku, jak to banka procesuje? Pocita se to jako splatka, 1% bonus zustava?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Milos 26. 9. 2020 21:04

Jako splátka se to bohužel nepočítá (nedávno se to tady řešilo), ale 1% bonus zůstává.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2020 06:48

Takze to musim do konce mesice vyrovnat a ta vratka tam zustane jakoby nad uverovy ramec? Muzu to prevest na ucet, nebo jenom utratit v obchode?
BTW, nebyl to zadny ojeb, vratili platbu za predobjednavku PS5, v prvni varce se na mne nedostalo :-|
Nemate nekdo potvrzenou objednavku navyse ? :lol:
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2020 08:26

Kupuješ PS 5? není lepší Xbox? :-) :-[
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 28. 9. 2020 08:33

Obojí je akorát ztráta času.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 9. 2020 11:29

Exkluzívní hry jsou jenom na plejku. A ztráta času? Někdo má rád holky, někdo vdolky. Když je špatné počasí, a nelze nikde jít, proč si nezahrát?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2020 14:06

Me se to take libi a hrajou na tom maly i velci.
Presne, proc si nezahrat. Kazdy ma rad neco .
Urcite se tu nebavime o zavyslacich ze.-)

ale uz sme OT
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 29. 9. 2020 21:37

Tak škarohlídi - snad byl update k něčemu dobrý - ráno jsem poslal splátku kreditky (z jiné banky), teď jsem se ze zvědavosti koukl a ejhle - splátka je již tam! :tleskani
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 29. 9. 2020 21:43

To můžeme řešit pořád dokola a pořád je to to samé. Občas se to stane (mně minulý měsíc) a občas ne (mně tento měsíc). Spoléhat se na to nedá. Spíš jsem zvědavý, jak to bude s tou curve.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 30. 9. 2020 07:52

slavo963 píše:Takze to musim do konce mesice vyrovnat a ta vratka tam zustane jakoby nad uverovy ramec? Muzu to prevest na ucet, nebo jenom utratit v obchode?
BTW, nebyl to zadny ojeb, vratili platbu za predobjednavku PS5, v prvni varce se na mne nedostalo :-|
Nemate nekdo potvrzenou objednavku navyse ? :lol:

Podle mne pokud to vrátili ještě v rámci stejného měsíce, kdy byla i platba, tak nic přeplácet nemusíš. (soudím podle doplácení ke konci měsíce). Jde jen o to, že pokud platba byla v předchozím měsíci a dlužná částka na výpisu byla větší než nula, tak musíš splatit v bezúročném období celou částku z výpisu, vratka se do této splátky nepočítá.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 30. 9. 2020 21:51

Jde někdě teď někomu v Penny Cash Back? Já to teď zkoušel i kde mají na terminálech nový systém a prý nejde.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 1. 10. 2020 08:30

já vybíral asi před 14 ti dny, ale už to po té změně jejich systémů nedává, tak jsem to teď nezkoušel.
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 10. 2020 10:47

Tak z IB vidím, že po vyrovnání dluhu před koncem měsíce mi nebyl za platbu přes curve 24.9. naúčtován žádný úrok a ani poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů. Později ještě stáhnu transakce a podívám se, jak to bylo s bonusem za tu platbu.

Edit: Tak bonus za tankování jsem za tu platbu dostal taky! Akorát jsem udělal lehkou chybu tím, že jsem neuhlídal těch 15000 za měsíc a tím pádem nemůžu říct, jestli bych dostal i ten 1% bonus za běžnou platbu, protože jsem dosáhl stropu pro bonus už před tou platbou.
jir.vesely
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků