Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 26. 7. 2019 08:04

No v apce ***** kdyz pridavate novou kartu, tak to pise ze se ma pridat karta stejneho majitele. OK dava to logiku, ze kdyz jednou byla nekde karta prirazena, tak ji nepridam uz jinde.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 7. 2019 08:20

Tak dříve to šlo, dokonce slibovali že bude možné mít 1 podkladovou pod 2 CRV. A vyřešili to tak, že to zařízli!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 26. 7. 2019 08:24

Treba to je jen chyba, kterou casem odstrani?
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 26. 7. 2019 08:27

minarjo píše:@e-osobne:
Musíš se zkrátka smířit s tím co píšu výše, cashback s Curve nemůže jít, protože ani není česká, a dle mého Curve ani službu cashback nepodporuje. Na podkladové kartě fakt nezáleží.

V Pennymarketu mi dnes cashback prosel a dokonce bezkontaktne bez PINu, testoval jsem jen 100 Kc, podkladova RB Life.
:?:
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 7. 2019 09:45

Pak to omezení na CZ má skutečně asi jen Albert :). A to mimo jiné proto, že vyžaduje při CB striktně kontaktní platbu, bezkontakt je odpojen.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 26. 7. 2019 12:12

Možná to je podle banky poskytující obchodům terminály? Od koho má terminály Penny? Albert je má myslím od ČSOB.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 26. 7. 2019 19:17

Tady pisi, ze ma Pennymarket terminaly od CS.
http://m.finparada.cz/674-Billa-a-Penny-jsou-plne-pripravene-pro-bezkontakt.aspx

Provedl jsem dnes jeste dalsi uspesne cashbacky v Pennymarketu 400 Kc, 500 Kc a 3000 Kc, vse bezkontaktne, pri platbe do 500 Kc to je rychle, bez PINu a bez nabidky DCC, pri platbe nad 500 Kc s PINem a predtim to jeste nabidne DCC, zamitnout jde cervenym tlacitkem. Podkladovou kartu jsem mel RB Life. Prodavacky v Pennymarketu jsou bud dobre proskolene nebo maji jednodussi obsluhu terminalu, protoze oproti Albertu jsou rychlejsi a cashback umi bez problemu.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 7. 2019 19:30

Díky, super, snad to bude použitelné i pro KK Mall.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 26. 7. 2019 19:32

Ja predpokladam, ze to bude pouzitelne na vsechny kreditky.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marax1 28. 7. 2019 10:55

Nevíte někdo, proč nejde přiřadit KK od Monety ?
marax1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 7. 2019 11:15

@marax1:
Může to souviset s tímto příspěvkem z vlákna Paysend:
Prologer ve vlákně Paysend píše:Zkoušeli jste někdo platit kartou Monety? Byl připsání bonus?
Nebo je to zbytečně riskantní vzhledem k tomu, že Moneta ruší účty i třeba za používání Curve?

Nejspíš tedy typická blokace Curve ze strany Moneta podobně, jako nám to tu celkem nedávno předvedla (až do řízení u finančního arbitra, který jí to zatrhl) Raiffeisenbank :(
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 28. 7. 2019 11:28

Business kk mi do Curve přidat šla v únoru a i placení ok, ale teď jsem déle nepoužil. Spíš mi přijde, že Moneta ruší karty při zneužití bonus programu, ale regulérní placení přes Curve je ok.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 28. 7. 2019 14:42

Tak v Globusu CB take nefunguje (stejne jako v Albertu)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tlamik5 28. 7. 2019 14:57

Jen potvrzuji, že opravdu jde GBiT tak, jak se tu psalo. Platil jsem v PLN s podkladovkou v CZK a pak přes týden jsem si dobil na Revolutu PLN a udělal na ni GBiT v měně PLN, všechno v pohodě, dokonce to píše u karet, které mají nastavenou jinou měnu, že na ně nelze udělat GBiT (měl jsem pokusně nastaven BGN).
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 28. 7. 2019 19:33

milanBrno píše:Tak v Globusu CB take nefunguje (stejne jako v Albertu)

Asi mají terminály od ČSOB jako Albert?
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků