Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 23. 10. 2018 20:27

jak uvádím výše, pravděpodobně se zbavovali "černého" plastiku, před uvedením nových neembosovaných variant, které vypustili v létě. Curve Black ma limity vyšší.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 23. 10. 2018 20:56

čulibrk píše:
bubocz píše:Včera jsem zkoušel platit v Penny Marketu CK s kreditkou RB Life a nešlo to, zamítnuto

.. a máš povoleny u RB Life internetové transakce? Mně s RB Mall jede CRV pohodě (mimo GBiT).


Měl bych mít, fungovalo mi to do doby než mne RB odstřihla...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 10. 2018 06:58

Já mám pořád modrou prepaid betu, nová mi nepřišla, v aplikaci také nic nevidím. Vůbec mi to ale nevadí.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 24. 10. 2018 08:22

Mám RB Mall, ale GBiT mi na ni nejde - naposledy to šlo v červnu, ale to jsem měl jinou CRV, teď mám tu s údaji na zadní straně (píšou, že je Commercial debit). Je tu někdo, komu s touto kombinací platit (buď normálně, nebo přes GBiT) jde?
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tony321 24. 10. 2018 15:20

Ahojte, zaujala ma Curve karta, ale problémom je, že bývam na Slovensku a akosi ju stále neposielajú sem. Chcel by som sa preto opýtať, či je tu niekto zo Slovenska, kto používa Curve? Bol by som niečím obmedzený, keby som si kartu nechal poslať na českú adresu a používal ju na Slovensku s kartami zo slovenských bánk? Ďakujem!
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kukabara 24. 10. 2018 16:05

Mám CRV modrou, na zadní straně je napsáno pouze debit. Pouze při prvním placení v Tescu se mě terminál ptal jestli budu platit v GBP či CZK. Po odkliknutí, že v CZK od té doby bezkontaktní placení všude bez problémů a dotazů, včetně GBiT. Jsem naprosto spokojen.
Kukabara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 24. 10. 2018 17:24

Tony: nebudeš karta bude fungovat, akorát aktivace bude pravděpodobně nutná individuálně přes support
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tlamik5 24. 10. 2018 18:10

Dneska jsem nemohl zaplatit CRV v Kaufu, tak jsem si řekl, že je možná problém s podkladovou Equa a spustil apku (byl jsem sám na bezobslužných pokladnách, takže jsem nikoho nezdržoval, jinak bych to kašlal) a ejhle vyskočila na mě nějaká chyba a ani jsem nebyl schopen přepnout na jinou podkladovku a musel trapně zaplatit jinou kartou, nešlo to ani doma (asi před hodinou), teď jsem restartoval mobil a najednou to jde, samozřejmě, že spojení na net mám a měl jsem, ostatní apky s netem normálně komunikovaly. Byla to chyba na straně CRV, resp. stalo se to někomu, případně dnes někomu ? Dik
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod batoo 24. 10. 2018 18:18

Dnes maji vypadek sluzeb, nesly me prepinat karty, odemknout apod.
Napsali mi to ze supportu.
batoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lenka_2 24. 10. 2018 19:17

Dneska mi nešlo zaplatit Curvou v Globusu u teplého pultu. První pokus bezkontaktně - zamítnuto, druhý pokus kontaktně s PINem - taky zamítnuto. Nakonec zaplaceno podkladovou e-onkou napřímo. O pár minut později u pokladen Curvou bez problémů - přitom stejný obchodník a taky stejný typ POS terminálu.
Placení s Curvou je dobrodružné a napínavé - nikdy nevíte, jestli platba projde. :-)
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod batoo 24. 10. 2018 19:41

Protože byl výpadek, bohužel.
batoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tlamik5 24. 10. 2018 19:47

Mi zrovna přišlo z CRV, že zjistili nějaký problém s kartou a že jestli to bude přetrvávat, tak se mám obrátit na vydavatele své karty nebo tak něco, čili jakoby házeli vinu na někoho jiného. BTW: nevíte někdo, kde se dohrabu k těm zprávám CRV, které se mi zobrazují jen jako android notifikace ?
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 24. 10. 2018 19:48

2tlamik5: Ne, je to pekne debilni, jakmile ji odsoupnes, uz si ji neprectes.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod batoo 24. 10. 2018 20:21

tlamik5 píše:Mi zrovna přišlo z CRV, že zjistili nějaký problém s kartou a že jestli to bude přetrvávat, tak se mám obrátit na vydavatele své karty nebo tak něco, čili jakoby házeli vinu na někoho jiného. BTW: nevíte někdo, kde se dohrabu k těm zprávám CRV, které se mi zobrazují jen jako android notifikace ?

Jestli to není kvůli tomu výpadku co dnes byl / je.
batoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 10. 2018 07:19

Když nejde CRV zaplatil, kouknu na
http://status.imaginecurve.com/
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků