Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 5. 2019 16:42

Přesně 12:00:44 mám ještě zamítnutou transakci, to jsem mohl počkat pár vteřin a zkusit to znova, jenže tahle byla už pátá zamítnutá za sebou, tak jsem toho nechal.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 5. 2019 17:14

@wit.cz:
Právě vyzkoušen výběr z ATM ČSOB s Curve, dnes úspěšně napojenou na Mall kk. Bez problémů. Ale nevím, zda takovou transakci nebude RB hned úročit jako při přímém výběru z kreditky, to se uvidí z výpisu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 5. 2019 18:13

No vida, tak to vypadá, že budu moct svůj návrh vzít skoro po roce zpět :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 19:26

minarjo píše:@wit.cz:
Právě vyzkoušen výběr z ATM ČSOB s Curve, dnes úspěšně napojenou na Mall kk. Bez problémů. Ale nevím, zda takovou transakci nebude RB hned úročit jako při přímém výběru z kreditky, to se uvidí z výpisu.

Ale bonusy z toho nedavali uz predtim ne? A revolut take ne? Ja uz tocim RB kreditky jen v sazkovych kancelarich.
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 5. 2019 19:28

Policajtům ne :D Ale z klasických transakcí, které prošly, tak bonus byl. Z ATM netuším, to jsem asi nikdy úspěšně nezkusil.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mo.tor 23. 5. 2019 19:33

Jo z plateb jo, ale vybery a revolut ne podle me a posta nevim, uz si to nepamatuji.
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 5. 2019 19:42

No vida, tak zkusím zase zažádat o mall kreditku, třeba dostanu 2000 Kč bonus. :)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 5. 2019 20:17

wit.cz píše:No vida, tak to vypadá, že budu moct svůj návrh vzít skoro po roce zpět :)

Neměl bys to nechat doběhnout? Přece jen to RB dlouho cíleně blokovala, tak by si pokutu zasloužila. Tím, že to teď spustila (aniž by se něco u CRV změnilo) sama přiznává, že to nemohlo být kvůli bezpečnosti!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 25. 5. 2019 15:04

V patek jsem si Curvu objednal, tak jsem zvedavy, kdy prijde. Zatim jsem pridal kartu Airbank, dve kreditky Hello, debetku RB a Mall kartu. U te debetky RB jsem ji zapomnel odemknout pro internetove platby a stejne ta overovaci blokace probehla. Pro mne bude dulezite, jestli bude Hello a RB pocitat ihned uroky za vybery hotovosti pres Curvu.

-- 25. 5. 2019 15:20 --

powery píše:Transakce Curve jsou označené jako CRV*. Nově se mi tam s podkladovou kartou HB ukazuje CRV*TPY* Nevíte někdo, o co jde?


Mne se kod TPY ukazuje u plateb, kdyz Mall kreditkou platim Mall Pay transakci. Je tam TPY* LYMET.CZ. Splacim to primo Mall kartou, ne pres Curvu (kterou BTW fyzicky jeste nemam).
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S7berg 26. 5. 2019 13:45

Všiml jsem si že při použití GBIT na podkladovou Richee kartu se vrací vždy, nepatrně, ale menší částka než původně zúčtována. Otázka, kdo uplatňuje poplatky, Curve nebo Richee(Creditas)?
S7berg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 26. 5. 2019 13:58

Creditas, účtuje to přes EUR a je to dáno kurzovými rozdíly
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S7berg 26. 5. 2019 17:29

Tak to je zajímavé, vždyť to postrádá logiku... Dělá to pouze Creditas nebo jiné banky také?
S7berg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 5. 2019 17:47

Objevil jsem chybu v současné Android Curve appce a zajímá mě, zda to tak máte i ostatní. Když se zpětně podíváte na jakoukoliv transakci, u které jste provedli GBIT (je jedno zda dnes či třeba před měsícem), vidíte pod GBIT odkazem taky jako já, že přesun jako by byl z nově zvolené karty na tutéž kartu, a to jak graficky obrázkem, tak i textově jménem karty? Dřív to nedělalo, to až od některé z posledních aktualizací appky. Zkrátka už teď nelze zjistit, z jaké karty byl GBIT proveden (když je touto chybou zaměněna za cílovou kartu) a to je škoda.
Retron, který má s nimi přímé kontakty, by to případně mohl nahlásit, pokud chybu vidí i on.

-- 26. 5. 2019 18:50 --

@S7berg:
Tak hloupě, že vratky na kartu, i když jsou v CZK (ale od obchodníka mimo ČR) počítá přes eura, se chová fakt snad jedině Creditas, už se to tu řešilo. Doporučuji změnit banku :) (nebo zkrátka vratky na ní nedělat)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 26. 5. 2019 20:17

Tohohle jsem si vsiml uz pred delsi dobou, dela to imho od te doby co nova verze app zacala byt stabilni.
Predpokladal jsem ze tohle jejich QA muselo na 100% zachytit ale povazuji to za low importance fix je otazkou casu nez to bude vyreseno.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 29. 5. 2019 20:15

Můžu vybrat hotovost z bankomatu s podkladovou kartou nastavenou na Twisto??
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků