Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 29. 6. 2020 20:33

Přidat do Apple Pay možná nelze ale s již přidanou kartou platit jde
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 6. 2020 22:03

korenisko píše:Mne to na verifikaciu karty nechcelo cvv zobrat. Tak som tu kartu odstranil a znova pridal

U dvou karet Monety jsem musel nastavit nenulový limit pro platby na Internetu, povolit Internetové platby a MO/TO platby, aby app vzala jejich CVV kódy. Bez těchto nastavení hlásila app chybný CVV kód.
Je zajímavé, že u třetí karty Moneta verifikace Curve systémem prošla, i když na ní mám vše vynulované a zakázané.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tocassido 30. 6. 2020 08:23

Je nutné znovu ověřovat karty, když mě k tomu aplikace nevybízí??
tocassido
Návštěvník

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 08:50

Přesně, stejný dotaz a ani nevím, jakým jiným způsobem je ověřit, než je odebrat a znovu přidat.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 30. 6. 2020 08:55

Proč by jen na některých zobrazovali červený proužek s hláškou o ověření? Ověřil jsem jen ty s hláškou o nutosti ověření, ostatní předpokládám jsou již systémeme curve ověřeny - u některých dokonce došly hlášky o ověřovací transakci nebo je ověřovací transakce uvedena přímo v historii plateb (Revolut).
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gekkon 30. 6. 2020 08:56

Nevidim duvod k overovani karet, pokud k tomu aplikace nevybizi a ty karty pri fyzickem pouziti Curve funguji.
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 09:06

Spousta lidí tady píše jak museli ručně ověřovat. Já mám v Curve 8 karet a z toho mi jen jednu ověřili automaticky a tak bych zase nerad vypadal jak socka, co bude mít u nákupu za pár korun nedostatek prostředků na účtu.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 30. 6. 2020 09:11

Psali, že se jim nepodařilo automaticky ověřit asi 18 % karet, takže se to týka jen těch. Já to měl jen u dvou karet, tak jsem ověřil jen ty 2, přes který jsem měl ten červený proužek, konkrétně to byla HB kreditka a RB debetka.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 6. 2020 09:19

Já to měl jen u Revolutu, resp. se to nějak ověřilo samo - zaznamenal jsem pouze ověřovací transakci za 0,-. Ostatní karty OK, tak počítám, že budou fungovat.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 6. 2020 09:19

Ověřit je nutné pouze karty u kterých je červený proužek "Unverified", zpravidla stačí klepnout na verify a zadat CVV.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 09:23

OK, já že si jen do dneška pamatuji tu situaci u pokladny, kdy Raifka poprvé odstavila platby přes Curve.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 6. 2020 09:25

a jak to s tím souvisí? Navázanou RB kreditkou jsem včera normálně platil bez ověřování přes Apple Pay.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 30. 6. 2020 11:41

Ted mi dobehla GBiT z KK HB na KK CS, kterou jsem zadal v patek kolem poledne, tesne pred vypnutim. Za me dobry :)
Naposledy upravil gekkon dne 30. 6. 2020 14:55, celkově upraveno 1
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 6. 2020 14:04

Pavel: To je jen Tvůj vnitřní pocit, s tím můžeš bojovat. :) V podobně situaci jsem každou chvíli, když si půjčím manželčinu nebo jinou kartu s jiným PIN a vytrvale zadávám svůj PIN. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 14:47

Jasně, já si jen do dneška pamatuji ten pohled pokladních v červenci 2018, když RB zařízla Curve a ony mi oznamovaly, že platba kartou neprošla, protože na účtu nemám dostatek prostředků. :-)
__Pavel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka