Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 29. 12. 2019 10:52

Jednou je vrátit budeš muset. A stačí jedna kreditka, druhá může být debetka.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 12. 2019 10:54

Většina lidí zde má kreditky kvůli čerpání odměn. A jelikož operace "vrácená platba kartou" se u všech kreditek (prozatím s výjimkou Hello) z odměn odečítá, tam by tvůj postup ty odměny vynuloval :(.
Navíc moc bych funkci Curve send nepokoušel s velkým objemem za měsíc, nebo tam brzy udělají přísný FUP nebo dokonce zpoplatnění jako tehdy u Paysend.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 29. 12. 2019 11:08

suram píše:Jednou je vrátit budeš muset. A stačí jedna kreditka, druhá může být debetka.

Pravda, druhá může být debetka. To "jednou" ale může být v podstatě do smrti smrťoucí (pokud by to člověka bavilo pořád přeposílat). Nebo do tý doby, než to banku přestane bavit a kreditku mi zruší :-D

-- 29. 12. 2019 11:10 --

minarjo píše:Většina lidí zde má kreditky kvůli čerpání odměn. A jelikož operace "vrácená platba kartou" se u všech kreditek (prozatím s výjimkou Hello) z odměn odečítá, tam by tvůj postup ty odměny vynuloval :(.
Navíc moc bych funkci Curve send nepokoušel s velkým objemem za měsíc, nebo tam brzy udělají přísný FUP nebo dokonce zpoplatnění jako tehdy u Paysend.

Jasně, ale ono moc kreditek dneska už odměny nenabízí. Na RB je to rovnou vyloučený, takže z hlediska odměn v úvahu připadá mBank eShop nebo HB?
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 12. 2019 11:18

U některých KK zřejmě může být problém v tom, že vratky neuznává jako splátku.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 29. 12. 2019 11:32

Přes Curve Send (zatím) nejde posílat sám sobě.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 29. 12. 2019 11:41

Sám sobě ne, ale ženě jo :-)
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 29. 12. 2019 12:32

Sám sebe v tel. seznamu vybrat jde, pokud tam máš uloženo své tel.č., ale dál to otestováno nemám.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 12. 2019 15:53

Kdybys to testoval dál, tak ti právě Curve v jednom z dalších kroků (tuším že hned po volbě podkladové karty, zkoušel jak už minulý víkend) napíše, že zatím nelze posílat sám sobě :). Na stejné číslo vázané na vlastní Curve app tedy fakt ne.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 30. 12. 2019 16:48

Z e-mailu zakladatele, na co se máme těšit :-)

Apple Pay: It’s SO close! We know you have been asking for this for a loooong time and wish we could give you an exact date but hold tight a little longer – it’s coming!

Curve Metal is coming to Europe! We’ve been itching to get Curve Metal out on the European market for quite a while and can now confidently say that it will be arriving in Q1.

Curve Wallet: Completing our mission to move your Curve wallet to the cloud, you will soon be able to carry all your loyalty and rewards cards in Curve, so you never miss out on a reward – feels lighter already.

Curve Credit: Imagine you could split any transaction into instalments? That’s what we will make a reality with Curve Credit, disrupting the game by offering a more intuitive and simplified way to manage your money. It’s an ambitious one, but we just hired an incredible talent to lead it. We can’t promise it will be rolled out to everyone in 2020, but some of our early adopters will have a taste.
bubocz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pabloson 31. 12. 2019 01:36

zdravim,

podarilo se Vam nekomu v poslednich ctrnacti dnech pridat/aktivovat curve kartu pro bezkontaktni platby v google pay?

zkousel jsem nekolikrat, kartu pridat a odebrat a porad mi to pri pokusu o pridani hlasi: cant complete set up for contactless payment. To resolve this, you will need to contact your bank. you can still pay with this card on google and across other apps and sites, just like before.

vubec se nedostanu do kroku s overenim prez sms a hned po zadani udaju karty mi to po odklepnuti a hlasce contacting your bank spadne s hlaskou viz vyse... karta je s predcislim 5375 9000 a tel cislo mam v mezinarodnim formatu a ke kroku s overovaci sms se do vubec nedostane.

na foru curve sem narazil na vlakno:
https://community.curve.app/t/card-stop ... s/14433/15
z ktereho jsem pochopil ze to driv chodilo ale ted to v curve zarizli, takze by me zajimalo jak jste na tom Vy, zda Vam to chodi, podarilo se nekomu v poslednich dnech pridat/aktivovat pripadne zda nemate nejakej workaround.
predem dikes
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stileth 31. 12. 2019 03:36

Je to jak pises.. predtim to slo vsem (pry chyba), ale zarizli to a ted je to pouze pro rezidenty UK.
Taky jsem to zkousel, ale bohuzel. Globalni spusteni bude nekdy pristi rok.
Stileth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 12. 2019 09:38

Předpokládám, že jen zařízli přidávání Curve do G-pay pro nerezidenty UK. Nerezidentům UK, co stihli "registrační chybu do G-pay" využít, placení přes G-pay ponechali?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod maeth_u 31. 12. 2019 10:11

Mně ještě včera fungovalo.
maeth_u
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jan.za 31. 12. 2019 10:18

Ahoj, funguje vam zakaznicka podpora v aplikaci?
Potrebuji reklamovat Send transakci, ktera je na vypisu, ale prijemci nedorazila...
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 31. 12. 2019 11:29

Mají mizernou odezvu, když jsem reklamoval nepřipsaný Cash Rewards, trvalo to skoro týden.
maeth_u
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka