Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 6. 2020 15:05

Ten samý pocit jsi mohl mít v pátek po poledni :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 30. 6. 2020 15:54

No já takhle v pátek po poledni nezaplatil, ale že bych se tím stresoval, tak to jako vůbec. Mnohem větší stres by byl, kdyby to byl můj jediný platební prostředek v tu chvíli. To, že nefunguje karta, se přece stává.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 30. 6. 2020 16:06

Tak jsou lidi I citlivější, no. Me tohle vůbec netankuje, vždycky mám alespoň dvě karty.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubik2 1. 7. 2020 15:06

Tak včera jsem normálně zaplatil přes Google pay, dnes opět zamítnuto. Začíná to být nepoužitelné.
lubik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 7. 2020 15:09

Dnes jsem platil fyzickou kartou v Penny, i s Cashbackem
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod korenisko 1. 7. 2020 15:11

ja cez fitbit pay a platba prešla ok
XPERIA L
korenisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 7. 2020 15:11

GBiT je také mimo provoz.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 7. 2020 15:15

lubik2 píše:Tak včera jsem normálně zaplatil přes Google pay, dnes opět zamítnuto. Začíná to být nepoužitelné.

Hmmm.

GPay -> Curve -> Twisto dnes ráno funkční.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 7. 2020 15:17

lubik2 píše:Tak včera jsem normálně zaplatil přes Google pay, dnes opět zamítnuto. Začíná to být nepoužitelné.

já dneska několik plateb curve kartou jak na POS, tak přes internet a vše OK...
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 7. 2020 15:23

Mělo by to prozatím opět fungovat, ale není nic staršího než včerejší zprávy... https://www.czechcrunch.cz/2020/06/prib ... apple-pay/

Britský regulátor, Financial Conduct Authority, totiž v pondělí oznámil, že licenci německému Wirecardu obnovuje – a jeho karty tím pádem zase fungují.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 7. 2020 16:26

Wirecard u Curve už fakt nee, během víkendu přešli na jinou technologii, proto Curve už byla v pondělí ráno funkční, narozdíl od Wirecard služeb, ty až déle. Teď ještě na tu jinou technologii/poskytovatele musejí převést postupně zbytek služeb, třeba gbit.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 1. 7. 2020 21:33

Dvě platby s Curve přes GP a OK.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 7. 2020 22:13

Apple pay dneska 2x taky bez problémů.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 2. 7. 2020 14:57

Dobíjení Revolutu s Curve (podklad HB i ČS) - je nějaký problém? Revolut píše "Oops, something went wrong. Card is not supported", Curve hlásí "declined at Revolut", na jaké straně je chyba? Vyznívá mi to, že u Revolutu, možná mě opět minula nějaká informace...?
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 2. 7. 2020 15:38

s CRV/KK ČS jsem dobíjel včera, u mě problém jen s vyšší částkou, kdy je vyžadováno 3DS, na telefonu mi pípne notifikace, ale po otevření aplikace už není nikde co potvrdit. Takže dávám max po 10k, to projde bez 3DS.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka