Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 7. 2020 16:19

Žádný update na 2.23.1 nevidím, na Google Play je stále verze ze 17.7.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 7. 2020 16:23

Když jsem dnes odpoledne použil vyhledání aktualizací v Google play, našel mně mimo několik jiných i Curve ve verzi 2.23.1 (Android). V Google play u app vidím Datum aktualizace 24. 7. 2020.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 7. 2020 18:46

Mirku a Lafayette, pravdu máte oba. Je přeci známým faktem, že Google uvolňuje v Obchodě play aktualizace skupinám uživatelů postupně, ne všem naráz. Zejména to dělá proto, aby u nějaké hodně frekventované aplikace (což Curve je, má tam přes půl milionu stažení) nebyly nárazovými mnoha downloady naráz přetíženy jejich systémy. Rozptyl uvolňování bývá (asi právě dle celkového počtu stažení) v hodinách, ale i jednotkách dní (pamatuji jednou u aktualizace Air Bank appky, že kámoš ji měl zkraje týdne a já až někdy ve čtvrtek). Tedy běžný jev ovlivněný Googlem (podobné je to u výrobců mobilů s jejich aktualizacemi systému nadstavby Androidu, nebo u Microsoftu s velkými aktualizacemi Widlí). Jinak já osobně už v Obchodě play aktualizaci Curve vidím.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 27. 7. 2020 19:03

To není jen Googlem, autor aplikace si to může plánovat sám.

Release app updates with staged rollouts
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 7. 2020 20:16

Před chvílí jsem spáchal nejprve zkušební GBiT na řádově desetikoruny, poté GBiT v řádech tisíců korun. Oba GBiTy se tváří zatím normálně, jásat budu až se vrátí peníze na zdrojové karty GBiTů. Dokonce u desetikorunového GBITu nezmizela blokace z karty při GBITu po cca 2,5 hodinách od provedení transakce v kamenném obchodě.
Naposledy upravil MirekM. dne 27. 7. 2020 20:54, celkově upraveno 1
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 7. 2020 20:50

Tak já už aktualizaci vidím a zrovna ji provádím.

-- 27. 7. 2020 22:53 --

A GBiT funguje. Resp. lze přehodit platbu na jinou kartu, uvidíme, jestli se na podkladových kartách započítat vše správně.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 7. 2020 11:26

GBit na pár desetikorun provedený včera před 21 hodinou byl dnes ráno před 7 hodinou již na zdrojové kartě v HB, druhý GBit provedený snad do 5-minut po prvním na tisíce Kč na stejném typu zdrojové karty taktéž v HB ještě nebyl, tedy potvrzuje se, co tu již bylo zde napsáno o asi ručním zpracování GBiTů nad cca 3000 Kč v Curve nebo HB.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod petrmegac 28. 7. 2020 12:34

Jeden technický dotaz. Zkoušeli jste někdo platit Curve na Aliexpressu. Mi to vyhodí chybu Error code: CSC_7200026 a helpu jsem našel toto:

Due to security reason, card verification(appeal) is required.

Please click "Claim on Alipay" button or click to submit document directly.
It usually takes 3 working days to get a result. But during Shopping Festival, we will make it as soon as possible.

Myslíte že je pro číňany nějak Curve podezřelá?
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 7. 2020 12:54

Nebo pro Curve Aliexpress?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod petrmegac 28. 7. 2020 13:10

Nene. Alimu se něco nelíbí a chce doložit příjmy, výpisy z účtu a pod. A to dělat nehodlám. Nejspíš dostanu ban. No co už.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 28. 7. 2020 14:38

Prodejce chce dokládat příjmy? To jistě ne, to je jako kdyby pokladní v Kauflandu po tobě chtěla prokázat původ prostředků. Maximálně můžou chtít doložit, že jsi oprávněným držitelem karty.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrmegac 28. 7. 2020 14:44

No chce moji občanku nebo řidičák, fotku karty, výpis účtu. Je zajímavé že 10 let s kartou nebyl problém až dnes po registraci Curve. Tak trochu se obávám že problém Wirecard. Zkusím jim to nějak vysvětlit a uvidím.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 7. 2020 16:16

Neplatils na nějakých podvržených nebo hacknutých stránkách, to co chtějí by tomu odpovídalo. Nic z uvedeného bych obchodníkovi neposílal.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod petrmegac 28. 7. 2020 16:25

Nene, ofiko stránky, už tam kupuju 10 let, vidím tam celou historii, z toho pohledu je to bezpečné. Uvidím co mi odpoví, chtěl jsem tam právě zrušit normální karty a nechat jenom Curve, kdyby se cokoliv stalo a chtěl Curve někdo zneužít tak ji jenom vyhodím a je klid.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 28. 7. 2020 18:07

Na Ali platím normálně Curve kartou bez problémů.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků