Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pabloson 30. 11. 2019 00:53

Rolda: jj to je mozny, uplne presne si nepamatuju

Jinak uz se mi ozvali z toho supportu ze mi zvedli limity na 20k gbp a ze pro vetsi zvetseni budu muset dolozit dalsi dokumenty... takze potvrzuju ze lepsi nez psat z aplikace je jak radil retron, poslat maila supportni email
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 11. 2019 08:10

Já mám z psaní formou chatu z aplikace dobré zkušenosti, reklamaci vratky z Gbit vyřešili přes chat do 24h.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 12. 2019 20:51

Ma nekdo rocni spending limit > 100.000£?

Based on your account activity and identity verification documentation you have provided us with, your 365 day rolling spend limits can be increased up to £1,400,000.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 3. 12. 2019 23:04

Nevíte, jak se chová Curve, pokud:
- udělám nákup v CZK kartou označenou jako CZK
- následně změním měnu této aktivní karty (té, kterou jsem předtím platil) na EUR
- po pár dnech nákup zruším (poté, co už se zaúčtuje transakce) a obchodník pošle platbu v CZK zpět
Vrátí mi Curve peníze na tu kartu v CZK nebo v EUR? (když je v té době tato karta označená jako v EUR)
Jak by se to chovalo, pokud bych mezi tím aktivní kartu změnil na jinou?
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod mfilip 4. 12. 2019 11:53

Jak je to tedy ted s Cash back treba u Penny na Curve s KK Mall?
Bere se to jako platba na internetu (ne jako pujcka s urokem) za niz se tedy nic nestrhava, ale nevraci se 2% za platbu na internetu?
Jinak pokod RB uz nebude za platby pres Curve vracet 2%, tak vydrzim ten rok u RB a pujdu k Hello Bank, pokud budou mit stale 1% vracet z kazde platby, i u obchodniku. Tech plateb na netu/zahranici nemam tolik, aby mi to ta 2% vynahradila. Skoda, no.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 12. 2019 12:01

mfilip píše:pujdu k Hello Bank, pokud budou mit stale 1% vracet z kazde platby, i u obchodniku.

Ale jen max 150 Kč měsíčně.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 4. 12. 2019 12:11

A ještě ji taky musi vydat, me zatrhli standardni, Mototechnu i Datart, takze timhle to vyresili.
Aktualne je na to lepší transparentní KK od ČS 1% max 350 na net platby
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 12. 2019 12:16

Mě kupodivu vydali Alza, ale zatrhli standardní a Mototechnu.

-- 4. 12. 2019 13:17 --

Lafayette16 píše:Ma nekdo rocni spending limit > 100.000£?

Based on your account activity and identity verification documentation you have provided us with, your 365 day rolling spend limits can be increased up to £1,400,000.

Má někdo vyšší roční limit?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 4. 12. 2019 14:14

Příběh výběru hotovosti s Twistem přes Curve pokračuje a má výsledek. Bo oni furt nic, tak jsem jim napsal proaktivně sám, a dál to pokračovalo zhruba takto:
"Ano, platbu jsme již za vás uhradili, Twisto ji stále zamítá. Napište, na kterou další kartu v Curve to můžeme přeúčtovat."

Předhodil jsem RB Life a dnes to přeúčtovali. Jejich poděkování a konec problému.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 12. 2019 22:57

mfilip píše:Jinak pokod RB uz nebude za platby pres Curve vracet 2%, tak vydrzim ten rok u RB a pujdu k Hello Bank,

RB Mall má v podmínkách, že musíš vydržet rok?
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mfilip 5. 12. 2019 08:54

Nevim, jen jsem to tipnul. Zatim ji mam 3 mesice a vyuzil jsem nakup u MALL, tak si musim zjistit, jak dlouho ji musim mit. Pokud by vracela 2% z plateb na Fortune, tak bych si ji mozna nechal.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 12. 2019 09:25

Lafayette16 píše:Mě kupodivu vydali Alza, ale zatrhli standardní a Mototechnu.
stand. KK HB! se dá zmigrovat na Mototechna KK, možná to lze i s Alza KK
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 12. 2019 10:05

ROlda78 píše:
Lafayette16 píše:Mě kupodivu vydali Alza, ale zatrhli standardní a Mototechnu.
stand. KK HB! se dá zmigrovat na Mototechna KK, možná to lze i s Alza KK

Jak "zmigrovat" ? Změnit typ karty? Jaký je na to postup?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 12. 2019 10:37

mrkni sem: https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... na-kk-9488
(a komu jsem poradil, klidně může kliknout na poděkovat ;-))
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 12. 2019 14:45

Curve tedy musela hodně přitvrdit při zvyšování limitů. Retron zde psal, že klidně až na 50k zvyšovali dřív bez mrknutí oka, prověřování až pak na vyšší limity. Já teď žádal přes chat (jsou vytížení, reakce až za 3 dny) o navýšení ročního limitu z úvodních 10k GBP na dvojnásobek a dnes jsem dostal pokyny: zvýšení mi dali (dokonce až na 50k), ale je to zvýšení dočasné, podmíněné tím, že provedu ověření identity přes externí web, kam mi poslali odkaz: tam chtějí foto op či pasu z obou stran a pak selfie, nyní to prověřují, zda tedy souhlasí totožnost. Až pak z dočasného navýšení bude trvalé.
Takže pokud se někomu blíží hranice 10k, připravte se na to :).
minarjo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka