Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod maphiosso 13. 10. 2021 10:56

Ahoj, mám rychlý dotaz. Při platbě Curve kartou na internetu mi nepřijde SMS s potvrzovacím kódem. Vyzkoušeno v několika eshopech. Nevíte, kde by mohl být problém? Díky
maphiosso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod StourajiciAjtak 13. 10. 2021 12:20

@maphiosso - vítej do klubu. Problém je někde na straně curve nebo operátora. Každý říká, že problém není u něj, ale u toho druhého.
StourajiciAjtak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 13. 10. 2021 12:38

Mám Curve bloklou už nějaký čas, od půlky září, chtějí ověření, uploadovat pas a udělat selfie na nějaký server třetí strany. Kašlu jim na to. Podpora je zoufalá.
yndezit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 13. 10. 2021 12:53

StourajiciAjtak píše:Ahoj, sám v poslední době hodně bojuji s neustálým blokováním transakcí. Je jedno jestli ji udělám v eshopu, na terminálu, kdekoli. Curve prostě transakci zablokuje a vyhodí hlášku o nedostatečném limitu. O limitu to úplně není neboť jsem např. v září utratil přes ní jen 6 tisíc a v říjnu mi prošla jediná platba - ověřovací jedna koruna.
Psal jsem už 4krát na podporu, ale jedinou reakcí bylo, abych provedl ověření přes odkaz. To jsem samo udělal. Od té doby nereagují, nebo jen předpřipravenou odpovědí, která je mimo tento problém.
.......
Setkali jste se někdo s podobným chováním? Jak jste jej vyřešili? Já jsem už bezdradnej.

Já mám pořád zhruba každou druhou platbu přes Curce Card zamítnutou pro nedostatek prostředků na podkladové kartě, což je nesmysl. Zkoušel jsem různé podkladové karty od různých bank. Myslel jsem si ,že to je druhem podkladové karty, dosud mi jako podkladová vždy procházela mBank. Včera mi to nahlásilo i nedostatek prostředků u podkladové mBank. Nejhorší je, že i když platba byla zamítnuta, na podkladové kartě se platba strhne jako nezaúčtovaná a pak tam visí asi 14 dní. Support Curve mlčí. Zkusím platit vkládáním do terminálu se zadáním PIN, jestli to bude mít nějaký vliv. :-S
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 10. 2021 16:55

treborit píše:slavo963: jak je na tom Binance card teda s kurzem? Ma docela vysoky denni limit na platby na den ...

Curve kurz byl lepsi proti Binance o 0,38%, ale muze to byt trochu skreslene, protoze jsem vytahoval na zkousku jenom 200Kc.

Curve prepocitalo kurzem 25,4452Kc na 7,86€, ktere se odecetlo z Binance
Binance prepocitalo kurzem 25,3485 a odecetlo 7,89€

Takze do vyse 500€ by se vyplatil Curve kurz(mam basic Blue), ale nema to prakticky vyznam, i kdyz kolenovrti usetri 1,9€ ;-)

Krasa Binance spociva v cashbacku, u mne 2%, samozrejme kurz take neni k zahozeni a patri k topu(nejspise pouziva kurz VISA asocicace bez prirazky nebo velice blizko i kdyz v ceniku je to jinak)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 10. 2021 18:40

Já bych měl ještě jednu otázku, má tam Binance nějaký strop a jak to nejsnáz využít kromě běžných plateb?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 10. 2021 20:05

8700€/den na platby
290€/ den ATM(nekdy bylo 8700€)

Za dobiti revolutu nebot ATM neni caschback(mozna pres CRV ano, cekam, na spracovani cashbacku po vyberu), pri refundaci se chashback refunduje take :-). T.c. ale nelze dostat levne EUR na Binance, jenom pres crypto, takze tocit se to nevyplaci a zbytecne na sebe upozornovat.
Maximalne lze ziskat 1800€/mes

jinak cerstvy clanek
https://www.mesec.cz/clanky/krypto-kart ... zkusenost/

ale spise to patri do Binance vlakna...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 10. 2021 21:21

Já mám transakci s CRV, kdy jsem potřeboval vybrat z ATM a 2% zpět za to mám. Nicméně zrovna jsem se díval a přesně jak píšeš, EURa tam lze dostat teď jen přes nějakou třetí stranu s poplatkem 1€ nebo kartou za 1.8%
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod b00n 14. 10. 2021 15:37

ATM Binance pres Curve je i s cashbackem ;)
b00n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 14. 10. 2021 21:09

U mne cashback pripsany nakonec nebyl...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 10. 2021 09:29

Dnes jsem zkousel vyse kurzu a je to opacne, Binance card vychazi o 0,3% lepe proti CRV a proti revolut o 0,35%
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod b00n 15. 10. 2021 23:48

slavo963 píše:U mne cashback pripsany nakonec nebyl...

Jsi si jistý? Cashback dostávám vždy za každý ATM. Ovšem trvá to.. někdy i 30 dnů.
b00n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 16. 10. 2021 07:03

Nepripsany...nebo ze by to jeste priznali? Protoze jsem vybiral poprve pres CRV v srpnu a tam mam CB, nebo jestli hra rolu, ze to byly primo eura?... :hm
CB.png
CB.png (7.35 ) Zobrazeno 532 krát

CB1.png
CB1.png (3.17 ) Zobrazeno 527 krát
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 10. 2021 09:52

U mě to byl tehdy ATM ČSOB, který bonus připsal. Asi to zase otestuju někdy.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 16. 10. 2021 17:21

maphiosso píše:Ahoj, mám rychlý dotaz. Při platbě Curve kartou na internetu mi nepřijde SMS s potvrzovacím kódem. Vyzkoušeno v několika eshopech. Nevíte, kde by mohl být problém? Díky

Mě by hlavně zajímalo, proč třeba u mě a jedním update přestala fungovat autorizace přes apku a od ty doby chodí smsky.
Mimonik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka