Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr.D 28. 12. 2020 16:30

Tak už se to tam naštěstí objevilo...
Dr.D
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 28. 12. 2020 18:32

Vypadky podle me souvisi s tim, ze Curve zavedla 3D Secure pres potvrzovani v aplikaci, doporucuji aktualizovat appku v mobilu, aby vam to fungovalo.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 28. 12. 2020 19:28

Už zase? To zavedla asi před rokem a nikdy to nikomu nefungovalo...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 28. 12. 2020 22:27

No, ale ted to funguje. Normalne jsem zaplatil a v appce potvrdil - jako uznavam, je to zbytecnej vopruz na online platby jsem byl u curve rad, ze tam tohle neni, ale asi se neda svitit.

-- 28. 12. 2020 21:29 --

Mimochodem, vsiml jsem si ted nove fce "Anti-embarassment mode", kde muzes vybrat zalozni kartu, ktera se automaticky pouzije, pokud prvni z nejakeho duvodu selze - to je docela dobry.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 28. 12. 2020 22:46

dokonce dvě : )
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 28. 12. 2020 23:00

Já dnes zaplatil pres Curve televizní poplatek, ještě před měsícem mi platební brána Curve kartu odmítla, dnes to prošlo a žádné potvrzení transakce v appce to tedy nechtělo. Ale možná to bute tím, že mám novou Curve Black místo Cutve Blue. Akorát tedy platba proběhla ve výši 135 Kč a do transakčních limitů započítala Curve appka 135 GBP, tak mám teď obavy, jestli mi budou procházet platby i nad 9000 Kč denně.

Obrázek

Obrázek
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 12. 2020 23:16

Appku mám aktuální, i ten AE mód mám nastavený na dvě další karty, ale stejně to ničemu před pár dny nepomohlo.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 28. 12. 2020 23:29

AEM by mělo zafungovat pouze pokud platbu odmítla podkladová karta, ne když je platební branou nebo terminálem odmítnuta Curve karta.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 29. 12. 2020 02:03

funguje vam CSOB atm? me uz ne.
evelista
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 29. 12. 2020 02:12

Jak nefunguje? Bankomat chce poplatek?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 12. 2020 07:14

ČSOB měla nějaký výpadek, viz vlákno ČSOB.
Případně může být problém s tím co uvádí @hgfdsa, tedy že Curve omylem Kč účtuje do Card limitů jako by šlo o platbu v GBP, no a jelikož denní atm limit je 1000 GBP, nešlo by pak kvůli tomu nejspíš vybrat za den bez ohledu na bankomat víc jak 1000 Kč. Snad toto opraví brzy, to bychom si limity rychle vyčerpali (i ten roční).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 12. 2020 08:58

Hmm, to by vysvětlovalo, proč mi neprošla ta platba v datartu okolo čtyř stovek, protože ten den jsem už transakce nějaké měl. Zase další bug, ta karta jde fakt do kytek. Ale tento asi opraví dřív, než zobrazení částečných vratek v původní transakci.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Panchy 29. 12. 2020 09:40

Panchy píše:Platba Curve (přes Apple Pay) zamítnuta, takže zaplatit podkladovou kartou (M&M), jako překvapení transakce v Curve se tváří jako provedená a na M&M kartě vidím ve smartbankingu 2x 12.000CZK, no dobrý začátek ... jestli to takhle běhá běžně tak Curve rychle poletí

problem solved - 1x 12.000CZK vráceno na podkladovou kartu
Panchy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 29. 12. 2020 12:10

ja netocil zadny velky veci, fakt normalni love, a v atm mi to napsalo ze tuhle kartu vidi jako neprijatelnou, sel jsem do air a tam ok.
evelista
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 29. 12. 2020 12:46

Dnes se podařilo i zaplatit kredit u Vodafone pres jejich appku, to dříve také nešlo, odmítalo to všechny zahraniční karty. Že by to bylo novou Curve Black kartou?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka