Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 8. 2019 09:37

Velmi zvláštní problém dnes:
Platil jsem kartou Curve, jako podkladovou kartu jsem měl kreditku Monety - zamítnutí platby, nastavil jsem kreditku Unicredit, zamítnutí platby (3 pokusy), nastavil jsem kartu ČSOB, platba prošla. Na obou kreditkách Monety i UCB jsem peníze měl, čili problém evidentně jinde.
Volal jsem pak do UCB a ptal jsem se, proč platby neprošly - důvod je špatné datum expirace - zadáváno 06/19. Opravdu jsem měl v červnu měněnou kartu UCB, tak jsem si říkal, že jsem zapomněl aktualizovat v Curve, ale v Curve je už 06/22. Protože karta Monety je taky aktualizovaná nadávno (05/19), tak to bude stejný problém - Curve nějak zapomněla údaje o nedávno aktualizovaných kartách, pořád posílá při platbě staré exspirační údaje (v tomto případě 06/19 resp.05/19).
Napíšu na podporu a zkusím karty odstranit a znovu je přidat včetně ověření a zkusím dnes zaplatit, uvidím, jestli to půjde.

12:00
Tak bohužel, nepomohlo odstranění karty a její nové přidání. Podpora Curve napsala, že to předávají developerskému týmu a abych zatím používal jinou kartu, případně tu kartu rovnou (ne prostřednictvím Curve)...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 8. 2019 12:46

Tak to máme stejný problém! Mě AirBank dnes řekla, že Curve předává špatnou expiraci karty. Kartu AirBank jsem měnil, ale už v květnu. Ještě minulý týden jsem s ní normálně platil. Odebrání a znovupřidání též nepomohlo. Každopádně díky díky za info!
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 8. 2019 12:57

Docela rád slyším, že to není jen u mě, že existuje stejný problém i jinde.
Já jsem s kartou UCB platil přes Curve ještě v pondělí 12.8. a teď to už nejde. Stejný případ s tou kartou Monety, placeno ještě v sobotu, teď nejde. Obě karty měněny v 5 a 6/2019. Takže v tom něco bude. Snad s tím něco udělají...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 14. 8. 2019 14:52

Přijde mi, že ani není úplně důležité, co za podkladovou kartu tam je, ale prostě bývá Curve náladová. Těch odmítnutých plateb jsem měl celkem dost v posledních týdnech, aspoň na můj vkus. Nikdy jsem ale neměl problém při platbě online, jenom přes terminál.
jir.vesely
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 8. 2019 15:18

Tyhle dvě karty, které posílají staré datum exspirace, nefungují ani při platbě online.

A samozřejmě na ně nelze udělat ani GBiT.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 14. 8. 2019 17:08

To jsou tedy prevydane karty, ktere maji stejne cislo jako puvodni?
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 8. 2019 20:30

U me ano...
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 8. 2019 09:07

U mě taky. Obě karty jsou obnovené, stejné číslo, nová platnost a nový CVV kód.

Problém stále trvá.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 8. 2019 10:38

Vyzkouším dnes, jestli problém trvá i nadále.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod HNF-01 16. 8. 2019 13:04

Chystáte se investovat do Curve ? Dneska mi přišel email s výzvou k registraci zájmu.
@retron, doufám že k tomu brzo budeš mít nějaké pikošky :)
HNF-01
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 16. 8. 2019 13:12

K tomu zatím víc info nemám a ani si nemyslím, že by to pro místní skvadru bylo zajímavé.
Ale jsem přihlášen do Beta-tester programu, Beta Curve appka přes Testflight nainstalována, tak se pak podělím o zkušenosti. Jako první by měly přijít na řadu P2P platby (mezi Curve uživateli)
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 16. 8. 2019 13:22

Takze neco jako PaySend z karty na kartu?
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 8. 2019 13:33

spíš něco jako Revolut - Revolut user bych řekl
V profilu doporučující kód pro Revolut +300 Kč (do 27.8.), Paysend, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Twisto 300 Kč, Creditas, ING (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 16. 8. 2019 14:28

ano spíše na způsob Revolutu, ale detaily zatím nevím
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 16. 8. 2019 15:21

Myslím, že by více lidí nalákali kdyby dali black (nebo jiné prémiové) členství doživotně pro určitou hladinu investice.

Taky jsem se přihlásil o další info. Bude to klasický crowdfunding na principu KickStarteru.
Doporučující kód na 300 Kč zdarma k účtu Revolut (+platební kartu zdarma), 15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka