Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod aava 30. 1. 2019 21:18

Dotaz. Zobrazuje se vám obrázek karty KB ? Nebo pouze výběr z nativních karet ? Nově se objevila Hello bank.
aava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod forzaken 30. 1. 2019 21:24

MiASX píše:Ale pouzij radeji starsi verzi aplikace, ne tu soucasnou.

Co je na te sousastne spatne? Kde se pripadne dostanu k te starsi verzi?
forzaken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 30. 1. 2019 23:12

pro noveho uzivatele nic. v iOS nijak, na Android mozna ano
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 30. 1. 2019 23:15

Tzn. jestli tomu dobre rozumim, tak platby v CZK pri podkladove karte v CZK jsou stale jako zahranicni platby a tedy u nas plati limit 500 liber mesicne? Jsem z toho jelen.

Jde uz u Curve napojit jedna karta z dvou uctu?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 1. 2019 23:36

@forzaken:
V nové verzi například nebylo kam při mé pondělní nové registraci zadat referral code doporučujícího pro oboustranný bonus 5 GBP, jako by to úplně vypustili. Víc o mé pondělní registraci v nové verzi píšu výše (příspěvek z dnešního rána).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 1. 2019 23:45

ne pokud nedochazi ke konverzi tzn. podkladova karta je ve stejne mene jako platba tak se do limitu nepocita
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 31. 1. 2019 01:27

Dik. A ta karta na dvou Curvach uz jde?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 31. 1. 2019 08:17

minarjo píše:@forzaken:
V nové verzi například nebylo kam při mé pondělní nové registraci zadat referral code doporučujícího pro oboustranný bonus 5 GBP, jako by to úplně vypustili. Víc o mé pondělní registraci v nové verzi píšu výše (příspěvek z dnešního rána).

Používám v mobilu ještě tu starší verzi pro Android, je to verze v1.13.6, tak kdyby chtěl někdo použít, dávám odkaz na stažení, tam by ještě měla být možnost zadat referal kód pro získání bonusu.

https://uloz.to/!Gj1tBmRLCpq9/curve-v1-13-6-apk

Nabízím i svůj promo kód QJPSH . Odměnu připisují až po první transakci jak doporučenému, tak doporučiteli.

Obrázek
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 31. 1. 2019 09:55

Tak dnes mi nejde GBiT ani nastavit platbu na kartu, která má platnost 19/01 - aplikace píše, že karta expirovala, přitom se jí dneska dá ještě běžně platit.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 1. 2019 10:06

jen malou útěchou může být, že mršit nové a nové verze není specifikum českého rybníku
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod amexblack 31. 1. 2019 12:51

Funguje vám dnes Curve? U každé platby mi to odmítne platbu/nedostatek peněz na účtu...
amexblack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MiASX 31. 1. 2019 13:13

Funguje, ale mam take jeste tu starou verzi aplikace.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 31. 1. 2019 22:41

Mám poslední Android verzi, dnes jsem platil 2x (a měnil i podkladovou kartu) a obě platby bez problému.
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 1. 2. 2019 10:52

Mně včera nešla přidat karta, vyřešil jsem to tak, že jsem odinstaloval aplikaci a nainstaloval znovu. Pak už vše fungovalo.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 2. 2. 2019 14:53

Díky za tip. Karta nešla přidat (prý chybí pojmenování karty). Po smazaní paměti aplikace, odinstalace-instalace a nová karta bez problému přidána.
mareka
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka