Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lubik2 6. 6. 2018 11:17

tomasvlasak píše:tak sorry, mám ještě teda starší curve a tím mi opravdu dobít revolut nejde a nedařilo se mi ani revolut do curve vložit, ale buď si to teda pletu s jinou kartou nebo jsem možná udělal nějaký překlep
Do starší Curve jde virtuální Revolut přidat, opačně starší Curve do Revolut přidat nejde. Do Transferwise lze (starší) Curve přidat a nabíjet si TW účet (s poplatkem tuším 0,2%) .
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 6. 6. 2018 11:27

Do starsi Curve jde pridat i fyzicka Revolut.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 6. 6. 2018 14:57

jidis píše:Opravdu bez problemu? Vyorana ondatra psal neco o tom, ze nejdou pres Curve do Revolutu nabijet primo CZK, ale jen pres GBP.

Tak možná to bude OK. Sice mi Revolut při pokusu o dobití 300CZK (pomocí Curve napojené na KK Mall) hlásí , že mám kartu v jiné měně a jestli nechci dobít v měně karty tj. GBP. Když jsem ale dal ignorovat, mám dobito 300CZK a ve výpisu KK Mall u RB mám v blokacích 300CZK.

Otázka je, zda to má stále význam a dostanu z toho těch 2% zpět nebo už je to zatrhnuto. Co jsem tak četl zpět, tak přímá cesta KK Mall - Revolut by už totiž ty 2% dávat neměla....
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 6. 2018 15:02

Jenže Revolut se tváří jako dobití předplacenky (nebo tak něco), kdežto Curve jako internetová platba.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 6. 6. 2018 15:18

Problém je, že nevím jak to zjistit. Možná jsem slepý, ale u té Mall karty vidím ve výpisu jen celkovou výši bonusu, nikoliv kolik a jestli vůbec je nějaký bonus u konkrétní platby.
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 6. 2018 18:42

tak já mám na RB MAll 100 % plateb přes CRV, na výpisu MAllky vidím součet všech odchozích a jestli sedí výše bonusu (2 % všech odchozích je rovno rozdílu celkový bonus aktual. proti celkovému bonusu z min výpisu) tak je to OK

-- 6. 6. 2018 19:44 --

tomasvlasak píše:
wit.cz píše:Taky mám pořád ještě prepaid, nějak nemám motivaci.. snad jen kvůli tomu vyššímu limitu pro ATM, kdybych někdy chtěl podojit mallku.

tohle bude ale stejně jen dočasné ne?

správně má být při výběru nad 200 liber při napojení na kreditku poplatek ... to že to zatím asi úplně neřeší je věc druhá

200 je jen u základních limitů, ne? u navýšených už je to 500!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 6. 2018 20:15

500 je limit, ale hranice pro poplatek zůstává na 200. Aspoň tak jsem to pochopil já.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 6. 6. 2018 20:20

limit, který ti to dovolí vybrat je vyšší ... ale poplatek by měl být od 200 liber bez ohledu na jiné limity
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jidis 6. 6. 2018 21:00

Mozna take zalezi, co zadas v bankomatu, me se to vzdy pta, jestli je to vyber z kreditni karty nebo z bankovniho uctu, ja tam volim vzdy z bankovniho uctu i kdyz vybiram z kreditky.
Naposledy upravil jidis dne 6. 6. 2018 21:04, celkově upraveno 2
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 6. 6. 2018 21:00

Volite tam nekdo po pravde, ze jde o vyber z kreditky?
Naposledy upravil jidis dne 6. 6. 2018 21:05, celkově upraveno 2
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 6. 2018 21:01

ok, tak snad to hned tak nezačnou uplatňovat
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 6. 6. 2018 21:45

Ano, takte 6 prac dni po zablokovni. Dnes mi dorazila nova Curve, aktivace bez problemu.
taylor729
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 6. 2018 23:20

A máš u nový Curve Card čistý nový limity?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 6. 2018 09:41

taylor729 píše:Ano, takte 6 prac dni po zablokovni. Dnes mi dorazila nova Curve, aktivace bez problemu.

Včera jsem jim napsal, že chci výměnu a okamžitě karta zablokovaná.
Tak doufám, že to nebude déle než těch 6 pracovních dní, čili koncem příštího týdne ji budu mít v ruce.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 6. 2018 14:25

Nějak mi uniká důvod proč někteří (fremantle?, taylor729, Radek.Hulan...) žádáte o změnu z business Curve na personal. Chápu Lafayette16, že má se starou kartou potíže napojit Revolut, ale jinak nemůžu najít důvod? Kromě morálního aspektu, že business karta bude zřejmě tahat z obchodníků vyšší poplatky? Mám původní kartu asi 10 měsíců a nezaznamenal jsem žádné potíže s akceptací či limity...
bodyczech
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka