vydelek v librach - jak na koruny?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rafael58 18. 4. 2017 10:37

Jo aha, tak to vlastne neni vlastni ucet. A platebni karta taky uz neni zdarma, to jsou zmeny :|
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zved 18. 4. 2017 10:39

dik za informoce vsem.dcera dnes maturuje v ctvrtet prijimacky tak mozkovou kapacitu ma naplnenou ,proberem to o vikendu casu je jeste dost letenku ma na 8.6.
ma smlouvu s CENSORED
nahodou nejaka zkusenost?
zved
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 932940 18. 4. 2017 11:23

Jakou smlouvu? Aby ji tam nesebrali doklady a neudelali z ni sexualni otrokyni?
932940
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 4. 2017 12:05

taylor729 píše:Jen doplnim ze je potreba aby zamestnavatel posilal i s pridelenym reference kodem, platba jde na spolecny ucet Revolutu. Unikatni UK ucet muze ziskat jen UK rezident. Toto mi alespon sdelila podpora Revolutu, kdyz jsem se ptal proc v appce nevidim unique UK account na sve jmeno.

Tohle vidím jako zásadní problém. Pokud půjde o nějakou velkou firmu, tak tam účetní nebude ochotna řešit nějaké extra fíky. Nebo slíbí, že ano a pak to neudělá a dcera bude několik týdnů bez peněz.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 18. 4. 2017 12:14

zved píše:dik za informoce vsem.dcera dnes maturuje v ctvrtet prijimacky tak mozkovou kapacitu ma naplnenou ,proberem to o vikendu casu je jeste dost letenku ma na 8.6.
ma smlouvu s CENSORED
nahodou nejaka zkusenost?

Počítám, že se hoši snažíte zbytečně - reklama na job už tady je, ještě se objeví další, kde to vyřešil a bude vymalováno.
P.S. tedy je možňost, že si z něho dělá dcera srandu, ale tipuju to spíš na toho spammera (ale sofistikovaný)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod zved 18. 4. 2017 12:23

prosimte muzes tu odpoved nejak rozvest to abych to pochopil jako laik.

-- 18. 4. 2017 13:46 --

tedkom jsem precet obchodni podminky ktere zustali na plose a tam jsem docet ze bude met zrizeny ucet protoze je podminkou vyplaceni mzdy.
tady jsem zkopiroval odstavce v kterych se poskytovatel k tomu zavazuje.Timto vlastne tenhle dotaz byl zbytecny a proto se omlouvam.

1.NIN- National Insurance Number
● Poskytovatel se zavazuje neprodleně po příjezdu klienta do Liverpoolu pomoci
klientovi s vyřízením identifikačního čísla pro osoby v sociálním systému Velké
Británie (National Insurance Number).
2. Bankovní účet
● Jakmile klient pošle našemu konzultantovi kopii zakoupené letenky do Liverpoolu, tak
se poskytovatel zavazuje pomoci s vyřizováním bankovního účtu u zvoleného
britského finančního ústavu (banky). Klient bere tímto na vědomí, že je povinen si
bankovní účet u britského finančního ústavu (banky) zřídit, neboť je to podmínka pro
vyplácení mezd ve Velké Británii.
3. Životopis a motivační dopis
● Poskytovatel se zavazuje upravit životopis a motivační dopis dle anglických norem.
● Poskytovatel se zavazuje předat klientovi životopis a motivační dopis v elektronické a
tištěné podobě v den příjezdu.
4. Telefonní číslo
● Poskytovatel se zavazuje zařídit telefonní číslo ještě před příjezdem klienta.
zved
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 4. 2017 13:09

libol píše:
zved píše:dik za informoce vsem.dcera dnes maturuje v ctvrtet prijimacky tak mozkovou kapacitu ma naplnenou ,proberem to o vikendu casu je jeste dost letenku ma na 8.6.
ma smlouvu s CENSORED
nahodou nejaka zkusenost?

Počítám, že se hoši snažíte zbytečně - reklama na job už tady je, ještě se objeví další, kde to vyřešil a bude vymalováno.
P.S. tedy je možňost, že si z něho dělá dcera srandu, ale tipuju to spíš na toho spammera (ale sofistikovaný)

OK, link jsem smazal, aby nebyl ani stín podezření :D

-- 18. 4. 2017 14:11 --

zved píše:1.NIN- National Insurance Number
● Poskytovatel se zavazuje neprodleně po příjezdu klienta do Liverpoolu pomoci
klientovi s vyřízením identifikačního čísla pro osoby v sociálním systému Velké
Británie (National Insurance Number).
2. Bankovní účet
● Jakmile klient pošle našemu konzultantovi kopii zakoupené letenky do Liverpoolu, tak
se poskytovatel zavazuje pomoci s vyřizováním bankovního účtu u zvoleného
britského finančního ústavu (banky). Klient bere tímto na vědomí, že je povinen si
bankovní účet u britského finančního ústavu (banky) zřídit, neboť je to podmínka pro
vyplácení mezd ve Velké Británii.
3. Životopis a motivační dopis
● Poskytovatel se zavazuje upravit životopis a motivační dopis dle anglických norem.
● Poskytovatel se zavazuje předat klientovi životopis a motivační dopis v elektronické a
tištěné podobě v den příjezdu.
4. Telefonní číslo
● Poskytovatel se zavazuje zařídit telefonní číslo ještě před příjezdem klienta.


Teda nevím, ale ty podmínky se mi ale vůbec nelíbí - skoro to vypadá, že ta firma doveze do Británie lidi, dá jim ty vytištěné životopisy a pár stránek z telefonního seznamu, a "běžte si shánět job". Tohle vůbec nepůsobí, že by tam bylo něco zajištěno
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 4. 2017 19:04

V UK dopředu nic zajištěnými není. Český agentury zinkasujou Čecha. Ten odjede do UK. Ubytování je v hostelech tak 10 lidí na pokoji. Pak se dostaví na kancelář kde ji řeknou ať si práci hledá sama a že v nabídce pro ni nic nemaj. Ta agentura má před ní dalších 150 lidí ze Španělska Francie případně Portugalska a na případný pohovor posílá většinu lidí.
Takže zbývá jediné po týdnu dvou marného hledání práce v Londýně a super drahého ubytování nezbývá než odjet někam kde brigádníky nutně schaneji každé léto ve větším množství a berou každýho.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 20. 4. 2017 22:53

Ta agentura CENSORED bude asi dobrej oddíl... http://ancensored.com/ :tleskani :tleskani :tleskani
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zved 21. 4. 2017 04:46

ze jsem se vubec na neco zeptal.tedy vubec nevim jak to tady funguje protoze kdyz jsem se zeptal na agenturu s kterou jede tak jsem uved adresu
CENSORED a tedkom koukam o cem pletes CENSORED nevim kdo to prepsal
zved
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 4. 2017 05:16

Ty budeš asi lehce natvrdlej. :D

PatrikChrz píše: ... OK, link jsem smazal, aby nebyl ani stín podezření :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 25. 4. 2017 17:29

Měl bych takovou prosbu - dotaz na podobné téma.
Očekávám bonus cca 20 GBP, odesílatel vyplácí bonus pouze na bankovní účet u britské banky, který já nemám, ani mít nechci. Odesílatel chce sdělit číslo účtu, na který bonus převede.
Je zde někdo jako majitel britského účtu ochotný mi v tom pomoci, samozřejmě za přiměřenou odměnu, tzn. bonus by se převedl na jeho účet a on mi pošle na můj CZK nebo EUR účet u české banky odpovídající částku.
Jedná se o bonus za nákup jízdenek na vlak, podvod v tom žádný nevidím.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 4. 2017 18:32

Viděl bych to fakt na ten Revolut, aspoň když se podívám do aplikace, tak tam u sebe nevidím žádnou specifickou referenci, kterou by bylo nutno zadávat při místním převodu v rámci UK, i když jsem non-UK zákazník... Pokud si nechceš sjednávat ani ten, tak bych se klidně nabídnul, jestli to půjde poslat na ty údaje, aspoň bychom viděli, že to funguje... V případě zájmu klidně SZ.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 25. 4. 2017 19:19

V Revolutu mas GBP ucet primo na tve jmeno? Me prave psali ze to jde jen pro rezidenty :o
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 4. 2017 20:31

Ano, pro místní platby (v rámci UK) tam vidím sebe jako příjemce se svým číslem účtu a "kódem banky" (sort code)... Pokud bych platbu posílal ze zahraničí na IBAN, je to už sběrný účet a bude to chtít referenci...

Chtěl jsem si s tím vyzkoušet převést peníze na Mintos a zpět, ale nikdy jsem se k tomu nedokopal... :-) Každopádně jelikož tam není vyžadovaný žádný další údaj, nevymýšlel bych nějaká komplikovaná schémata a použil to, co je snadno k mání (btw. vypadá to, že v UK mají více podobných služeb, ale povětšinou jsou určeny pro UK rezidenty, třeba pockit.com nebo moneymona.com).
Revolut_GBP_Local.png
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků