Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 11. 2018 11:32

Transakce dříve přidanými kartami RB začaly fungovat proto, že na podkladovou kartu se transakce začaly účtovat dynamickým MCC kódem 1:1, zatímco RB zjevně blokovala generický MCC kód Curve.

V případě transakcí GBiT se ještě nějakou dobu nepřebíral MCC kód původní transakce, ale transakce se účtovaly pořád tím generickým MCC kódem. Nyní již několik dní pozoruji, že dochází k předávání MCC kódu u GBiT transakcí (je možné, že Curve tohle chování aplikuje ve vlnách, takže třeba to má někdo ještě jinak), takže očekávané chování by mělo být, že GBiT by mělo být možné opět i na karty RB, nicméně přidávat je asi pořád ještě nelze.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 11. 2018 12:24

No ale hlavní otázka je, zda to RB bude brát jako dřív, tedy jako platby na internetu (E-commerce transakce) a není předáván MCC 6012 například za nabití Revolutu?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 3. 11. 2018 13:12

Nyni jsem do nove curve debit modre bez problemu pridal Style kartu od RB, mall jsem zrusil. Mam uz nyni skoro plne vratky na style JK, tak potrebuji cca ve stredu zaplatit curve s podkladovou kartou treba jakoukoliv debetkou a do 14 dnu udelat GIBT na Style kartu aby transakce byla zauctovana az po 20. dni v mesici skrt vratku na KK style. Ma to nekdo otestovano nyni s tou curve debit a vratkami GIBT na RB karty? Diky
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod tlamik5 3. 11. 2018 19:13

Pochopil jsem to správně, že ty body, co mám na Curve Rewards kartě, můžu utratit, jakože si nastavím tu Curve Rewards kartu pro placení a zaplatím tím v obchodě ? Přepočte se to samo z GBP na CZK při placení u nás, že ?
tlamik5
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 11. 2018 19:22

jo.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 11. 2018 20:23

minarjo píše:@Mimonik:
A na to jsi přišel jak, že Mall do CRV půjde přidat? Vždyť už se zde mnohokrát psalo, že platit RB kartami již dříve přidanými přes CRV lze (snad už i klasicky, nejen GBIT). Ale nelze RB karty do CRV teď přidávat, čili kdo jí tam nemá přidanou z dřívějška, má zatím asi ještě nějaký čas smůlu.

Jednoduse, protoze pro autorizaci karty se pouziva podle vseho stejny mechanismus jako pro GBiT.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 4. 11. 2018 21:15

Zkoušel jsem přidat RB Style a nyní už to jde. Jde platit + GBIT. Co ovšem přestalo fungovat je GBIT na Twisto. Podařilo se někomu propojit Curve s Twisto? Jak bere RB Style a Mbank ESHOP výběry z bankomatu? Jako platba na internetu? Je u těchto transakcí i bonus 1% RB a 2% Mbank?

Zkoušeli jste někdo platby na Transferwise přes RB Style a MBANK ESHOP? Jak jsou platby brány? Je k nim bonus?

Díky
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 4. 11. 2018 21:59

twisto mi nefunguje vůbec, dříve ok, ale je to tak necelý měsíc co přestalo fungovat
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 11. 2018 23:45

Twisto nejde přímo, ale šlo mi na GBiT. Dokonce i výběr z ATM.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 11. 2018 13:36

já na twisto jedu stále, už půl roku jako hlavní podkladovka
a i dnes jsem zaplatil (přímo přes CRV). Asi 5 dní mám novou CVR debit, před tím beta Prepaid (nikdy problém nebyl). :roll: Ale to píšu skoro vždy a nedlouho po ostatních dopadnu obvykle stejně..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Chaki 5. 11. 2018 23:47

Ahoj všem nevíte náhodou jaká je reakční doba supportu? Dodaná curve karta se mi nedaří aktivovat a na odpověď z emailu čekám už od 1.11. a stále nic...
Chaki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 6. 11. 2018 00:59

jak kdy, někdy půl den, jindy to trvá dýl, v takovém případě bych dotaz opakoval
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 11. 2018 06:07

Reakční doba supportu je teď týden a více. Mám nevyřízený dotaz - moje reakce na první reakci supportu je z 30.10.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 6. 11. 2018 06:59

Je to startup, důležité je růst a mít hodně zákazníků, aby investoři byli spokojení a další chtěli investovat. Rychlý support je zbytečný náklad :-)
Kolik mají aktuálně zákazníků/zaměstnanců nevíte někdo?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 6. 11. 2018 08:11

Ten support je na nic...
alfas123
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka