Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Korzaik 22. 12. 2017 22:52

Dneska zajímavá situace, aplikace přestala fungovat a házela chybovou hlášku (docela dlouhou, asi 10 vět). V účtu jsem byl přihlášen, ale nešlo dělat žádné kroky, zkusil jsem se odhlásit, ale už jsem se nepřihlásil, kdy při přihlášení to házelo také tuto chybu, restart telefonu také nepomohl, takže se to vzmátořilo až po přeinstalování aplikace. Takže nic příjemného, tyhle služby fungující jen přes mobilní aplikaci nejsou zrovna etalonem spolehlivosti.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod avathar 23. 12. 2017 09:56

Mám stejný problém. Po preinnstalaci mi občas vyskočí hláška ať stáhnu novou verzi, ale mám poslední.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod tuann 23. 12. 2017 10:10

Ta hlaska mi vyskocila vcera take a mam posledni verzi. Ale zadne problemy nejsou.
tuann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 12. 2017 15:40

Včera odpoledne byl dílčí výpadek ..."In-app Curve tools". Viděl jsem to na http://status.imaginecurve.com/. Vtipné je, že v historii o tom dnes nepíší .... asi aby si nepoškodili jméno.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deepman 27. 12. 2017 14:16

Nemáte instalační balíček (APK) se starší verzí aplikace? Mám na dnešní poměry historický telefon s verzí androidu 4.0.3 a aktuální verze mi nejde nainstalovat.
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 27. 12. 2017 15:04

to máš smůlu, ověřeno na Curve, že je nutný android 4.2 a novější, ani přes webový prohlížeč třeba ve windows to nejde založit. Prostě android 4.2 a výše musí být. Jiné řešení není.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 27. 12. 2017 17:31

Řešením je nainstalovat si na PC emulátor Androida BlueStacks, spárovat se svým účtem Google a z Google Play si stáhnout aplikaci Curve. Pak lze aplikaci provozovat na svém počítači. Pravda, PC se špatně nosí s sebou do obchodu...
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 28. 12. 2017 09:46

BlueStacks je dost nouzove reseni. Co takhle nejaky komunitni projekt, ktery portuje nove verze Androidu na starsi telefony jako byval CyanogenMode dnesni LineageOS? Tady mas kratky clanek v Cestine: https://www.svetandroida.cz/xperia-telefony-lineageos-201709/
Pokud si na to sam netroufas, tak upgrady dela spousta lidi a vyplati se, komunitni Android je optimalizovany pro starsi zarizeni a je na nich rychlejsi nez originalni od vyrobce telefonu. Navic s tak starym Androidem riskujes, ze ti nekdo telefon hackne, staci na to mit jen zapnutou Wifi nebo BT, ani se namusis nikam pripojovat. Ja CyanogenMode mival, nez nam v praci dali iPhone.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod deepman 28. 12. 2017 12:33

Právě o tom jako té nyní nejlepší variantě uvažuji, našel jsem celkem spolehlivou verzi s Androidem 4.2.2.
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 1. 2018 18:29

U dvou různých obchodníků jsem před hodinou nezaplatil. Curva
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netlik 3. 1. 2018 18:46

Od 17.22 do 17.56 byl s platbami Curvou problém, ale nyní by již měl být incident vyřešen.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 1. 2018 19:34

To je bezva no. Že by třeba poslali notifikaci, když jimi občas spamují...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 3. 1. 2018 19:53

Je to těžká pořád těžká beta.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod netlik 3. 1. 2018 20:30

Mně to poslali mailem, jinak bych to ani nezaregistroval (v tu dobu jsem zrovna neplatil).

Pravdou je, že výpadků mají na můj vkus celkem dost.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 1. 2018 22:01

Už jsem to tu psal. Pokud jdu platit něco důležitého, těsně před platbou kouknu na http://status.imaginecurve.com/
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků