výměna Eur za Kč v Praze

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 25. 3. 2017 19:08

Tak jo, kdyz to rikas ty, tak tomu verim ;)
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 26. 3. 2017 15:30

Aka, tak jestli je u toho bezplatneho Revolutu mesicni limit 5000 GB a jinak poplatrk 0,5% z transakce, tak se mi to asi ani teoreticky nevyplati, kdyz potrebuju jednorazove smenit 16000 Eur za Czk. Jestli jsem to teda pochpopil spravne.
Nevim, jestli by se to teoreticky nevyplatilo s tim poplatkem premium 7 GBP, ale ja to chci jednorazove, navic mozna by tam byly nejake poplatky za prevod do Britanie, a i registrovat se do nejakeho zahr. Premium uctu mi prijde pro trnto ucel asi komplikovane.
Navic momentalne nemamkartu k tomu Eur uctu u Fio, tu bych si musel nechat vystavit.

Nejlip mi zatim vychazi ten Roklen nebo Exchange.cz.
Nevite nekdo, jestli ten Exchange.cz ma taky nejakou sankci, kdyz clovek neprijme ten jimi nabizeny kurz? Diky
Persbrandt
Diskutér

Odeslat příspěvekod tx999 26. 3. 2017 22:08

Pokud neprijmes kurz, je to bez sankce. Sankce prijde v okamziku, kdy prijmes kurz (tj. souhlasis s obchodem) a pak si z nejakeho duvodu obchod rozmyslis(tj. neposles penize).
tx999
Diskutér

Odeslat příspěvekod kristynafrejova 27. 2. 2018 17:16

Dneska jsem vyměnila EURa za Kč po 25.35 Kč na Jindřišská 18. Vždy poskytují nejlepší kurz. Už často chodivame jsem s kollegy. Máji webovou stránku http://www.orionchange.eu/.

S pozdravem,

K
kristynafrejova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 2. 2018 17:18

Tak kam to ještě vecpeš, kikino?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Monostatos 27. 2. 2018 17:58

Mě přijde dobrá alfa prague na nám. Republiky. U větší částky je dobré se araba za přepážkou přímo zeptat jaký dá kurz.
Monostatos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 2. 2018 10:02

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 28. 2. 2018 10:11

Jen už ne -4% :-(
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 1. 3. 2018 23:29

ROlda78 píše:http://m.tank-ono.cz/cz/index.php?page=cenik
lze kk s vratkou

Cože, vratku jen při pouhé konverzi z Eur na Czk při placení kreditní kartou a při konverzi zpět znova? A kolik procent?
To se mi nechce věřit.
Persbrandt
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 3. 2018 04:03

Muzes tam proste nakoupit Eura kartou, dostanes je asi jenom v hotovosti.
Naposledy upravil Lodgy dne 2. 3. 2018 08:45, celkově upraveno 1
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 2. 3. 2018 08:40

To se tady traduje už dlouho, bohužel moje zkušenost je opačná. Na Tank ONO v Praze-Měcholupech mi řekl, že kartou jde platit jenom benzín, a v Praze-Štěrboholích mi bába řekla totéž + že stejně zrovna žádná eura nemá. Asi je to jenom o štěstí narazit na obsluhu neznalou pokynů zaměstnavatele.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 2. 3. 2018 16:28

V Tank ONO Mošnov jsem Eura nakupoval opakovaně u různé obsluhy.
A třeba jsem ani nekupoval palivo, jen Euro.
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod quino 2. 3. 2018 16:55

V Mošnově jsem také neměl problém, ale na mnoha jiných místech mi byla platba kartou odmítnuta. Dohadovat jsem se nechtěl, kurzy mají slušné i při výměně v hotovosti.
quino
Návštěvník

Předchozí stránka