Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 20. 5. 2022 15:43

A mKreditka Plus ne? Když se použije ještě Google Pay?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Milos 20. 5. 2022 16:46

Odměny u mKreditky Plus jsou jen z plateb mobilem nebo hodinkami. Konkrétně banka uvádí: "Z každé zaúčtované bezhotovostní platby u obchodníka prostřednictvím terminálu provedené tokenem kreditní karty mKreditka Plus pomocí zařízení podporujícího mobilní bezkontaktní transakce v daném kalendářním měsíci připíše Banka v následujícím kalendářním měsíci odměnu ve výši 1 % z částky platby na účet mSpoření."
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 5. 2022 10:24

jeste bonusy přes curve připisuje podnikatelská kreditka KB, dávaj automaticky k účtu
ale má to nevýhody, tenhle měsíc mám na týdle kreditce trošku více plateb než 30 tisíc co mám limit karty, a furt čekám až můžu poslat na kreditku další peníze- nelze totiž kartu přebít. takže zaplatíte postupně 30 tisíc a když jsou transakce nezaúčtovaný pár dní tak nelze na kartu poslal další peníze pro další placení .


no a ted když jsem si tam přidal debetku k firemnímu účtu , tou jsem platit skrz Curve a chci provést go back in time samotřejmě na firemní kreditky a poprvé mi to píše unsuccesful a taky
Preauth on new card wasn´t authorized
ví někdo co s tím dělat aby to prošlo ?
platby jsou z tohoto týdne pondělí a úterý , curve hlásí ze kreditkou prošlo tendle měsíc 35k ,z pondělí platby jsou už zaúčtovaný na debetce, úterní jsou ještě v blokacích vidět na účtu .
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 26. 5. 2022 14:22

Jakým způsobem má KB ošetřeno, že kreditka nejde přebít? Když na ni pošleš převodem peníze, tak se ti ty peníze vrátí?

Zkus ten GBIT provést znovu později. Že neprošla autorizace platby je ale nejspíš z nějakého důvodu na straně KB a nikoliv Curve. Ten vyčerpaný limit na kreditce se ti už obnovil? Jiné platby ti tou kreditkou ve spojení s Curve jdou normálně provádět?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 26. 5. 2022 18:47

Předpokládal bych, že kreditky KB fungují stejně jako kreditky Essox, kdo měl ČEZ kreditku, tak ví. Je tam týdenní transakční limit ve výši úvěrového rámce a úvěrový rámec nejde ani přebít. Splátka se pŕipíše max do výše úvěrového rámce. Peníze nad úvěrový rámec se nevrátí, vysí někde a musí se o vrácení telefonicky požádat.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 31. 5. 2022 15:30

We are increasing our fee-free currency conversion limit for purchases made Mon-Fri by our Curve Standard customers from £500 per rolling 30-day period, to £1,000. You’ll hear more about this in the coming days.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 31. 5. 2022 15:42

komplet novinky:
We’re making some changes to our terms of service, fee schedule and privacy policy. Here’s a breakdown of these changes below.

Fee-free currency conversion limits
We are increasing our fee-free currency conversion limit for purchases made Mon-Fri by our Curve Standard customers from £500 per rolling 30-day period, to £1,000. You’ll hear more about this in the coming days.

FX rates
We have made a few clarificatory changes about our fx rates and added a link to our rate provider’s currency conversion calculator to make things even easier for you.

Delivery fee
We have corrected our Curve Standard delivery fee - this is now £4.99 (rather than £5).

Curve Rewards and Curve Cash
We’ve made it easier for you to understand our Curve Rewards and Curve Cash programmes by moving the detailed terms into our new Curve Rewards and Curve Cash Scheme Terms, which you can find on our website. Don’t worry, nothing’s changed – it just means all of the existing information is now in one place. You should refer to these terms when taking part in any offers.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 5. 2022 17:58

uz jsem zapomel, kurz je +0,5% nad MC nebo ECB?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 1. 6. 2022 12:19

MC
retron
Diskutér
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod retron 1. 6. 2022 13:08

FEES OUT FOR SUMMER
We're scrapping weekend fees on foreign transactions until 31 August so you can use any card abroad with zero fees. Limits apply
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wurk 1. 6. 2022 17:48

Curve subscription jako perk v Plutus

https://medium.com/plutus/new-perk-curve-cc109d582057
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wurk 6. 6. 2022 21:10

opet se zacalo objevovat potvrzovani plateb v aplikaci
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Surik4t4 6. 6. 2022 21:21

JJ, je to tak. 18.května jsem jim napsal, že to trvá 4 až 5 minut než mi dorazí potvrzovací SMS na telefon a dneska mi napsali, že se moc omlouvají a že přidávají možnost potvrdit platbu v aplikaci.
Vyzkoušeno hned na eshopu Eobuv a funguje to jak má, tedy okamžitě.
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 6. 6. 2022 21:22

Mě dnes potvrzení platby přišlo formou SMS, takže u mě žádná změna (nakupoval jsem na Amazonu).
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků