Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 5. 2018 08:50

Tak jsem minulý týden byl SRN. Platil jsem Curve kartou s podkladovou debetkou Poštovní spořitelny. Zapomněl jsem si doma KK Hello bank. Platba byla zaúčtována na účet Poštovní spořitelny s kurzem 25,942 Kč/EUR a pak pomocí funkce Go Back in Time doma převedena na podkladovou kreditní kartu Hello bank, kde vyšel po zaúčtování kurz 25,83125 Kč/EUR. Na účtu Poštovní spořitelny vše plně refundováno. Ale rozdíl 0,43 % v kurzu mi za ten čas nestál. :hm
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 5. 2018 08:59

Njn, ono záleží na přesných datech, protože zrovna minulý týden kurz poskočil nahoru.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 29. 5. 2018 12:30

Jo, jo, skoro jsem se včera v Revolutu zděsil - kurz 25,75 Kč/eur
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 5. 2018 17:40

.... no a teď na Revolutu 25.93 Kč/Eur. Sorry za Off Topič.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 30. 5. 2018 20:14

Dnes mi dorazila moje Curve karta a nějak si neumím poradit s aktivací. Chce to po mě poslední 4 čísla té karty co dorazila (černá debit). Po zadání to napíše To activate verify your bank card thats yours, issued within Europe.
A to je vše.
Jako karty mám pridanou Airbank debitku jako hlavní a KK Mall.
Co s tím dál?
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rafael58 30. 5. 2018 20:51

No je potřeba ověřit ty přidané karty (Air / Mall), tzn. ve výpisu nebo blokacích najít kód (6 znaků) a zadat v aplikaci pod ověřením konkrétní karty
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 30. 5. 2018 20:54

To mě napadlo, ale asi jsem slepý, ale nikde v menu to nevidím. Pokud kliknu na malé i v kolečku u obrázku karty, tak se mi objeví Card information, ale nikde možnost Verify..
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jidis 31. 5. 2018 03:52

Tak tu kartu odeber a pak ji znovu pridej.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 31. 5. 2018 08:05

No tak jsem tu udělal s Airbank kartou. Transakci jsem potvrdil kódem, co mi dorazil na mobil a nyní vidím ve vyúčtování Airbank 4x! nezaúčtovanou transakci CRV*3DS Verification London, GBR na 1 libru (respektive v asi 30kč).
Jediný výsledek je ten, že obrázek karty Airbank je teď oproti té Mall takový zešedlý.
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod esquire 4. 6. 2018 17:11

Tak jsem si objednal Curve kartu. Rozumim tomu spravne, ze v cene mam 10 vyberu mesicne z jakehokoli bankomatu pro debetni kartu a do limitu 200 liber pro kreditni kartu? Tzn. ze mam vybery zdarma u uctu, ktery ma vybery zdarma jen z vlastnich bankomatu? A funguje vraceni 1% u mnou vybranych obchodniku po dobu 90 dnu od aktivace? Moc diky.
esquire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 4. 6. 2018 17:16

Ja bych rekl, za 200 GBP je mesicni limit na ATM a nezapomen pouzit referal kod, at mas take bonus 5 GBP.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=11804839#p11804839
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 4. 6. 2018 18:17

Jaká je teď čekací doba na curve kartu?
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 6. 2018 20:13

Stalo se nekomu, ze prestalo fungovat prehazovani transakci z karet? U jedne z karet je vykricnik, mam pouzit c-xxxx kod, ale ten se nezobrazi v blokacich a podpora po prvni reakci mlci.
octaviampi
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 5. 6. 2018 04:11

Ja mam uplne stejny problem, jeste 1.6.2018 to fungovalo, nyni se udela overovaci platba ale za 2 sekundy ji curve vrati zpet na kartu, mam RB Style, transakce v jejich systemu na infolince vidi, ale pokud tam nebude vetsi prodleva na refundaci platby tak se do vypisu nedostane ta transakce. Debit mastercard od RB funguje v pohode, ale Style ne, psal jsem na support, tak cekam odpoved
pivinecek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 6. 2018 07:18

Dnes mi nešlo zaplatit podkladovou RB Mall, 5x to vrátilo chybu. Po přepnutí na podkladovou revolutku platba prošla.
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka