Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod gioia 7. 2. 2018 20:44

o zmenu z UK na SVK som žiadal ešte predtým, kým mi dorazila karta. tak mi napísali, aby som im zaslal vodičák a selfie. zaslal som. tak prišla karta, ktorú sa mi podarilo normálne aktivovať, len ked som šiel platiť, tak bola transakcia odmietnutá. až nato mi napísali to, čo som písal vyššie. ak im vraj pošlem akýkoľvek doklad, že žijem v uk, tak ma odblokujú. a keďže taký doklad nemám, tak mám asi smolu...
a práve pozerám, že eligible european country - CR tam je, ale po Slovensku ani zmienka. takže asi tam je ten problém...
Kód: Vybrat vše
https://support.imaginecurve.com/hc/en-gb/articles/213342769-Who-can-get-Curve-
gioia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod broooo 8. 2. 2018 11:44

Až se člověk prokouše waitlistem, je pak nutné v aplikaci ještě někde něco odkliknout nebo rovnou posílají kartu?
broooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 8. 2. 2018 12:40

jelikož automatická aktivace obvykle kvůli CZ neprojde je nutné doložit účet za telefon/elektriku a poslat na jejich mail
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod broooo 8. 2. 2018 13:31

retron: diky, a k tomu me vyzvou nebo se jim mam nutit sam od sebe?
broooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lodgy 8. 2. 2018 14:21

Musis sam se dotazat, kde to vazne a oni te vyzvou.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 16. 2. 2018 18:57

Curve začala dávat rewards I za nakupy v českém Marks and Spenser. Jsem zvědavý, jestli to půjde I u TGI
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 16. 2. 2018 20:05

Zrovna jsem v M&S nakoupil a zadnou odměnu nevidim. Doufam ze to neni protoze se obchodnik zobrazuje jako Galerie Fenix.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 16. 2. 2018 21:46

Z M&S budějovická to mám takle,ale tam je zobrazen vždy jako obchodník m&s
Přílohy
Screenshot_20180216-181207.png
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 16. 2. 2018 22:37

Tak to mam smolika se zda. Spatna pobocka. Asi maji pronajaty/vypujceny terminal od OC nebo co...
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 2. 2018 00:25

Z nákupu ze středy taky žádný bonus nemám (název obchodníka je uveden správně), sice to bylo jen 35 Kč, ale tak pokud by to mělo být i jen 1 %, tak by to snad aspoň 1 penny udělalo. Kdoví čím to bude, v KB mají každopádně uvedeny odměny jen v rámci UK a Německa a M&S navíc jen v případě Premium karet: https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... ards-with-
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 2. 2018 04:58

A nemusí to být nějak nastavené? "If you are a Curve Standard cardholder select up to 3 retailers. If you are a Curve Premium cardholder select up to 6 retailers." https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... -Cashback-
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 17. 2. 2018 13:04

Ahoj, můžete mi prosím potvrdit, jak se chová Cetelem nalinkovana na Curve při výběru z bankomatu? Je to bez poplatku za kurz střed? Díky moc.
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 17. 2. 2018 13:07

fremantle píše:Z nákupu ze středy taky žádný bonus nemám (název obchodníka je uveden správně), sice to bylo jen 35 Kč, ale tak pokud by to mělo být i jen 1 %, tak by to snad aspoň 1 penny udělalo. Kdoví čím to bude, v KB mají každopádně uvedeny odměny jen v rámci UK a Německa a M&S navíc jen v případě Premium karet: https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... ards-with-

Já platil asi kilo, každopádně je to zajímavé.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 17. 2. 2018 13:11

jan.za píše:Ahoj, můžete mi prosím potvrdit, jak se chová Cetelem nalinkovana na Curve při výběru z bankomatu? Je to bez poplatku za kurz střed? Díky moc.

je to jako platba na internetu, ale musis mit nastaveny vychozi kurz v dané měně, nikoliv CZK
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 17. 2. 2018 13:44

Ahoj, nemáte někdo vyzkoušené, zda lze mít na dvě různé Curve karty navěšenou jednu a tu samu kreditní kartu v jednom okamžiku? Ptal jsem se na to na infomailu curve a řekli mi, že na této funkcionalitě pracují a cca začátkem roku 2018 by to mělo být funkční. Sem tam příjde nějaký update aplikace do mobilu, ale nikde není nepsáno jaké funkcionality zlepšili nebo proč se stáhla nová verze Curve aplikace. Díky za info.
pivinecek
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka