Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 12. 2019 13:04

Takže opravdu nic zajímavého pro Black nebude? Jen Blue 3 nové měsíce cashbacku? :-/
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 12. 12. 2019 13:12

Black si může, jak jsem psal, znovu vybrat cb obchodníky.
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 12. 2019 13:25

Já vím. Takže nic zajímavého pro Black. Zejména ve srovnání s Blue.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 12. 12. 2019 13:42

retron píše:Zhruba do druhého dne, karta zústává stejná.

Dík. Od pondělního odpoledne, sice po úředních hodinách, je snad dostatečná doba na provedení změny. A i po opětovném nalogování se nic nezměnilo. Zkusím se tedy připomenout.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 12. 12. 2019 18:49

Tak se připomínka vyplatila. Emilka se ozvala, poděkovala za dlouho dobu, co jsem s Curve a nastavila Cashback na 90 dní, tedy jako při běžném přechodu z Rewards...

A když jsem u toho nastavení, které obchody u nás vracejí? Vím, že Lidl a DM... co třeba Tesco? Máte někdo tip...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 12. 12. 2019 19:15

Tesco, Lidl, McD vrací, pak někdo psal o IKEA
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 12. 2019 19:18

bodyczech: Psal jsi přes appku, webový formulář nebo e-mail? Mně nepomohla ani připomínka.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 12. 12. 2019 19:38

@retron: dík. DM Markt ne?

@drkarel: email na support@imaginecurve.com
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 12. 2019 20:53

Dík. Já přes formulář a upomínku na e-mail. Chvíli vyčkám a vyšlu znovu.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 12. 12. 2019 21:46

Před chvíli přišlo e-mailem:

Got a Fitbit, Garmin watch or a Wena? We have good news! You can now add your Curve card to your gadget! Pay smoothly and securely with a flick of the wrist.

If Santa delivers a wearable this Christmas, Curve has your back.

And if you’re gifting a brand new Garmin, Fitbit or Wena, Curve would be the perfect touch.
bubocz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 12. 2019 21:58

Práce kvapná, málo platná: přes víkend se mně objevila v app vánoční nabídka. Aniž bych ji otevřel vzpomněl jsem si minarjovu definici "zase nějaká cetka" a dárek jsem odmítl. Až poté jsem četl toto vlákno a e-mail. Napsal jsem přes víkend z app a e-mailem, jestli by nebylo možné nabídku dárku v app obnovit. Teprve dnes mně došel e-mail, že toho mají moc, ale "čekejte jste v pořadí". V app neodpověděli vůbec.
Napadla mně ještě myšlenka odlogování a nového zalogování, i když někdo zde psal, že mu to nepomohlo. A ejhle, po zalogování v app vyskočila nabídka na vánoční dárek. Tentokrát jsem jej akceptoval :-), vybral Lidl, Tesco a DM, i když DM vrací mírně odlišný řetězec a Curve automaticky z plateb v DM nepřipisuje body - je nutno se ozvat. Odměna na 3 měsíce ale nenavázala na poslední den platnosti první odměny po zřízení Curve, ale začala platit od dnešního data. Darovanému koni ale na zuby nehleď. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 13. 12. 2019 01:21

DM se staci ozvat jednou, nejak to sparuji a dalsi odmeny se mi jiz pripisuji automaticky
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 13. 12. 2019 04:08

Dává to odměny i za eshop Lidlu?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 13. 12. 2019 06:35

treborit píše:DM se staci ozvat jednou, nejak to sparuji a dalsi odmeny se mi jiz pripisuji automaticky

Poprvé jsem se ozval, body připsali a po cca 2 měsících 2. platba před několika dny a opět body nepřipsány.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vlkoslav 13. 12. 2019 17:16

Nešlo by zjistit, co to Rewe? Kdyby vraceli na Billu a Penny Market, to by bylo super.
vlkoslav
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka