E.ON kreditní karta - EON

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod manasus 24. 10. 2017 19:28

Mám RB Mall, kterou budu rušit. Platím poplatky za vedení a karta už neumí vracet za platby u obchodníků, ale jen online. Chtěl bych EON kartu využít přesně jak píše Zedna1. Tedy mít vedení zdarma a ze všech plateb vratku 2%. Pokud by to za SIPO nevracelo, nastavím kartu na 3% z online plateb a nechám SIPO strhávat z běžného účtu. Aspoň budu ušetřen cesty na poštu :-D
Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvody...
manasus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brri 24. 10. 2017 19:31

RB Mall i E.ON kartou muzes platit na poste SIPO a dostat bonus za internetove transakce, staci ty kreditky navazat na Curve kartu a ptatit SIPO Curve kartou.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jisy 29. 11. 2017 23:17

Včera jsem dostal novou kreditku E.ON (už od Hello bank).
V průvodním dopise se píše: ... za nákupy tak ušetříte až 400 Kč každý měsíc ( 2 % ) ....
... dalších až 400 Kč za služby E.ON ...
atd.
Platnost vedení úvěrového účtu bez poplatku máte jistou do 31.12.2019.
Ostatní výhody jsou platné do konce tohoto kalendářního roku. O jejich případném prodloužení Vás budeme informovat.
Tak jsem zvědav.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 11. 2017 00:23

Pokud přestane vracet, tak se z ní stane bezcenný plast ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 11. 2017 02:53

Mluv za sebe, ma i dalsi vyhody, ktere nejsou úplně bezny.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 12. 2017 04:32

Zda se ze prevod pres ucet u KB nepomohl.
Nemela tahle ficurda moc dlouheho trvani pro nas.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 12. 2017 04:32

Zda se ze prevod pres ucet u KB nepomohl.
Nemela tahle ficurda moc dlouheho trvani pro nas.

Edit: pokousel jsem se pres web odstranit tuhle duplocitu zavinenou appkou, ale hlasi to ze nemuzu odstranovat příspěvky v tomto tematu. To je bejake specialni nastaveni pro tenhme topic?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 12. 2017 09:47

Taylore, dobré kurzy umí i Creditas, takže stále si trvám na svém, že případným zrušením odměn, zůstane cetelemka bezcenným plastem.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 12. 2017 11:35

tak dají se z ní třeba snadno vytáhnout (cizí) prachy převodem na účet zdarma, tohle debetkou neuděláš ;-)
ale je jasný, že pokud by měli rušit vratky, na placení všeho už to nebude..
dobře, že jsem nezrušil KK mall (RB), mám ji bez poplatku a s Curve budou dobrý 2 % (než to zakážou)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 12. 2017 12:50

taylor729 píše:...Edit: pokousel jsem se pres web odstranit tuhle duplocitu zavinenou appkou, ale hlasi to ze nemuzu odstranovat příspěvky v tomto tematu. To je bejake specialni nastaveni pro tenhme topic?


Nejspíš je to vada aplikace. Počítám, že je to ta, kterou používá kriminalista a vymlouvá se na ni. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod phuong 1. 12. 2017 16:43

To se mi nezda, aplikace sice ten prispevek odstranit neumi, ale pres internetovy prohlizec mi to vzdy slo.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 12. 2017 16:44

Sorry, přehlédl jsem, že přes web. Nebude to tím, že jde odstranit jen po určitý čas?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 12. 2017 17:17

Me to driv taky slo. Zkousel jsem to smazat vzapeti.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 12. 2017 20:24

ROlda78 píše:tak dají se z ní třeba snadno vytáhnout (cizí) prachy převodem na účet zdarma, tohle debetkou neuděláš ;-)
a vztahujou se takto převedené peníze do bezúročného období? Půjčím dnes, vrátím 28
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 1. 12. 2017 20:46

tak Cetelem bude dobra treba porad na to ze ma kurzy karetni asociace ne? :) Pripadne muzou dal ponechat vyhodu pro vyber vsude na svete zdarma nad 1000czk i kdyby nevracela.
Ne kazdej chce zakladat pak treba Creditas, kurzy ale Creditas neznam tak nevim.
Takze min 1x kk Cetelem bych vzdy nechal :)
ripper6
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků