Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 30. 3. 2021 15:27

Řešilo se to, nový karty s českým BINem uvádí limity v GBP, ale ve skutečnosti je to stejný číslo ale v CZK... takže 5000 CZK. Support to prý umí vyřešit.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod czpetr 30. 3. 2021 15:30

A je to nějak omezeno částkou? Tak snad to vyřeší napsal jsem jim tak uvidím.

-- 30. 3. 2021 16:50 --

Tak mě odepsali z podpory cca do 15min,že to řeší a že mě platbu převedou ručně na jinou kartu.Tak uvidíme kdy jim to začne fungovat tak jak má.
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 30. 3. 2021 16:04

Nezačne, support to umí řešit je takhle ručně.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Švagr 30. 3. 2021 17:18

Buď rád, že nejsi Maďar. Ty musí psát o GBiT na všechno, co je víc než cca 300,- Kč. A řeší se to už od cca listopadu minulého roku...
Švagr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 30. 3. 2021 17:46

Tohle vyřeší asi až přechod na Euro. Vždy jsem byl proti, ale už jsem pro. :D
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 3. 2021 21:56

Jak dlouho trvá než my zvednou nějaký limity? V aplikaci je vidět nějaký limit 60k za měsíc. Zhruba si myslím že víc jak 15k přes curve za březen či měsíc víc nešlo, max. Na jednu firemní kartu tak 30k ale bez curve, poslal jsem jim nějaký fotky občanky tak minulej tejden, volal i do banky, tam mi řekli že žádnyho limitu karty jsem nedosáhl a že z jejich strany žádná blokace není,
Pomalu už nejde ani zaplatit jízdenka na vlak za 200 Kč přes HB kreditky, na chvíli to po zaslání občanky šlo platit drobný útraty (litr v lidlu) a teď už zas ne, píše mi to dosažen limit Curve.
Kartou jen platím, žádný výběry z bankomatu neprovádim.vetsinou jsou to český eshopy, pokud neberu v potaz airbnb na český ubytování. Tam to taky nešlo prvně zaplatit. Dokonce pak ani firemní kreditku samostatně, musel jsem použít debetku. V dubnu budu platit airbnb zas tak jsem zvědavěj jestli to blokuje curve kartu, nebo kreditky, nebo jen firemní kreditky. Kartu mám teď nově zaslanou, předtím jsem ji vzteky zahodil po aféře s wirecard. Takže jsem to začal používat v nedávný době asi od prosince 2020 přes číslo karty v aplikaci.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 3. 4. 2021 19:22

Mě limity zvedli po psaní na podporu, cca 30 minut. (Po ověření mé historie.)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 4. 2021 00:44

Pošlete mi prosím někdo kód, zkusím jednu věc. Uvidím, jak to dopadne.
Naposledy upravil Rop dne 4. 4. 2021 07:51, celkově upraveno 1
Důvod: Promokódy prosím zasílejte přes SZ. Dík.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 4. 2021 21:39

aktuálně se mi zdá že platby přes Curve se zpracovávají se značným zpožděním. Dobíjel jsem Revolut, potvrdil 3DS ověření v Curve, v Revolutu naběhla připsaná částka. Šel jsem zpět do Curve, přepnul na kartu 2 (nic jiného mě nenapadlo kontrolovat), dal znovu dobít Revolut a prý nedostatek prostředků, přitom na té nově zvolené mělo být dost.
Tak zas koukám do Curve app a i ta první platba se mi provedla z karty 2. Takže to Curve zpracovala dlouho potom, co platby reálně proběhly a byly potvrzené a až na po tom všem zvolenou kartu.

Tak jsem zas přepnul na kartu 1 a chtěl udělat původně plánovanou platbu, opět v Revolutu výzva k ověření 3DS, úspěšné potvrzení v Curve. Nyní jsem zůstal v Curve, abych ověřil, že platba proběhne a objeví se v transakcích, občas jsem aktualizoval zobrazení. Nic. Pak jsem se přepnul do Revolutu a tam stále viselo čekání na ověření transakce (už s tím nešlo nic udělat), dobití neproběhlo.

Předtím jsem platil přes Curve zásilkovnu 65 Kč s KK ČS, 21:36 přišlo potvrzení od ČS, info mail z Curve přišel 22:08, tedy po asi půl hodině, zhruba do té doby byla platba ve stavu PENDING.

Chvilku před platbami jsem aktualizoval apku Curve i Revolutu na poslední verze. Takže dost otrava.

-- 12. 4. 2021 22:50 --

teď jsem platbu s kartou 1 zkusil asi po hodině (první příspěvek jsem psal se zpožděním) a už prošla v pořádku, vč. okamžité notifikace, ve stavu PENDING byla jen chvilku.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Švagr 13. 4. 2021 07:12

V rychlosti plateb jsem problém nezaznamenal, ale tuším, že od verze 2.55.1/Android má aplikace podstatný bug. Pokud změníte kartu v hlavní obrazovce Wallet pousovánim a zvolením, tak se karta nenavolí a zůstane ta původní. Musíte ji změnit kliknutím vpravo nahoře na červenou ikonu karet a tam vybrat ze seznamu. Pak teprve dojde ke změně. Už jsem takto jednou špatně zaplatil, tak si dejte pozor.
Švagr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yxcv 13. 4. 2021 07:39

Platim mesicne 9,99 Euro za tarif Curve Black, chtel bych prejit na bezplatny tarif Curve Blue. Je za takovy downgrade tarifu nejaky poplatek? Vydaji novou kartu, nebo nechaji puvodni cernou?
yxcv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czpetr 13. 4. 2021 09:05

Ahoj chci se zeptat výběry s bankomatu s Curve kartou jsou počítaný vždy od 1. daného měsíce nebo je to jinak? dík za odpověď.
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 13. 4. 2021 10:03

yxcv: je to bez poplatku, vydají novou kartu

czpetr: výběry z bankomatu i platby kartou mají tzv. plovoucí limit, tzn. se odvíjí od první provedené transakce, lze to kontrolovat v aplikaci pod kartou Account > Card limits > See details
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czpetr 13. 4. 2021 10:42

No zkusil jsem ale mě se tam nezobrazuji limity a je stále napsané The callable returned a null value.Takže nezjistím :-(
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 14. 4. 2021 03:19

Aktivoval jsem obnovenou Curve Commercial a vsiml si ze Revolut pise ze si pri dobiti z tehle Curve bude uctovat nejaky poplatek. U expirujici karty nic takového nebylo (zrejme neni commercial).
Jde pozadat o převydani aby by byla opet non-commercial?
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků