Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 17. 7. 2017 19:15

no předpokládám, že černá bude mít nějaký bonus navíc, ale taky jsem to nedohledal jaký je v nich rozdíl, jinak píšou, že ty ceny jsou zaváděcí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 17. 7. 2017 19:31

Prologer píše:Business model určitě bude založen na těch komerčních kartách. Když nyní mohou účtovat řekněme 1,5%, ale karty co se tam vloží si účtují 0,4%, tak ten spread přes 1% už může být pěknou marží.
No jo, a právě proto je vydávání komerčních karet nepodnikatelům od doby regulace interchange fee důrazně zakázané (s obecným „zákazem obcházení“).

A není pro legitimního podnikatele nakonec jednodušší vzít si obyčejnou českou kreditku pro podnikatele, která vrací 1%? Pravda, nebude to asi lepší na cizoměnové platby, ale tam stejně vyhrává Cetelem…
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod barnyss 17. 7. 2017 19:46

.. Cetelem zatím vyhrává, ale na jak dlouho? Je potřeba prozkoumat možnosti náhrady a toto vypadá celkem zajímavě. Počkám, co zjistí fremantle
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 7. 2017 19:58

Počítám, že dříve, než ve středu nebudu mít žádný update. Podle: https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... -approved- trvá schválení objednávky až 48 hodin, v aplikaci pořád vidím pending approval...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Mimonik 19. 7. 2017 19:12

Tak jsem si taky požádal, ověřil první přidanou kartu a čekám až přijde.
Pokud by někdo chtěl promo kód na 5 liber je BWQ51, stačí uvést jako referral.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 7. 2017 19:42

U mě ani po dvou dnech žádná změna.

U toho referralu by se slušelo uvést, že bonus jde i za doporučitelem (kupodivu) a oba jej dostanou až po první transakci doporučeného...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Mimonik 19. 7. 2017 20:15

To, že je to po první transakci jsem nezkoumal, ale dá se to očekávat. A asi sem měl napsat, že těch pět liber taky dostanu.
Jinak approval u mě trval asi 3 hodiny, v aplikaci vidím "Your Curve card is on the way!" a o tom samém přišel i mail, ve kterém se píše, že dorazí během jednoho až dvou týdnů.

Šel jsem do té základní Blue, protože jediný rozdíl u placené byla vyšší vratka, ale jenom u některých obchodníků v UK, což pro mě nemá smysl.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 20. 7. 2017 10:00

můžeš uvést přes jakou platformu ses registroval a co tam vyplňoval?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 20. 7. 2017 12:23

V androidu neni filtr na zeme takze tam to vyplnit jde. Ios filtruje zeme takze nemuzes vybrat ceskou republiku
Registruj se tedy pres android device
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 20. 7. 2017 23:23

Přes android, nejdřív jsem zkusil přes Google account a to mě řeklo, že česká republika není podporována, tak jsem aplikaci smazal, resp. vymazal její data a registroval se přes mail a jako adresu zadal německou schránku na Mailboxde.com, ověřil kartu, číslo a vytvořil pin.
A jako zemi jsem zvolil taktéž Německo
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 7. 2017 07:02

Tos mohl říct hned, že jsi se registroval s německou fyzickou adresou... :-) To by vysvětlovalo i to schválení, zatímco já u sebe vidím pořád pending approval (předpokládám, že se to už ani nezmění).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod kolous007 21. 7. 2017 09:50

Zakládal jsem přes Android, na začátku jsem zvolil U.K., protože CZ nešlo. Adresu jsem vyplnil přímo do ČR. Pak jsem napsal na Support, že jsem se dočetl, že do ČR neposílají, že se omlouvám, ale ať mi tedy zruší účet. Odepsali, že ČR a měnu CZK přidali mezi povolené země a že mou kartu ručně schválili. Okamžitě se objednávka změnila do stavu "Your Curve Card is on its way!". Možná vám to někomu pomůže, pokud už víc jak 48 hod. čekáte na schválení.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1jorgos 21. 7. 2017 10:04

Mimonik píše:Přes android, nejdřív jsem zkusil přes Google account a to mě řeklo, že česká republika není podporována, tak jsem aplikaci smazal, resp. vymazal její data a registroval se přes mail a jako adresu zadal německou schránku na Mailboxde.com, ověřil kartu, číslo a vytvořil pin.
A jako zemi jsem zvolil taktéž Německo


na karte, kterou chcete overit je nutno mit povolene internet. platby, protoze se zablokuje 1libra a do IB prijde overovaci kod ktery je nutno zadat, podobny jako pri registraci karty do paypalu.
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 7. 2017 10:53

Curve to je karta...

Tak jsem jim teda napsal na support taky (jen tolik, že už uplynulo těch 48 hodin) a kartu mi obratem schválili, chtějí akorát ještě jen poslat doklady (totožnost a nějaký výpis nebo fakturu pro ověření adresy).

Co se týče té blokace, tak 1 GBP je jen blokována, ta se nezaúčtuje, ověřovaací kód je pak zaúčtovaný a následně vrácený, ale to je už ve měně jaká se zvolila pro navázaní karty...

Jen tak mě nyní napadá... jaký asi pak používají transakce zaúčtované službou Curve na zdrojové kartě MCC kód? :hm :mrgreen:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod jumpmans 21. 7. 2017 15:22

tak uz je taky na ceste. jejich support reaguje opravdu svizne.
no s tim kodem uvidime....
jumpmans
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků