Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Marus 18. 10. 2021 13:32

Jak zobrazit PIN ke kartě Curve?

Bohužel jsem si zablokoval kartu a rada od supportu je zobrazit si PIN v apce. Nicméně tam položku show PIN nemám, i když to tam pěkně zobrazují v helpu.

Co s tím?
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 18. 10. 2021 14:22

Ne? Account -> Card details (ikonka na kartě) - vyjede menu - Show PIN.
Kdyžtak upgraduj appku.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 18. 10. 2021 14:26

je ted normalni, ze GBIT trva uz 12 dni?
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Marus 18. 10. 2021 14:39

yndezit píše:Ne? Account -> Card details (ikonka na kartě) - vyjede menu - Show PIN.
Kdyžtak upgraduj appku.


Apka aktuální, nic takového tam není.
Nemůže to být tím, že mám jen virtuální kartu?
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 10. 2021 19:13

treborit píše:je ted normalni, ze GBIT trva uz 12 dni?

Částka GBiTu řádově?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 19. 10. 2021 13:15

No, vzhledem k tomu, že před 10 dny jsem měl vratku od obchodníka (ne na CURVE, ale přímo na kartu ČSOB) a peníze dosud nepřišly, tak bych řekl, že to normální není, ale možná se něco děje. Na Curve jsem někdy měl GBIT i 14 dní. Prostě to chce někdy (bohužel) vydržet.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 10. 2021 17:13

Vyšší částky vratek nejspíš v některých bankách procházejí nějakým manuálním posouzením, možná kvůli AML podezření na vyprání špinavých peněz přes karetní storno/vratku? Nevím. Ale třeba Hello bank také Curve vratky nízké výše připisuje rychle, ty vyšší řekněme nad ekvivalent 100 euro leckdy chodily i o těch 7-14 dní později, teď nevím - už jsem tam déle vyšší gbit neměl, po těchto zkušenostech je lepší více menších.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod HNF-01 25. 10. 2021 12:03

Problém se zobrazením limitů v appce "the callable returned a null value" se zdá být opraven ve 2.87.0. Podpora mi dokonce odpověděla na starý zapomenutý ticket.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 25. 10. 2021 13:57

Dík za info, konečně, mám verzi 2.87.1 a limity dnes zobrazuje, ale ještě nedávno to na stejné verzi nezobrazovalo, na verzi tedy asi nezáleží.
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 10. 2021 16:32

také limity už vidím... ovšem limit pro výběr ATM 6k czk ... to jsem měl určitě v minulosti víc
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 25. 10. 2021 18:25

Také jen 6000 Kč ATM denně.

Obrázek
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 10. 2021 21:23

Ano mám totožné. Vzhledem k tomu, že podpora reaguje za 8 - 12 dnů, to odmítám řešit :-) Vlastně se divím, proč to jako early adopter pořád využívám, když z toho nic nemám :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b00n 25. 10. 2021 22:31

slavo963 píše:Nepripsany...nebo ze by to jeste priznali? Protoze jsem vybiral poprve pres CRV v srpnu a tam mam CB, nebo jestli hra rolu, ze to byly primo eura?... :hm
CB.png

CB1.png

Tak za poslední ATM Binance cashback taky nepřiznaný, takže už to asi zařízli. :pozor
b00n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 10. 2021 07:03

Nadale CB take nemam z ATM Binance. Podle mne to byla nejaka docasna chyba, protoz na zacatku CB nebyl, pote mne prekvapilo, ze byl po nekolika mesicich priznan(po jinem vyberu samozrejme)...

Jinak limity na CRV mame asi stejne vsichni...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod HNF-01 26. 10. 2021 07:47

Já mám denní limit na ATM 30.000
HNF-01
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků