Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod passé 5. 6. 2023 17:11

Mne nechali Black kartu po zruseni Black tarifu, ale ptali se, jestli chci novou Blue, ja nechtel, ale je to uz rok, mozna to ted delaji jinak.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod ard3ne 6. 6. 2023 07:48

takže číslo karty ostáva a normálne funguje? tak snáď to nezmenili
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 17. 6. 2023 08:59

Jak v appce poznam, jestli je Curve ucet stale blokovany? Plati stale to, ze kdyz mam dole jen 3 karty (ikony), tak je blokovany, ze normalne by tam mely byt 4 karty (ikony)?

Obrázek
passé
osobne

Odeslat příspěvekod PlesnivyKun 17. 6. 2023 09:07

Ano, stále to platí.

Tak pardon, asi to neplatí? Mám k dispozici 1 zablokovaný a tam byly právě jen 3, zatímco na mém mám 4.
Naposledy upravil PlesnivyKun dne 17. 6. 2023 12:39, celkově upraveno 1
PlesnivyKun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod passé 17. 6. 2023 09:12

Diky.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod Pfemir 17. 6. 2023 09:21

A smím vědět která je čtvrtá ikona? Já tam mám odjakživa tyto tři ikony, žádnou čtvrtou jsem nikdy neměl.
Pfemir
Návštěvník

Odeslat příspěvekod .void 17. 6. 2023 10:33

Můj je plně funkční, a zároveň v aplikaci vidím jenom 3 záložky/karty/ikony.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 17. 6. 2023 11:25

Já mám dole čtyři záložky/ikony (ta čtvrtá je Rewards) a přesto mám účet zablokovaný.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod passé 17. 6. 2023 11:33

Hmm, takze se to v appce nepozna ani, jestli je ucet stale blokovany?
passé
osobne

Odeslat příspěvekod Milos 17. 6. 2023 12:22

Ne, nepozná.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Raptor 17. 6. 2023 19:45

Dneska při každé platbě přes Curve mi přijde info o "GOOGLE *services", něco jako temporary hold. Má někdo tušení co a proč to je? Dělal jsem 5 různých plateb a před každou to přiteklo.
Raptor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 18. 6. 2023 10:08

To je divný, mám Metal a moje Rewards ikona zmizela když je zrušili v Německu. Máte v nich nějaký odměny?
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vzdálený 25. 6. 2023 09:57

Lze nějak v Curve aplikaci zobrazit vratky na kartu? Vrácené zboží na Lidl shop mě bylo dobropisováno zpět na Curve kartu. V Curve aplikaci přímo u platby na Lidl shop, ve výpisu Wallet a ani v My Money nic nevidím. Na podkladovou kartu Revolut platba dorazila ale v podstatně nižší částce (cca 1/4).

Ještě doplním, že v e-mailu jsem našel Curve Receipt: Refund from Lidl kde je vrácená částka v CZK správná. Podkladová karta Revolut byla ale nastavená na EUR a na ni přišla cca 1/4 částka v EUR než by odpovídalo přepočtu CZK na EUR. Asi to budu muset reklamovat. Stejně bych chtěla ale vědět kde můžu tyto vratky zobrazit v Curve aplikaci.
vzdálený
Návštěvník

Odeslat příspěvekod .void 25. 6. 2023 13:57

V záložce My Money a to buď v další transakci nebo původní.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubo_007 5. 7. 2023 10:41

Aký je rozdiel medzi plastovou Curve kartou a tou digitálnou? Má to nejaké výhody, keď si objednám plastovú Curve kartu? Mám u Curve len bezplatný účet.
Lubo_007
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků