Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 28. 6. 2022 19:26

Ano letní výhody platí už od 1.6. do 31.8., ta informace v appce není relevantní.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond2 28. 6. 2022 20:00

Curve (the O.G):

Link 2 cards
Go Back in Time (max 3 uses/mo)
GBIT up to 30 days
Set 1 Smart Rule
Fee-free FX up to £1000/month
Free ATM withdrawals abroad up to £200

nic moc. Jak často si můžu mazat a přidávat karty ?
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 6. 2022 20:29

Tak nám Curvu sCrurvili.

Klasická finanční instituce - nalákat klienty na výhodné podmínky a pak začít utahovat šrouby.

Vzhledem k nízké intenzitě využívání Curva karty po zavedení Gpay, nechám Curva kartu vyhnít na free variantě a pokud budou utahovat šrouby dále, kartu zruším.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 29. 6. 2022 04:47

Tak pokud GBiT nepoužívám, tak mám pocit, že se nic podstatného nemění.
Karty už jsem si stejně zvykl převažovat v G/Apay a “zabalená” karta u které to má smysl mi zůstane. Nebo jsem něco přehlédl?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 6. 2022 05:53

Mozna ani ne. Karty s ruznym bonusovym programem(George/UCB/AB/Moneta) pres CRV nevraci, nelze pouzit pri prodlouzene zaruce(MallPay, CSOB KK), ale nekteri asi problem mit budou, kde stale kombinace s CRV je relevanta(KK od CS/mBank/(RB?)), nebusi stacit pocet karet(2x) a pocet GBIT(3x).

Jak CSOB KK zrusila CB pres CRV, prestal jsem CRV defakto pouzivat, ale ted na leto se mozna bude hodit(FX), 2 navazane karty by byly dostatecne a GBiT aj tak pouzivat nebudu.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 6. 2022 06:01

GBiT moc nepoužívám, ale hodili by se mi 3 karty, resp. 4 karty pro záložní debetku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod __Pavel 29. 6. 2022 06:52

To omezení základu na 2 karty je hlavně slušný zářez pro uživatele náramku MiBand6NFC.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 6. 2022 06:54

Curve jsem dlouho nepoužil, tak nevím novinky. Znamená to, že je teď limit na počet karet, které tam mám? Tedy karty, kterými platím prostřednictvím Curve?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 29. 6. 2022 07:56

Používám Curve pouze pro KK Miles & More od UCB, protože ta nefunguje pod Gpay. Ta mi zůstane, nebo ne? Nějak nerozumím tomu, že nebudou fungovat komerční karty.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 29. 6. 2022 08:12

nevite jak je to s tarifem Black legacy? Zatim jsem na nem a zadne info neprislo...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 29. 6. 2022 10:30

Už přes rok mám Curve Black a jsem fakt spokojený, nehodlám to měnit :-) Dává mi to, co potřebuji. Holt i Curve potřebuje vydělávat. Každý si musí propočítat, zda se mu dané benefity vyplatí.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jjrr 29. 6. 2022 16:13

Já z Curve Black nedávno downgradoval na Blue.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 6. 2022 19:51

Mně na to chybí use case, a to jsem early adopter :-) máte tip?
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maphiosso 30. 6. 2022 08:12

Ahoj, podarilo se nekomu upgradovat na X za tu akcni cenu 1,99 liber? V mailu tu cenu vidim, ale kdyz kliknu na upgrade, presmeruje me to do aplikace, kde je plna cena 4,99 liber. Diky
maphiosso
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jjrr 30. 6. 2022 08:31

A kolik máš registrovaných karet v appce?
jjrr
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků