Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 6. 2018 12:13

U mně zatím vše funguje, Curve s Mallkou. Zkusím ještě vybrat z ATM...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 22. 6. 2018 13:01

Právě mi odpověděli na reklamaci z RB... Šašci...

Vážený pane,

vidíme, že se jedná o platby skrze mobilní peněženku, při používání karty standrdním způsoben budou transakce procházet.

S pozdravem...

Tak jsem jim napsal, že chci kartu používat prostřčednictvím mobilní peněženky a že jinak pro mě karta RB nemá smysl.
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 6. 2018 13:58

Smysl bude mít ale 1 platba musí být maximalne do 29000 Kč a pak GBiT.

to bodyczech: Jakou máš přesně Curve Card?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafael58 22. 6. 2018 14:26

wit.cz píše:HB mám právě vyčerpané a s jejich rychlostí připsání splátky je to už pro mě passé, proto Revolut nebo Curve. Víkendy má R s přirážkou a nižší limit pro ATM, tudíž asi Curve (jinak krom ATM budu nejspíš i něco platit u obchodníků). TK už je u mě historie :-)

Curve má pro výběr z ATM v cizí měně ale poplatek £2, takže podle mě je lepší Revolut s výběrem zdarma (v rámci limitů). Navíc má 1% přirážku jen o víkendu, Curve pořád.
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 6. 2018 14:58

Kde to píšou o tom poplatku? To slyším poprvé. S tím 1% u Revolutu máš pravdu, já si zafixoval 2%, ale ta platí jen pro Rusko, Ukrajinu a Thajsko.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 6. 2018 15:06

@čulibrk: tu původní modrou commercial beta od září.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 6. 2018 15:37

Tak mám přesně stejnou kartu jako ty. :-)
Právě jsem platil Curve Card v autoservisu asi 6000 Kč a pomocí GBiT jsem si to přehodil na KK Mall protože napřímo by to neprošlo.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 6. 2018 17:09

rafael58 píše:
wit.cz píše:HB mám právě vyčerpané a s jejich rychlostí připsání splátky je to už pro mě passé, proto Revolut nebo Curve. Víkendy má R s přirážkou a nižší limit pro ATM, tudíž asi Curve (jinak krom ATM budu nejspíš i něco platit u obchodníků). TK už je u mě historie :-)

Curve má pro výběr z ATM v cizí měně ale poplatek £2, takže podle mě je lepší Revolut s výběrem zdarma (v rámci limitů). Navíc má 1% přirážku jen o víkendu, Curve pořád.

Ty dvě libry se ale zatím reálně neúčtují. Každopádně i tak jsem nakonec zvolil Revolut a vybral 23000 RSD :)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod strc 22. 6. 2018 19:07

jenda_s píše:Právě mi odpověděli na reklamaci z RB... Šašci...

Vážený pane,

vidíme, že se jedná o platby skrze mobilní peněženku, při používání karty standrdním způsoben budou transakce procházet.

S pozdravem...

Takze maji zakazany i napr. paypal?
strc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackwork 22. 6. 2018 22:15

Proč platit přes C a ne rovnou přes Mall když se jedná o internetové transakce? Kvůli historii plateb na C vůdči výběrům z bankomatů?
A to jestli je to zahraniční platba tak to jsem zvědav jak to bere Twisto --- 3% back?
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 23. 6. 2018 10:26

Twisto vrací % jen z cizomenovych plateb, ne zahraničních CZK plateb, pokud se nepletu?
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 23. 6. 2018 11:08

blackwork píše:Proč platit přes C a ne rovnou přes Mall když se jedná o internetové transakce? Kvůli historii plateb na C vůdči výběrům z bankomatů?
A to jestli je to zahraniční platba tak to jsem zvědav jak to bere Twisto --- 3% back?

Je to vybornej nástroj, krásně tam vidíš všechny peníze co utratis. Já už jinou kartu nepoužívám.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 6. 2018 16:30

Presne tak a hlavne okamzite notifikace na mobil/hodinky. Prilozim kartu a hned mi pipaj hodinky.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod S474N 25. 6. 2018 18:10

Mate uz nekdo k dispozici nejake oficialne vyjadreni k te reklamaci RB? Nemyslim tim tu SMS, co rozesilaji.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka