Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mimonik 26. 11. 2018 16:08

Ale to je prece blbost. Jde o menu transakce a ta byla v CZK. Presne podle podminek, zadny prepocet se konat nemel a ani nemohl, oni zadnou castku v jine mene nedostali.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 26. 11. 2018 16:15

je to podivné, s žádnou kartou se mi to dosud nestalo a to ani když šlo o zahraniční transakci a to využívám GBiT docela často
jinak dnes dopo jsem platil na zahraničním eshopu Curve+RB Deluxe a kurz EUR 25,91 což mi v tu chvíli ukazoval i stocks
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 26. 11. 2018 16:52

Mimonik píše:Ale to je prece blbost. Jde o menu transakce a ta byla v CZK. Presne podle podminek, zadny prepocet se konat nemel a ani nemohl, oni zadnou castku v jine mene nedostali.

V podmínkách je "v měně CZK, která je však součástí mezinárodního zúčtování (mezinárodní transakce), karetní asociace zasílá Bance částku přepočtenou kurzem karetní asociace na měnu EUR". Ale jak už jsem psal, přijde mi to naprosto nesmyslný.

Taky divný je, že původní transakci strhli přesně (i kdyby Creditas používala MC kurzy, tak CZK->EUR->CZK asi nebude úplně 1:1), ale tu refundaci zkrouhli. Takže tomu pořád úplně nerozumím. Každopádně kartu už jsem z CRV smazal a dál se mi to s Creditas řešit nechce.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 27. 11. 2018 12:57

Nyni jsem chtel vybrat z bankovatu pres curve s podkladovou kartou RB style a pokus byl neuspesny. Normalni platby v obchodech prochazi. Mate to taky tak? Nebo zmenit podkladovou kartu a dat pak GIBT?
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod mobilman 27. 11. 2018 14:05

Pokud podkladova karta nepodporuje vyber hotovosti tak to jiz s Curve pouzit nelze. A to ani tak, ze by se pouzila jina (napr. debetni karta) a nasledne funkce Back in Time.
Take jsem si to sam jiz overil. U jedne karty nelze vybirat hotovost ale pres Curve slo, po zmenach u Curve to uz ale mozne neni.
mobilman
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 11. 2018 14:28

tak tak, změny nic dobrého nepřinesly
navíc dodnes netuším, zda mohu platit CRV tak, aby mi podkladová připsala bonus do MC Priceless Specials
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafael58 27. 11. 2018 16:49

pivinecek: RB Mall to same, nekdy v patek tusim vyber zamitnut. 9.11. to jeste slo
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 11. 2018 17:06

U RB Style mi právě začínalo nové účetní období, tak jsem si dnes na ni přeúčtovával přes GBiT asi 10 transakcí a neprošla mi platba na poště (několik desítek korun)... Výběr jsem tam ale neměl na vyzkoušení.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 29. 11. 2018 16:43

Taky mi neprošla platba na poště, ale ostatní platby mi běžně procházejí....
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfabetagama 29. 11. 2018 18:55

Novou Mallku, ani debitku RB se mi dnes nepodařilo přidat.
Bylo to asi jen okno, které se v říjnu otevřelo a 27.11. znovu zavřelo.
alfabetagama
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RedTop 29. 11. 2018 22:19

Pokoušel jsem se několikrát během posledního měsíce přidat RB Mall, ale vždy bez úspěchu. Z podpory mi napsali, že banka vrací Do Not Honour a mám se obrátit na oddělení rizik a podvodů své banky.
RedTop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prologer 30. 11. 2018 08:24

Máte někdo na poště problém i s jinou kartou než RB? Já mám problém s UC přes Curve. Platba za 100Kc projde, ale velká platba za malé desítky tisíc ne.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamziq 30. 11. 2018 08:35

Ja platim s Curve na poste kazdy mesic cca 80000 Kc SIPO s podkladovou kreditkou UCB, kde mam uverovy ramec jen 10000 Kc.
Kamziq
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 30. 11. 2018 09:17

Kamziq píše:Ja platim s Curve na poste kazdy mesic cca 80000 Kc SIPO s podkladovou kreditkou UCB, kde mam uverovy ramec jen 10000 Kc.

A je tam z UCB nějaká vratka nebo počítá se to do bodů Odměn (jako např. u AXA karty)?
Nebo je to bez odměny stejně jako např. nabití Revolutu?
Kittyhawk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mobilman 30. 11. 2018 09:27

Kamziq píše:Ja platim s Curve na poste kazdy mesic cca 80000 Kc SIPO s podkladovou kreditkou UCB, kde mam uverovy ramec jen 10000 Kc.

Wow, zaplatit 8x vice nez je uverovy ramec... bych cekal ze odd.risku takvou kartu okamzite blokne.
Neni tech 80.000 Kc preklep misto 8.000 kc ? ;-)

-- 30. 11. 2018 09:29 --

Prologer píše:Máte někdo na poště problém i s jinou kartou než RB? Já mám problém s UC přes Curve. Platba za 100Kc projde, ale velká platba za malé desítky tisíc ne.

Krome karty Twisto, coz je takova pseudokreditka (spis tedy charge karta), mam u Curve registrovane vsechny debetky k mym uctum. S zadnou nebyl nikdy ani na poste problem. Ovsem klasickou kreditku tedy nemam, debetky nekolika bank skutecne bez problemu.
mobilman
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka