Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 6. 2020 16:04

__Pavel píše:
suram píše:Jak dlouho to nepůjde?

Na "few days" nevěřím a podle mého názoru bude skoro zázrak, pokud s Curve zaplatím do konce příštího měsíce inkaso na poště. Teď aby člověk pomalu začal hledat PINy ke všem těm podkladovým kartám :hm .

Pokud používáš g-pay nebo a-pay, některé karty jdou připojit přímo k těmto systémům, abys nemusel hledat PINy k podkladovým kartám. :-) Bohužel karty HB to neumí a banka ani pokud jsem v obraze nesdělila termín spuštění plateb přes g-pay či a-pay.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 27. 6. 2020 17:07

curve-wirecard-update.png
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod korenisko 27. 6. 2020 20:23

Práve mi prišla notifikácia, že môžem vidieť na účte rezerváciu malej sumy ako súčasť procesu zmeny providera. No ešte mi nič nestrhli
XPERIA L
korenisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka_2 27. 6. 2020 22:58

To mi taky napsali, ovšem ne na účtu, ale na aktivní kartě. Vzhledem k tomu, že jako aktuální kartu mám v aplikaci nastavenou fyzickou Twisto, tak jim v jejich pokusu o rezervaci přeju hodně úspěchů. :twisted:
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 6. 2020 23:08

V Curve jsou svižní, mně zkušební autorizaci platby na 0 Kč s popisem Curve Card Check provedli na podkladové Revolut kartě právě teď (23:03h). Nevím proč zrovna na Revolut, nebyla v appce jako právě aktivní, ale to už je jedno, skutečně už nového poskytovatele testují, super rychlé, klobouk dolů.
A ani jsem netušil, že lze udělat autorizace platby na 0 Kč :) (v Revolut appce to je jako nulová transakce typu Žádost o autorizaci karty, v Curve appce to ani není).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 27. 6. 2020 23:57

Revolut te jen notifikoval, check je na všech kartách.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 28. 6. 2020 00:03

No, jsem zvědavej jak to stihnou obnovit a taky, co to bude znamenat pro Apple pay.
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 6. 2020 07:22

Tak již mám na kartách Monety neverifikováno v červeném proužku přes kartu. Moneta od nějaké doby požaduje verifikaci zavoláním na jejich kartovou linku, narazil jsem na to, při přidávání karty Monety do g-pay před nějakým měsícem.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 28. 6. 2020 07:40

Mně se neverifikovala KK Hello Bank. U Revulut mám kartu uzamklou, tak mi přišla z Revolut jen notifikace, že platbu neprovedli ale v Curve aplikaci vidím Revolut kartu jako OK.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 6. 2020 08:51

To že karta neprošla verifikací je tedy vidět v Curve appce přímo u ní? Tak to mně asi prošly všechny (i Hello kk), já tam žádný text/poznámku nemám.

Edit: teď dokonce přišla i SMS pro přidání Curve co Google pay, ale já ji tam už mám (k automatickému odebrání nedošlo). Myslíte, že je třeba jí ručně z GPay odebrat a znova přidat, nebo ne? (GPay používám s Curve krátce, NFC mobil mám teprve 14 dní, neznám tyto speciality :) )
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 28. 6. 2020 11:14

kromě Twista (logicky) mam ověřené všechny karty
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod HNF-01 28. 6. 2020 11:25

Mně se neovĕřila KB Gold debitka, a opakované ověření neprochází. Zatím s tím ale nic dělat nebudu, v Curve mají starostí dost.
@minarjo, zatím bych s novou verifikaci podle sms v GPay počkal.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 28. 6. 2020 11:48

Mne se jedna hb kk overila a druha ne.
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 6. 2020 12:27

Přes kartu je červený proužek s nápisem Unverified Card. Z 3 karet Moneta neprošly 2, ostatní karty jiných bank zatím bez nápisu.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 28. 6. 2020 12:57

Mám v Curve 7 karet, jen u Revolutky naskočila ověřovací platba za 0 Kč.
U Twista nepřekvapivě nápis Unverified Card, zbývající karty bez ověřovací platby i bez nápisu (žeby české banky neuváděly nulové platby v předautorizaci?).
mareka
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka