Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod HNF-01 8. 7. 2018 10:17

Já jsem prudič z povolání. Tak proto.
HNF-01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 7. 2018 06:59

Vybíral jsem 5.7. 70 EUR z rakouského bankomatu a naúčtovalo mi to 1891 Kč, tedy kurz 27,01, to mi přijde dost, přitom žádný poplatek to nepsalo. Stalo se to už někomu?
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 7. 2018 07:09

DCC?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 7. 2018 07:18

nenabízelo ho to, asi nějakej vychcanej bankomat
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 7. 2018 13:05

Poslal jsem do RB žádost o odblokování plateb u obchodníka Curve (+ plná identifikace Curve), s tím, že s platbami souhlasím a nelíbí se mi, že za mě rozhodují, kde můžu a nemůžu platit. A že se případně obrátím na MC nebo FA, protože se mi taková diskriminace nelíbí. Šanci tomu nedávám, ale nic to nestálo...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 9. 7. 2018 13:22

Jen aby nenasledovala vypoved smlouvy? Daji si te na blacklist a budes mit utrum.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 7. 2018 13:49

No aspoň by mi ušetřili práci, protože jinak je ta jejich karta k úplnýmu hounu :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jerry666 9. 7. 2018 20:59

Tomason87 píše:nenabízelo ho to, asi nějakej vychcanej bankomat

Jakou jsi měl měnu na podkladové kartě? Pokud CZK, tak nezapomeň na 2 libry za výběr.
jerry666
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 9. 7. 2018 23:02

srrac píše:Jen aby nenasledovala vypoved smlouvy? Daji si te na blacklist a budes mit utrum.

No tak to bych už tuplem udělal vítr u FA. minimálně u těch již zablokovaných transakcí.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod sorra 11. 7. 2018 07:20

Milos píše:
judis píše:
drkarel píše:... Blbý je, že mi poměrně brzy končí platnost Mallky a už jí pak do Curve nezaregistruji.

Jsi si tim jist? CEZ karta take zaregistrovat jde i kdyz s ni nezaplatis jinak nez GBiT.

Měl jsem "nefunkční" MALL kartu pod modrou Curve Prepaid kartou, po přechodu na novou černou Curve Debit kartu mi MALL karta začla fungovat :-D Zkusil jsem ji tedy odebrat ze svého Curve účtu a přidat ji do Curve účtu manželky, která má taky černou Curve Debit kartu. Verifikace přes Security 3D platbu neprošla, nicméně verifikace přes Microcharge platbu prošla. ...

Dnes jsem zkusil zaregistrovat RB Life do Curve Prepaid a nejde to uz ani pres mikroplatbu.
sorra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 11. 7. 2018 07:32

To se dalo očekávat, jelikož RB totálně zablokovala všechny platby přes Curve :-|
Milos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sorra 11. 7. 2018 07:56

Ale nejdriv to vypadalo, ze to blokuji jen u vybranych karet. Ted asi u vsech. Zkousel nekdo i debetku RB? Ja zadnou nemam.
sorra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 11. 7. 2018 08:22

Zkoušel, je bloklý komplet všechno.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 11. 7. 2018 08:29

Psalo se o tom už na straně 98, že od 4.7.2018 blokuje RB všechny jejich karty (kreditní i debetní).
Milos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 7. 2018 08:45

Je už nějaká odpověď od Curve ohledně té stížnosti, že RB blokuje platby?

Má někdo nějak sepsanou stížnost na RB?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka