Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 9. 8. 2020 16:28

A1rh- píše:suram: to tě museli mít rádi, jestli čekali za tebou než proběhne 6 těchto operací. Dělám z tohoto důvodu vždy max 2 a příště případně zas.

Jinak nedávno jsem dělal v Tescu na samoobslužné pokladně 5 drobných plateb hned za sebou a prošlo to.

Já dělám vždy jen 1 platbu. Prostě jedu na kole Kolín, Kutná Hora, Čáslav a zpět a potřebuji dodržovat pitný režim, všude mají Penny, 6 x behem jednoho dne v Penny.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 8. 2020 16:42

tak to jo :)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 8. 2020 14:31

A1rh- píše:
-- 9. 8. 2020 16:07 --

sakra, koukám že mám z KK Hello duplicitně strženou platbu asi 3012 Kč, každá v jiný den ze stejného Penny, přitom ten druhý den jsem tam vůbec nebyl a v Curve aplikaci tato platba vůbec nefiguruje. Takže jdu psát na Support, ale trochu mě děsí, že jsem si toho všiml skutečně jen náhodou. ...


Potvrzují svou chybu a platbu vracejí. Ale kdybych si toho úplnou náhodou nevšiml a nereklamoval, byl bych o 3k lehčí.

"I can see that due to an issue that is associated with the transaction, your underlying payment card ending xxxx has been overcharged for 3012.49 CZK. I'm very sorry for any inconvenience or confusion this may have caused.

Rest assured, I've now refunded the extra charge and you should see this amount in your account in 2-3 working days."
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 8. 2020 08:56

GBITy probíhají nějak nejistě. První proběhl ok, druhý zahlásil, že se nepodařilo změnit kartu pro tuto platbu, ale z cílové se platba okamžitě strhla. Během asi půl minuty se v aplikaci karta změnila na novou a v info o GBITu se jeví vše v pořádku.
Třetí GBIT zase ok, ctvrtý totožný průběh s chybou, jako výše.
Zdá se, že nakonec se to i přes oznámenou chybu nějak protlačí, teď jen aby se platba vrátila na původní kartu.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 11. 8. 2020 09:12

Dělal jsem jich teď 5 za sebou a všechny ok.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bubocz 14. 8. 2020 11:09

Rád bych se zeptal, zda teď někdo v post-Wirecard období zkoušel vybírat hotovost z kreditky? Usuzuji, že pokud neposílají správný MCC kód, tak by to neměl vůči žádné kartě být problém a pokud nebojuje Curve jako RB, tak to projde jako nákup?
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 14. 8. 2020 12:39

ja vybiral v chorvatsku HRK a bez problemu a bez uroku
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1jorgos 14. 8. 2020 14:02

@jumpmans
v bankomatu jake banky a kde?
ja vybiral curvou v PBZ v Jelse od roku 2017 a jeste letos v puli cervna bez nabidky DCC a poplatku a minuly tyden uz ani jeden bankomat na Hvaru (PBZ OTP ZABA EURONET HPB RB) pokud jsem odmitnul DCC neumoznil vyber. Po odmitnuti DCC vyplivl kartu s poznamkou, ze vyber nelze uskutecnit. Tak nevim.
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 14. 8. 2020 14:13

zkousel jsem HPB a RB kousek od Puly
HPB - nabidka DCC, po odmitnuti vynuceny poplatek 29 kun
RB- nabidka DCC, po odmitnuti normalne vyjely penize.
datumy vyberu byly mezi 20.7. a 1.8.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 14. 8. 2020 16:56

Chorvatská HPB s Curve je to tak, jak se tu uvádí, ale s Revolutem jsem z něj pak vybral bez poplatku (mám Visu, jestli to má vliv, nevím).
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareka 14. 8. 2020 17:56

Tento týden výběr v Chorvatsku z bankomatu Erste bez DCC a bez poplatku (Revolut z bankomatu Bank Croatia taky bez poplatku a DCC).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1jorgos 14. 8. 2020 21:14

jo s revolutem to zatim jde. u PBZ nenabidne DCC ani poplatek rovnou vyjedou kuny, ale s curvou to slo naposled 17.6., ted po odmitnuti DCC vyplivne kartu s tim, ze transakci nelze provest. Jeste to vyzkousim pristi tyden nekde na vesnici ve vnitrozemi, protoze na chorvatskem foru pisou, ze v turistickych oblastech to uz nejde.
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubocz 15. 8. 2020 07:49

jumpmans píše:ja vybiral v chorvatsku HRK a bez problemu a bez uroku



Díky

Předpokládám, že bonusy z toho jsou do konce září pouze u HB a pak už nikde nic?
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 15. 8. 2020 09:29

ještě mBank a asi transparentní od ČS
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 15. 8. 2020 09:41

A kreditky ČSOB a PS ne?
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků