Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SamerLP 4. 2. 2023 23:32

Ja som im predsalen písal a takúto odpoveď som dostal:
DA4D60C2-507F-4E16-B72C-9F618829F1CA.jpeg


Skús im v takom formáte napísať. Ja ešte počkam do budúceho piatku, aj keď moc im neverím, ako napísal mi, že to príde, skôr mi to celé príde ako nejaká generovaná správa :D
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 2. 2023 06:51

Jo, od dob beta programu.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_76 5. 2. 2023 15:07

SamerLP píše:Ja som im predsalen písal a takúto odpoveď som dostal:
DA4D60C2-507F-4E16-B72C-9F618829F1CA.jpeg


Skús im v takom formáte napísať. Ja ešte počkam do budúceho piatku, aj keď moc im neverím, ako napísal mi, že to príde, skôr mi to celé príde ako nejaká generovaná správa :D


Jeste pockam tyden a pak jim napisu dalsi nepekny libesbrief :D tohle je opravdu desny :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SamerLP 5. 2. 2023 15:48

Ale je to inak hanba. Vyhovárať sa, že je akurát vysoký dopyt. A predsalen ak si v mojom prípade zaplatím najvyšší plán aký existuje (Metal), tak by som mohol mať prednosť pred niekým kto má free plán a mali by odoslať kartu skôr.

Tiež ako píšeš nepotrebujem tú kartu súrne, vystačím si s pridanou do ApplePay. Ale skôr sa zíde pri výbere s bankomatu, keďže tu na Slovensku akosi moc bankomatov kde netreba kartu a dá sa vybrať bezkontaktným priložením nemáme.
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 8. 2. 2023 22:03

Tento měsíc mi poprvé nešlo zaplatit Skip pay vyúčtování přes Curve s navázanou ČS kreditkou. V popisu zamítnuté transakce mi to píše informaci, že pro transakci je třeba mít zapnuto Curve fronted.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 8. 2. 2023 22:34

Takže stejná změna, jako kdysi u Twisto. Nicméně když SkipPay uhradíš kreditkou ČS napřímo, tak cashback získáš taky, nebo ne?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod SamerLP 9. 2. 2023 09:36

Tak celkom som sklamaný z Curve :D od toho 20.1 čo som objednal kartu zatiaľ vôbec neprišla. Síce písali mi, že by mala koncom tohto týždňa prísť, ale ja som im radšej napísal teraz... nejako to ide dole vodou či s podporou či posielaním kariet :D
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 2. 2023 19:19

Mne přišla karta do týdne
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod George_76 9. 2. 2023 19:54

Tak karta dnes konecne dorazila s 14ti dnennim zpozdenim...
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SamerLP 10. 2. 2023 09:23

Tak super, no ja som zvedavý či dnes príde alebo nie.

Podpora inak celkom rýchlo odpísala aj keď nič moc pomoc. Zaujímavé, že čo mi prišiel e-mail keď som objednal 20.1. tak píšu tam, že do 11-13 dní príde. A na podpore odpísali, že od 5-15 dní :D Zároveň, že to poslali DHL bez tracking čísla, čiže prd vedia zistiť.

No som zvedavý koľko teda ešte budem čakať :D
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod George_76 10. 2. 2023 17:40

No me uz ani nedodpovedeli a mel jsem ve schrance jen cernou obyc obalku a v ni kartu... no uz to nebudu resit, by me zajimalo jestli a kdy mi odpovi :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SamerLP 10. 2. 2023 20:57

Mne zase fakt rýchlo odpísali, ale doteraz nič neprišlo žiadna karta :D Písali, že do 10.2. by malo prísť a zatiaľ nič :D

Ale ako pozerám, Curve je pôvodom z UK, odkiaľ asi karty aj odosielajú a to je divné, že ak to poslali to tak dlho ide. A po dvoch skúsenostiach v minulosti tak karta fakt rýchlo prišla. Nedivil by som sa, že sa tá čierna obáločka aj stratila, a to v rukách Slovenskej pošty.

A ešte to, že je to nesledovateľná zásielka tak dosť napomáha k strate :D

No dám tomu ešte budúci týždeň a uvidíme.
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod George_76 10. 2. 2023 21:34

Tak na obalce byla nemecka adresa odesilatele... coz tedy neni daleko :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SamerLP 10. 2. 2023 22:15

Dokonca... to mi potom ešte väčší zmysel nedáva ako môže ísť zásielka z Nemecka na Slovensko tak dlho. Aj z Číny mi príde reálne balík do 14 dní :D A teraz 15 dní čakám od Curve a nič :D
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod George_76 11. 2. 2023 09:40

No tak to me po.... ted jsem zjistil, ze ta nova karta kterou jsem mel v aplikaci a zacal pouzivat jeste driv nez mi prisla ta fyzicka mela jine exp date a asi i CVV... Takze tim ze jsem tu fyzickou aktivoval tak ta puvodni z app zmizela a muzu vsude kde jsem ji uz pouzil vse predelavat... to jsou k.... vzdyt to mela byt stejna karta tak jaktoze ma nektere udaje jine???
................................................

Takze fyzicka karta ma i jine cislo karty :D protoze kdyz jsem chtel napr. na Neflixu upravit jen exp date a CVV tak mi to kartu neoverilo, kdyz jsem ji zadal znovu celou tak ano, bohuzel uz ty cisla neporovnam, protoze to puvodni uz nevidim... Tim padem to byla jen provizorni virtualni karta ktera tam je jen do doby nez prijde fyzicka a ta je uplne jina a clovek to musi vse znovu zmenit ....
George_76
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků