Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 2. 2020 14:04

retron píše:100t ročně se dává obvykle bez problémů.

Ano, ale víc snad nikdy...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 5. 2. 2020 00:23

Je to banda trotlu. Denni mi zvedli na 4500 GBP, rocni na 100000 ale atm snizili na 500.
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 5. 2. 2020 01:53

A vybíral jsi z ATM hodně nebo málo?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod HNF-01 5. 2. 2020 15:06

Jedu do Jordánska. Platí že ekvivalent 200GBP měsíčně vyberu ve všední den z bankomatu bez jakékoliv přirážky i poplatků a to i z kreditky, že?
HNF-01
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 2. 2020 15:27

Pozor na to, že v Jordánsku si (minimálně některé) bankomaty účtují vlastní poplatek. Jednou mi ho naúčtoval a ani mě na to neupozornil (což jsem pak vyreklamoval právě díky tomu, že jsem vybíral českou kartou)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Schwarzie 5. 2. 2020 15:34

You may withdraw up to £200 from your credit cards each calendar month as per our Fair Use Policy, amounts over this are subject to a 2% fee.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 2. 2020 18:54

Od 17:26 dne 4. února do 14:16 dnes (GMT) došlo k narušení našich služeb, které způsobilo, že některým z našich zákazníků byly zamítnuty platby. Tento problém byl nyní vyřešen a transakce jsou zpracovávány jako obvykle. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

Od rána mně trčí platba v Albertu ve stavu PENDING, 15:24 GMT odmítnutí platby v Lídlu - nedostatečné krytí. Druhý pokus záhy již prošel: G-pay - Curve - KK HB, což bylo více jak hodinu po vyhlášení opravy.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 2. 2020 20:00

jj, podobná zkušenost, dnes dopoledne Albert a Lidl. V ApplePay jsou obě platby stále jako pending, což není nic divného. Ale v CurveApp platba z Albertu není vůbec vidět a ta z Lidlu jako pending. Ale obě platby se blokly na podkladovce a samotné placení proběhlo přes ApplePay bez problémů.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 2. 2020 21:16

Upřesnění - obě platby jsou doposud ve stavu PENDING v Curve, v G-pay je jen u 1. pokusu odpoledne v Lídlu uvedeno Zamítnuto. Na KK HB jsou uvedeny obě platby (Albert a Lídl) ve stavu nezaúčtováno.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 2. 2020 11:01

U včerejší platby v Albertu ráno zmizel stav PENDING až před 22 hodinou. Tak dloho jsem žádnou transakci ve stavu PENDING neviděl.
PS: platbu jsem občas sledoval, bo jsem chtěl u ní provést GBiT ...
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gman 6. 2. 2020 11:29

Uvažuji nad Curve kartou a měl bych dotaz zda ještě přes ní funguje vratka u mKreditky eshop od mBank při platbě mimo eshop jak jsem se dočetl v nějakém článku. Pokud budu platit kk Hello bank v zahraničí přes Curve kartu neovlivní to nějak výsledný kurz tedy čistý kurz MasterCard?
gman
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 6. 2. 2020 11:34

s KK mBank funguje, kurz neovlivni při správném nastaveni, ale v týdnu má Curve ještě o chlup lepší kurz
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 6. 2. 2020 13:34

Nezapomeň při zakládání Curve použít něčí promokód, po první transakci získáš bonus 5 GBP.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12173349#p12173349
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 2. 2020 13:46

A poskytovatel kódu také (5 GBP). :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 2. 2020 21:17

Tak dnes G-pay s Curve v "mém" bezkontaktním ATM KB již nabídka DCC do GBP bez poplatku za výběr s uvedením kurzu a nějakým výpočtem, který jsem neštudoval.
Tedy v minulosti výběry bez nabídky DCC byly pravděpodobně v důsledku starého SW ATM, nikoliv jak někdo psal o možném nepřenášení původu karty přes G-pay.
MirekM.
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka