Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 5. 2021 14:59

xsw píše:
bubocz píše:Ahoj,

Funguje ještě cashback v Norma? Či někde jinde?

Díky

V Penny je cashback opět bezkontaktnî. ^^

V Normě zkoušeno v sobotu - fugnuje, bezkontaktní.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsw 3. 5. 2021 16:53

A s jakou podkladovou kartou?
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod czpetr 4. 5. 2021 14:50

Ahoj mám dotaz kde najdu nějaké srovnání curve karty na směnu EUR.dík za odpověď
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 4. 5. 2021 15:00

a co chceš srovnávat? v týdnu ma lepší kurz než Revolut a ten má lepší kurz než čistý MC
jediný co tomu někdy konkuruje je Twisto v nejvyšším tarifu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czpetr 4. 5. 2021 15:47

a srovnání s TransferWize?A kde najdu ten kurz v Curve?
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 4. 5. 2021 17:11

v Curve kurz nenajdeš, protože se stanovuje až při platbě kartou, ikdyž je to pravděpodobně v několika blocích během dne/hodiny
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sebbe 7. 5. 2021 06:44

Ahojte. Curve sa nedá pridať do Google pay? Najskôr mi vôbec neprišiel sms kód, skúšal som to posledný týždeň viackrát. Teraz dostávam hlášku priamo v app Google pay :vaša žiadosť zlyhala. Transakciu nemôžem dokončiť.
Sebbe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schwarzie 7. 5. 2021 07:33

Mne taky nejde pridat do ApplePay. Neprijde SMS.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 7. 5. 2021 07:48

Já ji v ApplePay mám
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 7. 5. 2021 09:09

No to ja taky, ale chtel jsem ji ted pridat manzelce a nechodi ta overovaci sms.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 7. 5. 2021 12:53

Kdysi fungovalo změnit si v apce telefonní číslo z +420 xxx xxx xxx na +42 0xxx xxx xxx anebo si ho změnit na jiné a pak zas zpátky. Ale nevím jestli to je ten bug nebo ne.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 7. 5. 2021 16:42

Kdo máte Curve Metal, zkoumali jste podmínky pojištění telefonu?
V pojistných podmínkách nejsou moc detaily k poškození. Chápu to tedy dobře, že pokud mi telefon upadne, oprava skla bude stát třeba 3000Kč, tak zaplatím €50 spoluúčast a oni doplatí zbytek? A vztahuje se to i na ČR nebo jen při cestování?

A pak u pojištění zpoždění zavazadel, taky to chápete tak, že stačí platit ty náhradní věci přes Curve a pak nemusím dokládat účtenky?
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 8. 5. 2021 07:36

Schwarzie píše:No to ja taky, ale chtel jsem ji ted pridat manzelce a nechodi ta overovaci sms.


Když jsem toto řešil, napsal jsem na podporu a začalo to na chvilku fungovat - působilo to na mne dojmem, že to je funkčnost a ne chyba
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 8. 5. 2021 19:54

Sebbe píše:Ahojte. Curve sa nedá pridať do Google pay? Najskôr mi vôbec neprišiel sms kód, skúšal som to posledný týždeň viackrát. Teraz dostávam hlášku priamo v app Google pay :vaša žiadosť zlyhala. Transakciu nemôžem dokončiť.


Mě to dnes přes Google Pay taky nešlo, nepřišla mi ověřovací SMS. Tak jsem to zkusil přes tlačítko "Add to Google Pay", které je v aplikaci Curve a to normálně proběhlo.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 5. 2021 16:14

vypadá to, že zaúčtování u všech plateb už teď Curve skutečně provádí až po 24 hodinách. (jen konstatování) :-)
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků