Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 09:23

OK, já že si jen do dneška pamatuji tu situaci u pokladny, kdy Raifka poprvé odstavila platby přes Curve.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 6. 2020 09:25

a jak to s tím souvisí? Navázanou RB kreditkou jsem včera normálně platil bez ověřování přes Apple Pay.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 30. 6. 2020 11:41

Ted mi dobehla GBiT z KK HB na KK CS, kterou jsem zadal v patek kolem poledne, tesne pred vypnutim. Za me dobry :)
Naposledy upravil gekkon dne 30. 6. 2020 14:55, celkově upraveno 1
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 6. 2020 14:04

Pavel: To je jen Tvůj vnitřní pocit, s tím můžeš bojovat. :) V podobně situaci jsem každou chvíli, když si půjčím manželčinu nebo jinou kartu s jiným PIN a vytrvale zadávám svůj PIN. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 14:47

Jasně, já si jen do dneška pamatuji ten pohled pokladních v červenci 2018, když RB zařízla Curve a ony mi oznamovaly, že platba kartou neprošla, protože na účtu nemám dostatek prostředků. :-)
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 6. 2020 15:05

Ten samý pocit jsi mohl mít v pátek po poledni :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 30. 6. 2020 15:54

No já takhle v pátek po poledni nezaplatil, ale že bych se tím stresoval, tak to jako vůbec. Mnohem větší stres by byl, kdyby to byl můj jediný platební prostředek v tu chvíli. To, že nefunguje karta, se přece stává.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 30. 6. 2020 16:06

Tak jsou lidi I citlivější, no. Me tohle vůbec netankuje, vždycky mám alespoň dvě karty.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubik2 1. 7. 2020 15:06

Tak včera jsem normálně zaplatil přes Google pay, dnes opět zamítnuto. Začíná to být nepoužitelné.
lubik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 7. 2020 15:09

Dnes jsem platil fyzickou kartou v Penny, i s Cashbackem
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod korenisko 1. 7. 2020 15:11

ja cez fitbit pay a platba prešla ok
XPERIA L
korenisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 7. 2020 15:11

GBiT je také mimo provoz.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 7. 2020 15:15

lubik2 píše:Tak včera jsem normálně zaplatil přes Google pay, dnes opět zamítnuto. Začíná to být nepoužitelné.

Hmmm.

GPay -> Curve -> Twisto dnes ráno funkční.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equa bank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 7. 2020 15:17

lubik2 píše:Tak včera jsem normálně zaplatil přes Google pay, dnes opět zamítnuto. Začíná to být nepoužitelné.

já dneska několik plateb curve kartou jak na POS, tak přes internet a vše OK...
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 7. 2020 15:23

Mělo by to prozatím opět fungovat, ale není nic staršího než včerejší zprávy... https://www.czechcrunch.cz/2020/06/prib ... apple-pay/

Britský regulátor, Financial Conduct Authority, totiž v pondělí oznámil, že licenci německému Wirecardu obnovuje – a jeho karty tím pádem zase fungují.
hopo.hopo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka